Jump to content
Dogomania

mamanabank

Members
  • Posts

    15844
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mamanabank

  1. Dotarła deklaracja Donaty i Camisiowej, bardzo dziękujemy!
  2. Przyłączam się do podziękowań :multi: Serdecznie dziękujemy!!!
  3. Powodzenia mały Rafiku! Oczywiście nie mam nic przeciwko przekazaniu prowadzenia wątku.
  4. Czekamy czekamy :-)
  5. Daje, daje, znalazła sobie substytut Andzike ;-) Trochę ją wytrymowałam, poddawała się temu z rozkoszą, uznała to za zabawę, bawiła się ze mną przy tym w podgryzanie, tarzanie, ganianie, szczekanie. Ale jest ewidentnie psem jednego pana, jak sobie kogoś upatrzy, reszta może nie istnieć. Dzisiaj zostawiam ją pod opieką Aikowo i już serce mnie boli, wiem, że będzie pod bardzo dobrą opieką, miejsca nie zmieni, ale całe stado znowu wywróci jej się do góry nogami. Neska jest psiną bardzo skrzywdzoną, niepewną siebie, uważną, ostrożną w każdym calu i bardzo mocno się przywiązuje.
  6. Wszystkie maluchy już w swoich domach. Mały ciapuś też, nie pojechał do Warszawy, tylko prosto do DS, pod Łowiczem :-)
  7. To nie jest dobra wiadomość... Mam nadzieję, że mała wyjdzie z tego... Tymczasem dzisiaj sprawdzamy DS dla ostatniego malucha, jeśli wszystko będzie ok, mały nie będzie musiał jechać do DT
  8. Dotarła wpłata od skarpety łowickiej - 50zł.
  9. Czyli do odjęcia ze skarpety jest w sumie 255zł, jeśli dobrze widzę, a widzę już słabo :-D Jutro wszystko zaktualizuję. Dzięki za info! Jeśli chodzi o płatności w lecznicy w tym m-cu, do zapłaty będą tylko krople przeciw kleszczom dla Ninki, Bojki i Florci, z ich własnych skarbonek, uff! W razie potrzeby, chciałabym prosić o dofinansowanie transportu szczylka z łowickiego schroniska (który jest ze mną między Łowiczem a Warszawą) do Warszawy (BDT), ok 30zł. O ile będzie taka potrzeba. Na wątku malucha jest na ten cel 20zł deklaracji, koszt całkowity ok.50zł
  10. O, cóż za niespodzianka! Witaj Illa, Kamyczku nasz Drogi :-) To jak ja teraz deklarację dla Ninki będę pisać :-D Illa, czy Kamyczek ;-) Najważniejsze, że jesteś i Molly jest szczęśliwa, a na nudę nie może narzekać! Ruszyłaś pełną parą z tymczasowaniem!
  11. [quote name='edzia.71']Zajrzyjcie tu proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212119-Poszukujemy-m%C5%82odego-kud%C5%82acza-do-domu-z-ogrodem[/URL][/QUOTE] nieaktualne, pies został już wybrany
  12. Dziękujemy! Andzike chwilowo nie ma, jak wróci na pewno odnotuje.
  13. Dopisałam sierpniową deklarację AniiJanka i spójki - dziękujemy! - oraz swoją. Ninka jest już na plusie :-)
  14. Z rozmową nie ma problemu, bo po pierwsze tel., po drugie Państwo sami chcą przyjechać po psa, już w minioną sobotę chcieli być. Jeszcze będę kombinować. Mambę oddałam w ten sposób, ale Mamba słodka jak aniołek :-) bezproblemowa :-D :-D a Feliks jest Feliks, ma tę swoją niechęć do niektórych nowych ludzi, szczególnie mężczyzn. Państwo to wiedzą i akceptują, przez telefon wszystko OK, pani budzi zaufanie. Ryzyko niepowodzenia jest przy każdej adopcji, ale w przypadku Feliksa moja czujność jest zdwojona, przeszedł już swoje. Dzisiaj podzwonię jeszcze, może uda mi się wreszcie coś ustalić... porozmawiam też z Panią, której nie mogę zwodzić w nieskończoność.
  15. [quote name='edzia.71']Słodki skarb. Ucałuj go od nas.[/QUOTE] Z największą przyjemnością! :-D
  16. [quote name='edzia.71']Jesli będzie potrzeba ja równiez mogę dorzucić 10 zł ;)[/QUOTE] Dzięki!!! :multi: :multi: :multi: :multi: Mały kaczuś śpi na poduszce, już nie na sianku :loveu:
  17. Nadal nie ma mnie w Łowiczu, więc niestety nie mogę odebrać deklaracji, nie wiem też jeszcze na 100% czy pieniądze będą potrzebne, wiem tylko wstępnie, że może tak się zdarzyć. Bardzo dziękujemy! Co ma wisieć nie utonie ;-) Przypomnę się po powrocie :-) W razie czego maluch ma 10zł na transport,to już coś! :multi:
  18. [URL]http://rocky.owczarki.eu/zwierzaki/azkaiciapek/15.06.2011/6.jpg[/URL] Już sobie wyobrażam jak Ciapek musiał wyglądać wcześniej :shake: Mały szczęściarz!
  19. Kalva, UBOCZE, ogromnie dziękujemy! Trzymam kciuki za DS dla Dekiego, na razie tylko tyle mogę.
  20. Jeśli tak dalej pójdzie ze znalezieniem osoby do wizyty, Feliksowi przejdzie dom koło nosa... Nikt nie może sprawdzić domu w Kościerzynie, a ze względu na charakter Feliksa, nie zaryzykuję oddania go tylko na podstawie ewentualnej ankiety przed/a. Macie może jakieś sugestie w tej sprawie? Co robić?
  21. [QUOTE] mamanabank, znasz jakies lokalne, warszawskie poczytne portale z ogloszeniami?[/QUOTE] niestety nie...
  22. Zdjęcia są przepiękne, nie mogę się na nie napatrzeć. Te z muzeum zapierają dech. Coś wspaniałego!
  23. [url]http://img21.imageshack.us/img21/4034/dscn9561w.jpg[/url] To zdjęcie jest r e w e l a c y j n e !!!
  24. Do Łowicza dotarła dzisiaj kolejna przesyłka :multi: Dwie paczki z karmą. Nie wiem jeszcze od kogo i jaka (od [B]Florentynki[/B] albo [B]miry_c[/B]), poprosiłam współpracownika o odebranie, ponieważ my jesteśmy tutaj. Jak tylko uda mi się zajrzeć do paczek, zaraz dam znać. Bardzo serdecznie dziękujemy!!! :loveu: :loveu: :loveu:
×
×
  • Create New...