-
Posts
15844 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mamanabank
-
Fara - śliczna alergiczna w DT, potrzebuje karmy vet i DS
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Dotarła deklaracja Donaty i Camisiowej, bardzo dziękujemy! -
Czekamy czekamy :-)
-
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
mamanabank replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Daje, daje, znalazła sobie substytut Andzike ;-) Trochę ją wytrymowałam, poddawała się temu z rozkoszą, uznała to za zabawę, bawiła się ze mną przy tym w podgryzanie, tarzanie, ganianie, szczekanie. Ale jest ewidentnie psem jednego pana, jak sobie kogoś upatrzy, reszta może nie istnieć. Dzisiaj zostawiam ją pod opieką Aikowo i już serce mnie boli, wiem, że będzie pod bardzo dobrą opieką, miejsca nie zmieni, ale całe stado znowu wywróci jej się do góry nogami. Neska jest psiną bardzo skrzywdzoną, niepewną siebie, uważną, ostrożną w każdym calu i bardzo mocno się przywiązuje. -
Łowicz, 6 maluszków wyrzuconych do lasu! WSZYSTKIE MAJĄ DOMY!
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Wszystkie maluchy już w swoich domach. Mały ciapuś też, nie pojechał do Warszawy, tylko prosto do DS, pod Łowiczem :-) -
Łowicz, 6 maluszków wyrzuconych do lasu! WSZYSTKIE MAJĄ DOMY!
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
To nie jest dobra wiadomość... Mam nadzieję, że mała wyjdzie z tego... Tymczasem dzisiaj sprawdzamy DS dla ostatniego malucha, jeśli wszystko będzie ok, mały nie będzie musiał jechać do DT -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dotarła wpłata od skarpety łowickiej - 50zł. -
Skarpeta Łowicka - ROZLICZONA - zamykamy.
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Czyli do odjęcia ze skarpety jest w sumie 255zł, jeśli dobrze widzę, a widzę już słabo :-D Jutro wszystko zaktualizuję. Dzięki za info! Jeśli chodzi o płatności w lecznicy w tym m-cu, do zapłaty będą tylko krople przeciw kleszczom dla Ninki, Bojki i Florci, z ich własnych skarbonek, uff! W razie potrzeby, chciałabym prosić o dofinansowanie transportu szczylka z łowickiego schroniska (który jest ze mną między Łowiczem a Warszawą) do Warszawy (BDT), ok 30zł. O ile będzie taka potrzeba. Na wątku malucha jest na ten cel 20zł deklaracji, koszt całkowity ok.50zł -
O, cóż za niespodzianka! Witaj Illa, Kamyczku nasz Drogi :-) To jak ja teraz deklarację dla Ninki będę pisać :-D Illa, czy Kamyczek ;-) Najważniejsze, że jesteś i Molly jest szczęśliwa, a na nudę nie może narzekać! Ruszyłaś pełną parą z tymczasowaniem!
-
Bardzo dziękujemy!
-
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='edzia.71']Zajrzyjcie tu proszę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/212119-Poszukujemy-m%C5%82odego-kud%C5%82acza-do-domu-z-ogrodem[/URL][/QUOTE] nieaktualne, pies został już wybrany -
Nina - kochana starsza pani za Tęczowym Mostem
mamanabank replied to mamanabank's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dopisałam sierpniową deklarację AniiJanka i spójki - dziękujemy! - oraz swoją. Ninka jest już na plusie :-) -
FELIKS już nie jest w hoteliku ma NARESZCIE swój dom!!!
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Z rozmową nie ma problemu, bo po pierwsze tel., po drugie Państwo sami chcą przyjechać po psa, już w minioną sobotę chcieli być. Jeszcze będę kombinować. Mambę oddałam w ten sposób, ale Mamba słodka jak aniołek :-) bezproblemowa :-D :-D a Feliks jest Feliks, ma tę swoją niechęć do niektórych nowych ludzi, szczególnie mężczyzn. Państwo to wiedzą i akceptują, przez telefon wszystko OK, pani budzi zaufanie. Ryzyko niepowodzenia jest przy każdej adopcji, ale w przypadku Feliksa moja czujność jest zdwojona, przeszedł już swoje. Dzisiaj podzwonię jeszcze, może uda mi się wreszcie coś ustalić... porozmawiam też z Panią, której nie mogę zwodzić w nieskończoność. -
Łowicz, 6 maluszków wyrzuconych do lasu! WSZYSTKIE MAJĄ DOMY!
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='edzia.71']Słodki skarb. Ucałuj go od nas.[/QUOTE] Z największą przyjemnością! :-D -
Łowicz, 6 maluszków wyrzuconych do lasu! WSZYSTKIE MAJĄ DOMY!
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
[quote name='edzia.71']Jesli będzie potrzeba ja równiez mogę dorzucić 10 zł ;)[/QUOTE] Dzięki!!! :multi: :multi: :multi: :multi: Mały kaczuś śpi na poduszce, już nie na sianku :loveu: -
Łowicz, 6 maluszków wyrzuconych do lasu! WSZYSTKIE MAJĄ DOMY!
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Już w nowym domu
Nadal nie ma mnie w Łowiczu, więc niestety nie mogę odebrać deklaracji, nie wiem też jeszcze na 100% czy pieniądze będą potrzebne, wiem tylko wstępnie, że może tak się zdarzyć. Bardzo dziękujemy! Co ma wisieć nie utonie ;-) Przypomnę się po powrocie :-) W razie czego maluch ma 10zł na transport,to już coś! :multi: -
[URL]http://rocky.owczarki.eu/zwierzaki/azkaiciapek/15.06.2011/6.jpg[/URL] Już sobie wyobrażam jak Ciapek musiał wyglądać wcześniej :shake: Mały szczęściarz!
-
FELIKS już nie jest w hoteliku ma NARESZCIE swój dom!!!
mamanabank replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jeśli tak dalej pójdzie ze znalezieniem osoby do wizyty, Feliksowi przejdzie dom koło nosa... Nikt nie może sprawdzić domu w Kościerzynie, a ze względu na charakter Feliksa, nie zaryzykuję oddania go tylko na podstawie ewentualnej ankiety przed/a. Macie może jakieś sugestie w tej sprawie? Co robić? -
Neska -przed Swietami mam najlepszy domek,dziekuje wszystkim
mamanabank replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] mamanabank, znasz jakies lokalne, warszawskie poczytne portale z ogloszeniami?[/QUOTE] niestety nie... -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
mamanabank replied to kajkoowa's topic in Galeria
Zdjęcia są przepiękne, nie mogę się na nie napatrzeć. Te z muzeum zapierają dech. Coś wspaniałego! -
[url]http://img21.imageshack.us/img21/4034/dscn9561w.jpg[/url] To zdjęcie jest r e w e l a c y j n e !!!
-
3 PSY z Łowicza POTRZEBUJĄ KARMY i DS! Prosimy o Pomoc!!!
mamanabank replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Do Łowicza dotarła dzisiaj kolejna przesyłka :multi: Dwie paczki z karmą. Nie wiem jeszcze od kogo i jaka (od [B]Florentynki[/B] albo [B]miry_c[/B]), poprosiłam współpracownika o odebranie, ponieważ my jesteśmy tutaj. Jak tylko uda mi się zajrzeć do paczek, zaraz dam znać. Bardzo serdecznie dziękujemy!!! :loveu: :loveu: :loveu: