-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
hahaha :D razem będą się kurować! biedaki :D Mała kochana Lola szuka domku! Jest odpicowana - jak nowa! :) i bardzo chce kogoś pokochać tak na zawsze już! -
skacz, Ralf!
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
bardzo dziękuję, Rybciu :) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']he he, kto wie czy nie ustawiony, i mru nie maczała paluszków :evil_lol: ale cóż, miłością można wszystko usprawiedliwić :loveu:[/quote] :saint1: [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Małej nie śmierdzi z buzi :multi::multi::multi: to bardzo istotne, zważywszy na to, że ostro się działo :evil_lol::evil_lol:[/quote] no, opłaciło się :) na pewno tez lepiej się czuje! [quote name='Rodzice Maciusia :)']tydzień temu rozwalił sobie nogę na uciętej płytce i mu zszywali. Więc jemu też będą szwy zdejmować (jakby po sterylce :diabloti: tylko miejsce nie to :diabloti:) [/quote] uuu, pozdrów ;) świetnie, że Lolcia szybko wraca do siebie :D cwaniara z niej jednak! -
mój Gacuś też delikatny :-? jak dziewczynka panikarz i laleczka
-
banerek smutny też dobry - w sumie wśród kolorowych zwraca uwagę :) tylko mógłby być większy (100 na 100?) podnoszę Czarcia :loveu:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly'] [COLOR=darkred][B]RM: macie termin 17. lipca (czwartek) na 17:15 u Dr. Garncarza[/B][/COLOR] wczesniej nie było niestety[/quote] :Cool!::Cool!::Cool!: -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
no, to w górę, kochanie! -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
mru replied to anielica's topic in Już w nowym domu
dzień dobry, Cyganku :) skaczemy! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] A mru się cieszy, bo wtedy będzie mogła wycałować mała, co?[/quote] :cool3: a cieszy! [quote name='Rodzice Maciusia :)'] nie wiem czy wymioty normalne, Stokrotka nie wymiotowała po sterylce, zresztą nigdy tak naprawdę tego nie robiła... ale ja już się wszystkiego spodziewam po psiunach ze schronów, to normalne, że mają pospaczane żołądki, więc nie ma powodu do martiwenia się. [/quote] jak moje psy miały kastrację to wet powiedział, że mogą wymiotować :) co prawda nie robiły tego, ale może podobnie jest przy sterylizacji no trzeba Lola utuczyć troszkę boki ma takie zapadnięte :shake: szczególnie było widać w kąpieli -
[IMG]http://lh5.ggpht.com/psiulka/SGITfLJ-9cI/AAAAAAAAC94/16pX3rdXqgs/57.JPG?imgmax=640[/IMG] cudeńko do domku! :loveu:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']sprobuje, ale szczeze mowiac watpie, ze dostane taki termin. O tej porze sa operacje. raczej bedzie po poludniu[/quote] tak,tak, ja mysle ze Charly dopiero na jakaś 16 termin znajdzie najmarniej ;););) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
pracuję do 15:30 :( :-(cholera... kogoś wam przyślę i tak (siostre czy coś...) ja sama RACZEJ się nie zwolnię :shake: nie wiem, nie wiem... cieszę się niezmiernie, że u Loli wszystko ok :) wymioty chyba normalne, nie? a buty przynajmniej dobrze wyglądają na zdjęciu :eviltong: -
ojej :loveu:
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
RM, fajne buty :eviltong: ah, Lola ma własny fotelik, to cudowne :D haaaa mam nadzieją, że szybko dojdzie do siebie! :loveu::loveu::loveu: -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
to wspomóc mogę... ale kurcze sporo kosztuje ;/ ja tak mogę aktualnie wspomóc, że na 2 kg będzie tylko :( -
Pani Krystyno-pieski maja dom.Zycie zatoczylo koło w dobra strone :)
mru replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
ważne, żeby byli szczęśliwi :) obaj może nie razem, ale niech obaj będą... podnoszę panów - ich historia jest i tak poruszająca :] -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ile potrzeba? ja moge jakieś symboliczne dać :) -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
podnoszę małego... co u niego? :) -
Jestem inny,ale czy bez prawa do miłosci ?- nareszcie w swoim domku !
mru replied to rita60's topic in Już w nowym domu
podnoszę ślicznego terierka :D piekne zdjęcie: [IMG]http://images6.fotosik.pl/218/6e4019ee5a7cb18fmed.jpg[/IMG] widać, że... no wiecie! nic nie trzeba mówić :) -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img360.imageshack.us/img360/6145/dzeki2cj0.jpg[/IMG] patrzy, czy nie gdzieś domu w pobliżu! ;) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] Wecisko powiedziało, że powinno się jej też takie wystające pazury zlikwidować[/quote] no, bo ona faktycznie takie śmieszne ma tam :eviltong: Mojżesz też miał takie palce-fantom co nie ma w nich kości... [quote name='Rodzice Maciusia :)'] ale małż się nie zgodził, bo byłaby cała obolała, nie dość że sterylka to jeszcze łapki obandażowane. Więc nie. Natomiast przycięcie paznokci (i pomalowanie na różowo hi hi) w cenie.[/quote] super, że przytnie jej paznokietki :D [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Podobno malutka strasznie przestraszyła się zastrzyku, tak piszczała mocno, że mało co nie spadła ze stołu, a małżyca jak ją przytrzymywała, to prawie go ugryzła. Ale to kochana dziewczyna, i nawet wtedy tylko leciutko się broniła, żeby mu krzywdy nie zrobić...[/quote] mój Gacek też panikuje przy zastrzykach... :P normalnie przy KAŻDYM... piszczy jak głupi i w ogóle wyrywa się zanim jeszcze cokolwiek w ogóle się stanie... mąż dzielny ;) -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Charly']poza tym mała ma obserwatora na allegro.[/quote] oh :) domki! ustawiać się w kolejce...! :multi: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='moon_light'] EDIT: Juz doczytałam jaka jest sytuacja z oczkami. Szkoda, ze pomoc dla niej przyszla tak pozno, i nie da sie juz przywrocic wzroku. trzymam wiec za nią mocno kciuki. ![/quote] dzięki :) teraz Mała potrzebuje promocji żeby znalazła dom :D bezproblemowa jest :) kochana i przytulasta aaaa, to już dziś :) będę myślała o Małej (tak, w sumie to myślę o niej codziennie) fajnie, że spała z Wami :D na pewno była szczęśliwa...