-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
nie wiem co napisać pozostaje mi myśleć o nim musi cierpieć :( oby wyzdrowiał szybko!
-
Taki maciupeńko maleńki- naczekał się i...W KOŃCU W SWOIM DOMKU! WROCŁAW
mru replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
oh, xmatrix, ale by się ciotki cieszyły lupkowe :loveu: -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
mru replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Cyganek jest cudem nie pozwólcie mu spędzić reszty życia samotnie! -
no mowie, że nie ;) haha ale zaraz koniec pracy to dojdę do siebie :eviltong:
-
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Talcott']Jest wymowne i śliczne - ale może go domek wypatrzy i skąd będzie wiedział kto to!!! [/quote] poda mu łapkę -> naciśnie banerek otworzy mu się strona cygankowa wejdzie i... się ZAKOCHA! :loveu: widzisz - Ty zauwazyłaś, że coś jest z nim nie tak, że nie ma podpisu... czyli rzuca się w oczy :P intryguje ;) aż się chce nacisnąć :P -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
to Cyganek oczywiście :loveu: ale to zdjęcie samo w sobie jest takie wymowne... ;) pomyślę (ale sama ładnego podpisu nie umiem zrobić) Dżeki, piracie:evil_lol:, do domku! -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
on ma nawet takie skarpeteczki jak Gacuś! :loveu: leć mały po domek... całe życie przed Tobą! -
przepraszam, ósma godzina w pracy :stupid:
-
ja mysle, ze Amon kiedys jak sie dorwie do kompa to sam napisze :D [I]hauhauhau..halciu... jest mi wspauhauhau...niale! tesknięhauuuu! ale miziająłoooooł mnie! a hauhau hau du ju du? [/I]
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
haha ale słodkie chłopaki :P mój Gacek też podkochiwał się w Loli tylko ciagle ją zaczepiał, a ona na niego z zębami no i za wygraną nie dawał ale Lola dojrzała jest ;) i nie chciała się z małolatem zadawać takim szalonym... :loveu: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)'] Lolka wita się rano niezwykle wylewnie. Skacze do góry, wywija kikutem, strasznie szczęśliwa.[/quote] tak, to prawda, jest kochana! [quote name='Rodzice Maciusia :)'] A teraz, ponieważ został przegoniony przelał uczucia całuśne na Lolitę. Oj, dobrze, że ona jutro idzie pod nóż, bo on coraz bardziej miłosny do niej...[/quote] hihi, bo Lola śliczna kobieta! :loveu: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote]tak, to widać, że ją boli, tak jak pisałam wcześniej, ona ma bardzo umęczone te ślepka - łzawią i ona chętnie je zamyka, tak jakby wtedy ulgę miała.[/quote] tak :( i jak na coś wpadnie główką to piszczy nawet jeśli wpadła delikatnie dość to widać, że ją boli i zamyka oczka :( [QUOTE][U]Jutro 9 albo 10:00[/U] Lolkin przechodzi operację pozbawienia kobiecości. Trzymajcie kciuki!!!:loveu::loveu:[/QUOTE] trzymamy! :] i ząbki wyczyszczą - ale będzie Mała odpicowana... :D -
Szczęśliwy pieso w dobrym i kochającym domku:-)
mru replied to iskierkaaaa's topic in Już w nowym domu
ciotki skrzetowe, nie spać tam :P -
Taki maciupeńko maleńki- naczekał się i...W KOŃCU W SWOIM DOMKU! WROCŁAW
mru replied to Koperek's topic in Już w nowym domu
ja bym jednak była za tym, żeby domek się już znalazł ;) Lup - może dziś! :lol: -
STARUSZEK CYGANEK - po dłuuuugim oczekiwaniu MA SWÓJ DOMEK!!!
mru replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Cyganek jest takim pociesznym cudakiem :D -
Dżekuś - maleńki terierek bez oczka WE WSPANIAŁYM NOWYM DOMKU ! :)
mru replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
zabierać terierka - nie tam jego miejsce! -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
właśnie tak jest, jak mówisz, moonlight Mała zupełnie już nic nie widzi i nie będzie :shake: i właśnie cały czas ją boli... właśnie też mieliśmy nadzieję, że sunia coś jeszcze widzi, ale nie :( -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mała chce domku! :Cool!: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
wiadomo! :cool3: -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']oooo!! To nie wiedziałam, że Wy też macie króliczysko!! My też mamy - Mirosława. Ale widzę, że Lola niestety wykazuje niezdrową ciekawość Ra...Ja już straciłam 2 króliczki przez psy i dlatego Mireczka nie dopuszczam absolutnie do piesków, nawet przez kraty, tak się boję panicznie...A propo, jednego, mojgo ukochanego Januszka zadusił mi Maciek, który niewidomy urwał się ze smyczy, pokonał mnóstwo zakrętów, zszedł do piwnicy i wlazł do klatki... Mireczek ma teraz swój pokój, w którym jest panem i władcą. :) [/quote] tak, czytałam o tym na wątku Maćka! ;) nie, Lola nie była zła na Ra. podchodziła do niego powoli i nie miała pojęcia co to tam w środku jest :eviltong: nawet polizała go po głowie! ale ja też nie wypuszczam go przy psach :) oba moje poprzednie zupełnie się nie interesowały Ra - mógł im chodzić po głowach :) ale Gacek jako terier chyba jednak wolałby go zadusic ;/ [quote name='Rodzice Maciusia :)'] A zdjęcia na kanapie bardzo ładne, może też warto byłoby je dorzucić do ogłoszeń? moje ogłoszenie na adopcjach ciągle do akceptacji...[/quote] kurcze ;/ co oni... -
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
modelka jest naprawdę wspaniała :) kochany piesek, tyle uroku... w sumie jakość tylko na tym z Ra mogłaby być lepsza ;) cudownie, że jest ktoś odwiedzający post Loli :multi: -
bida kochana, Maksiu, myślimy o Tobie codziennie, nie daj się...
-
Niewidoma Lola - NARESZCIE SZCZĘŚLIWA I BEZPIECZNA! - Dziękujemy .
mru replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
no Gacul śliczny :loveu: a tu jeszcze Lola od nas (foty z telefonu więc jakość marna): [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00718.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00720-2.jpg[/IMG] hihi zgnieciony polik :D [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00713-1.jpg[/IMG] konfrontacja z Ra - moim trzecim psem ;)