Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. nie wiem co napisać pozostaje mi myśleć o nim musi cierpieć :( oby wyzdrowiał szybko!
  2. oh, xmatrix, ale by się ciotki cieszyły lupkowe :loveu:
  3. Cyganek jest cudem nie pozwólcie mu spędzić reszty życia samotnie!
  4. no mowie, że nie ;) haha ale zaraz koniec pracy to dojdę do siebie :eviltong:
  5. [quote name='Talcott']Jest wymowne i śliczne - ale może go domek wypatrzy i skąd będzie wiedział kto to!!! [/quote] poda mu łapkę -> naciśnie banerek otworzy mu się strona cygankowa wejdzie i... się ZAKOCHA! :loveu: widzisz - Ty zauwazyłaś, że coś jest z nim nie tak, że nie ma podpisu... czyli rzuca się w oczy :P intryguje ;) aż się chce nacisnąć :P
  6. to Cyganek oczywiście :loveu: ale to zdjęcie samo w sobie jest takie wymowne... ;) pomyślę (ale sama ładnego podpisu nie umiem zrobić) Dżeki, piracie:evil_lol:, do domku!
  7. on ma nawet takie skarpeteczki jak Gacuś! :loveu: leć mały po domek... całe życie przed Tobą!
  8. przepraszam, ósma godzina w pracy :stupid:
  9. ja mysle, ze Amon kiedys jak sie dorwie do kompa to sam napisze :D [I]hauhauhau..halciu... jest mi wspauhauhau...niale! tesknięhauuuu! ale miziająłoooooł mnie! a hauhau hau du ju du? [/I]
  10. haha ale słodkie chłopaki :P mój Gacek też podkochiwał się w Loli tylko ciagle ją zaczepiał, a ona na niego z zębami no i za wygraną nie dawał ale Lola dojrzała jest ;) i nie chciała się z małolatem zadawać takim szalonym... :loveu:
  11. [quote name='Rodzice Maciusia :)'] Lolka wita się rano niezwykle wylewnie. Skacze do góry, wywija kikutem, strasznie szczęśliwa.[/quote] tak, to prawda, jest kochana! [quote name='Rodzice Maciusia :)'] A teraz, ponieważ został przegoniony przelał uczucia całuśne na Lolitę. Oj, dobrze, że ona jutro idzie pod nóż, bo on coraz bardziej miłosny do niej...[/quote] hihi, bo Lola śliczna kobieta! :loveu:
  12. [quote]tak, to widać, że ją boli, tak jak pisałam wcześniej, ona ma bardzo umęczone te ślepka - łzawią i ona chętnie je zamyka, tak jakby wtedy ulgę miała.[/quote] tak :( i jak na coś wpadnie główką to piszczy nawet jeśli wpadła delikatnie dość to widać, że ją boli i zamyka oczka :( [QUOTE][U]Jutro 9 albo 10:00[/U] Lolkin przechodzi operację pozbawienia kobiecości. Trzymajcie kciuki!!!:loveu::loveu:[/QUOTE] trzymamy! :] i ząbki wyczyszczą - ale będzie Mała odpicowana... :D
  13. ciotki skrzetowe, nie spać tam :P
  14. ja bym jednak była za tym, żeby domek się już znalazł ;) Lup - może dziś! :lol:
  15. Cyganek jest takim pociesznym cudakiem :D
  16. zabierać terierka - nie tam jego miejsce!
  17. właśnie tak jest, jak mówisz, moonlight Mała zupełnie już nic nie widzi i nie będzie :shake: i właśnie cały czas ją boli... właśnie też mieliśmy nadzieję, że sunia coś jeszcze widzi, ale nie :(
  18. [quote name='Rodzice Maciusia :)']oooo!! To nie wiedziałam, że Wy też macie króliczysko!! My też mamy - Mirosława. Ale widzę, że Lola niestety wykazuje niezdrową ciekawość Ra...Ja już straciłam 2 króliczki przez psy i dlatego Mireczka nie dopuszczam absolutnie do piesków, nawet przez kraty, tak się boję panicznie...A propo, jednego, mojgo ukochanego Januszka zadusił mi Maciek, który niewidomy urwał się ze smyczy, pokonał mnóstwo zakrętów, zszedł do piwnicy i wlazł do klatki... Mireczek ma teraz swój pokój, w którym jest panem i władcą. :) [/quote] tak, czytałam o tym na wątku Maćka! ;) nie, Lola nie była zła na Ra. podchodziła do niego powoli i nie miała pojęcia co to tam w środku jest :eviltong: nawet polizała go po głowie! ale ja też nie wypuszczam go przy psach :) oba moje poprzednie zupełnie się nie interesowały Ra - mógł im chodzić po głowach :) ale Gacek jako terier chyba jednak wolałby go zadusic ;/ [quote name='Rodzice Maciusia :)'] A zdjęcia na kanapie bardzo ładne, może też warto byłoby je dorzucić do ogłoszeń? moje ogłoszenie na adopcjach ciągle do akceptacji...[/quote] kurcze ;/ co oni...
  19. modelka jest naprawdę wspaniała :) kochany piesek, tyle uroku... w sumie jakość tylko na tym z Ra mogłaby być lepsza ;) cudownie, że jest ktoś odwiedzający post Loli :multi:
  20. bida kochana, Maksiu, myślimy o Tobie codziennie, nie daj się...
  21. to Iwa ukryła pod tym futrem młodego psa i tylko go tak reklamowała, że taki stary i biedny ;););)
  22. no Gacul śliczny :loveu: a tu jeszcze Lola od nas (foty z telefonu więc jakość marna): [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00718.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00720-2.jpg[/IMG] hihi zgnieciony polik :D [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/DSC00713-1.jpg[/IMG] konfrontacja z Ra - moim trzecim psem ;)
  23. no to skoro sie podobają to jeszcze trochę Dymka:diabloti:: psia radość trochę nic nie widać, ale psychodela :evil_lol: :D młodziak :cool3:
×
×
  • Create New...