-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Warszawa: Niewidomy Potek i jego rodzinka szukają 2-3 pokojowego mieszkania
mru replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Potku... tak się cieszę :D bądź szczęśliwy...! :multi: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
witamy bajkowa kasie :D fajnie, ze napisałaś no to szukamy domku stałego mysle, ze to nie bedzie problem... :roll::p -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
a tu Gacek znów w niebieskim [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01047.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01048.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01049.jpg[/IMG] i na koniec Gacek-kłębek [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01060.jpg[/IMG] -
Gacek - młody terierek z Orzechowców. JUŻ W NOWYM DOMU !!!
mru replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
takich tam telefonicznych ujęć ;) na początek trochę zabawy i miziania po gołym brzuchu :cool3: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01034.jpg[/IMG] o jak mi dobrze [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01036.jpg[/IMG] bosko [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01038.jpg[/IMG] chcę jeszcze [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01043.jpg[/IMG] -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dogo mi dziś strasznie zamula ;/ leży, nie leży, leży... zamula :P czyli domek tymczasowy? no to samo mówiła mi Neczka, ale nie chciałam nic pisać :D fajnie fajnie to szukamy domu :) -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no ja też bym próbowała za parę dni :) może w jakieś miejsce gdzie nie ma tyle przestrzeni... hmm nie wiem... tak powoli powoli piękna scena ta w samochodzie. -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no już powinny być wieści! - tak donoszą moje sprawdzone źródła ale ja nic nie powiem Kasia musi. a Ty orpha nie narzekaj tylko kupuj ;););) -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
co za nieszczęście ten psiak :( sama nie wiem czy ją wynosić jest sens skoro taka przerażona... ale może trzeba? nie znam się :( biedactwo... Aniu, Ty też jesteś kochana :) dzięki za zawiezienie i troskę! a te rzeczy na bazarek to nie wiem kto mógłby? a może zrobisz im foty a my je wystawimy i potem wyślesz tylko komu trzeba? :) ja bym robiła listę co komu i Ci przekazała, bo może szkoda przesyłać to wszystko sobie...? jak myślicie? kurcze, ale pomachała ogonkiem :) czyli jest jej dobrze... :) -
hmmm... może takie dzieci nie głupie? no bo jak mieli psiaka... i to starego. może są nauczone że to psiak i że nie można... :roll: no ale zobaczymy czy się odezwą...
-
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dawać wieści :eviltong: (ja już myślałam, że coś będzie! :eviltong::eviltong::eviltong:) -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
pohopała pohopała i poszła :eviltong: papa! -
Oskar vel Merlin ma DOM;-)))prosze o przeniesienie wątku ;-)
mru replied to elainfo's topic in Już w nowym domu
no na piwo trzeba koniecznie! :) to dobranoc ! -
Oskar vel Merlin ma DOM;-)))prosze o przeniesienie wątku ;-)
mru replied to elainfo's topic in Już w nowym domu
ja nie umiem, chociaż w szkole retorykę miałam :eviltong: tzn. na studiach ale w burzy mózgów chętnie wezmę udział i w ogóle chętnie wezmę udział ;) -
podniosę maluszka... :roll:
-
Oskar vel Merlin ma DOM;-)))prosze o przeniesienie wątku ;-)
mru replied to elainfo's topic in Już w nowym domu
bardzo chętnie dam się wykorzystać :D nie wiem co będę robić, ale zgodzę się na wszystko... :eviltong: całkowicie popieram tę inicjatywę! tak, coś cyklicznego by się przydało jak sie młodzież popchnie to oni chętni są :) potem samo pójdzie... hmmm masz plan? to ja sie nie mogę doczekać żeby go usłyszeć -
Oskar vel Merlin ma DOM;-)))prosze o przeniesienie wątku ;-)
mru replied to elainfo's topic in Już w nowym domu
ten by Ci do butów pasował :D a szerze no wiem, ale co ja poradzę, że gdzie nie spojrzę jakiś superpies ;):roll::loveu: a Ty jesteś taka kochana i wszędzie zaglądasz :) -
Oskar vel Merlin ma DOM;-)))prosze o przeniesienie wątku ;-)
mru replied to elainfo's topic in Już w nowym domu
no... one chyba też gryzą :diabloti: btw orpha... mam psa dla Ciebie :D:D:D:D [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121328"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Czart/sl-1-1.png[/IMG][/URL] [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER] -
Oskar vel Merlin ma DOM;-)))prosze o przeniesienie wątku ;-)
mru replied to elainfo's topic in Już w nowym domu
to nie to co mój Gacek :diabloti::razz: ten to zaraz... niby taki delikatny jak baba a jak się uprze to łojeza -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaaa tak ;) podnosimy na noc i czekamy czekamy na dobre wieści czy jakieś tam inne :) -
Oskar vel Merlin ma DOM;-)))prosze o przeniesienie wątku ;-)
mru replied to elainfo's topic in Już w nowym domu
ahahaha Amon jaki morderca :D słodki ten Merlin... :roll: kot sie nawet przemyka :cool3: -
Śnieżka, śliczność w typie goldena - odnalazła swoje miejsce! :D
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to córka chyba smutna :eviltong: ale super, super, że Merlinek Oskarek "Psie Zwłoki" ma domek... będę śledziła jego wątek :)