Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Potku... tak się cieszę :D bądź szczęśliwy...! :multi:
  2. witamy bajkowa kasie :D fajnie, ze napisałaś no to szukamy domku stałego mysle, ze to nie bedzie problem... :roll::p
  3. a tu Gacek znów w niebieskim [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01047.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01048.jpg[/IMG] [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01049.jpg[/IMG] i na koniec Gacek-kłębek [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01060.jpg[/IMG]
  4. takich tam telefonicznych ujęć ;) na początek trochę zabawy i miziania po gołym brzuchu :cool3: [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01034.jpg[/IMG] o jak mi dobrze [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01036.jpg[/IMG] bosko [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01038.jpg[/IMG] chcę jeszcze [IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/gacek%20sam/DSC01043.jpg[/IMG]
  5. tak mnie pilnowały jak chorowałam... zauważcie, że Dym wygląda trochę jak swoje własne zwłoki :evil_lol: i zbliżenie :cool3:
  6. dogo mi dziś strasznie zamula ;/ leży, nie leży, leży... zamula :P czyli domek tymczasowy? no to samo mówiła mi Neczka, ale nie chciałam nic pisać :D fajnie fajnie to szukamy domu :)
  7. no ja też bym próbowała za parę dni :) może w jakieś miejsce gdzie nie ma tyle przestrzeni... hmm nie wiem... tak powoli powoli piękna scena ta w samochodzie.
  8. no już powinny być wieści! - tak donoszą moje sprawdzone źródła ale ja nic nie powiem Kasia musi. a Ty orpha nie narzekaj tylko kupuj ;););)
  9. co za nieszczęście ten psiak :( sama nie wiem czy ją wynosić jest sens skoro taka przerażona... ale może trzeba? nie znam się :( biedactwo... Aniu, Ty też jesteś kochana :) dzięki za zawiezienie i troskę! a te rzeczy na bazarek to nie wiem kto mógłby? a może zrobisz im foty a my je wystawimy i potem wyślesz tylko komu trzeba? :) ja bym robiła listę co komu i Ci przekazała, bo może szkoda przesyłać to wszystko sobie...? jak myślicie? kurcze, ale pomachała ogonkiem :) czyli jest jej dobrze... :)
  10. hmmm... może takie dzieci nie głupie? no bo jak mieli psiaka... i to starego. może są nauczone że to psiak i że nie można... :roll: no ale zobaczymy czy się odezwą...
  11. dawać wieści :eviltong: (ja już myślałam, że coś będzie! :eviltong::eviltong::eviltong:)
  12. pohopała pohopała i poszła :eviltong: papa!
  13. no na piwo trzeba koniecznie! :) to dobranoc !
  14. ja nie umiem, chociaż w szkole retorykę miałam :eviltong: tzn. na studiach ale w burzy mózgów chętnie wezmę udział i w ogóle chętnie wezmę udział ;)
  15. podniosę maluszka... :roll:
  16. :D Dolarku, pewnie Ci dobrze... bosz, co za baba a z psiakiem co?
  17. bardzo chętnie dam się wykorzystać :D nie wiem co będę robić, ale zgodzę się na wszystko... :eviltong: całkowicie popieram tę inicjatywę! tak, coś cyklicznego by się przydało jak sie młodzież popchnie to oni chętni są :) potem samo pójdzie... hmmm masz plan? to ja sie nie mogę doczekać żeby go usłyszeć
  18. fajnie [B]orpha[/B], że wpadłaś :D :evil_lol: :loveu: [B]Koperku[/B] - no problemo!
  19. ten by Ci do butów pasował :D a szerze no wiem, ale co ja poradzę, że gdzie nie spojrzę jakiś superpies ;):roll::loveu: a Ty jesteś taka kochana i wszędzie zaglądasz :)
  20. no... one chyba też gryzą :diabloti: btw orpha... mam psa dla Ciebie :D:D:D:D [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121328"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Czart/sl-1-1.png[/IMG][/URL] [CENTER]:diabloti::diabloti::diabloti: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/CENTER]
  21. to nie to co mój Gacek :diabloti::razz: ten to zaraz... niby taki delikatny jak baba a jak się uprze to łojeza
  22. aaaa tak ;) podnosimy na noc i czekamy czekamy na dobre wieści czy jakieś tam inne :)
  23. ahahaha Amon jaki morderca :D słodki ten Merlin... :roll: kot sie nawet przemyka :cool3:
  24. nie Ciebie :eviltong: wątek ślepaczków śledzę :D mam coś dla naszego najnowszego :roll: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=121328"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Czart/sl-1-1.png[/IMG][/URL]
  25. to córka chyba smutna :eviltong: ale super, super, że Merlinek Oskarek "Psie Zwłoki" ma domek... będę śledziła jego wątek :)
×
×
  • Create New...