Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. już mam [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122162"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Fredek/dsc07531dz9-1-1-1.png[/IMG][/URL] * [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122162"][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Fredek/dsc07529jg1-1-1.png[/IMG][/URL]
  2. ojejku śliczności zaraz zrobię banerek :eviltong:
  3. o boże :( ledwo co na świat zawitały i już... biedne maluszki ['] :shake: [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/maluchy/13rd1.jpg[/IMG]
  4. no różnica jest a co z Fiszką? co to za piesek? wiem, jestem ciekawska nie musicie odpowiadać :eviltong:
  5. to jest bardzo dobre spostrzeżenie w sumie ja niestety nie robię allegro więc nie wiem jak to statystycznie wychodzi... hmmm... ktoś wie?
  6. a mi to nie przeszkadza :) wymienianie się wiadomościami jest zawsze dobre Kiki tak samo jak Leo potrzebuje domu! :p
  7. i prawidłowo :eviltong:
  8. wyróżnienie kosztuje ze 20 zł zdaje się ale to dobry pomysł jest bardzo warto.
  9. :cool3: a co...? co się dzieje? :eviltong: już zaczynam trzymać :p
  10. no i co z Toba będzie, Yogusiu... :(:(:( [CENTER][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/8085/yogi13bf9.jpg[/IMG] :shake: [/CENTER]
  11. :cool3: dziewczyny :loveu: strasznie dziękuję! wyróżnione allegro - ale Ci się, Leopoldku poszczęściło! :) kochane ciotki! bardzo ładne allegro w małpie głowy :D;);)
  12. no no właśnie :) mnie też co u naszego słonka? i reszty ferajny? :) zmieniłam troche pierwszy post - poprawić coś?
  13. aaaaa to Kozak nie dość, że jedzie to jeszcze z foksią :D bosko...
  14. nie mogę... kolejny staruszek :( czemu ludzie nie dają im godnie dożyć do końca :angryy:
  15. słów brak! z niecierpliwością czekam na dalsze relacje no i fotki :):):)
  16. już mam 10 ;) wydrukowanych ślicznie wyglądają :loveu: wierszyk jest cudny :D powinnyśmy go wypisywać na murach miast
  17. muszę o tym wspomnieć w pierwszym z pracy poprawię edit: no już wyedytowałam pierwszy post zanim się zdążyliście zorientować ;)
  18. hahaha no jak dogo ma się nie wieszać... :eviltong: to tak! jeśli tam jest Zeniu to zdecydowanie tak. Chciałabym go kiedyś pogłaskać.
  19. aaaa Charly Szerlok :D brawa! :D:D:D:multi::multi::multi: to lece spać kurcze, faktycznie owczarkowaty... :hmmmm: :evil_lol:
  20. ale cudak :D faktycznie mix wszystkiego maść niesamowita 40 kg... łał :loveu: jak to mówią im większy, tym lepiej ;)
  21. ło matko :eviltong: znów off! lece (a miałam iść spać)
  22. tak tak, ja wiem głupio z tym behawiorem rzuciłam on potrzebuje pracy i orpha mu znajdzie najlepszy dom:p am sure
  23. o matko :( biedna orpha :( na pewno mu znajdziesz dobry dom a tylko zapytam czy jakiś behawiorysta nie wchodzi w grę? wiem, że to trudno... i wcale nie potępiam i w ogóle nie o to chodzi :P tak tylko pytam czy jaka fachowa siła się umie wypowiedzieć ja rozumiem, mój gacek niszczy też ale pewnie nie na taką skalę, bo mebli nie rusza... a Amonek z tego, co wiem tak ale to domki go zechcą jak niszczy? :shake: ojej ojej
×
×
  • Create New...