o matko :( biedna orpha :(
na pewno mu znajdziesz dobry dom
a tylko zapytam czy jakiś behawiorysta nie wchodzi w grę? wiem, że to trudno... i wcale nie potępiam i w ogóle nie o to chodzi :P tak tylko pytam czy jaka fachowa siła się umie wypowiedzieć
ja rozumiem, mój gacek niszczy też
ale pewnie nie na taką skalę, bo mebli nie rusza...
a Amonek z tego, co wiem tak
ale to domki go zechcą jak niszczy? :shake: ojej ojej