-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ja obkleję las na pewno :) tylko w czwartek dopiero niestety wezmę wolne i w dzień wszędzie dotrę! mój numer jest też na pierwszej stronie w pierwszym poście! ale już ślę pw!! :) i bardzo dziękuję za odzew... dajesz nadzieję, a to bardzo dużo! -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Max bardzo dziękuje :) przyda się! wiem, że jest w bezpiecznym miejscu ale czas leci :roll: wieści - Fasolka mówi, że Max to pies prawie idealny :D jest bardzo grzeczny, jak zostaje sam w domu to śpi... (mój aniołek!) jedyne co, to ciągnie na smyczy ;) hihi głupek mały... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojej nie pomyślałam... dobra to jak zdejmą to powieszę bez ale tam, gdzie nie było to [B]nie było zarówno w jak i bez koszulek[/B] (bo moja mama wydrukowała mi tez to zdjęcie Maxa jak leży w a4 i rozwiesiłam, bo się w oczy rzuca taki ładny pies) ale faktycznie macie rację... ludzie są tak beznadziejni :( przecież kto miał szanse te ogłoszenia zobaczyć... :shake: Maksiu, będzie dobrze zaraz dowiem się jak się sprawowałeś...! -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
już nie mogę :shake: w ogóle połowy wczorajszych ogłoszeń (w koszulkach!) nie ma :placz: powiesiłam obok nowe... porażka, co ludziom przeszkadzają... ręce załamać... no nic, są nowe. sporo tylko już ciemno i tylko przy ulicach postaram się o dzień wolny w czwartek i w dzień pojeżdżę po Wilanowie... to blisko tylko krzaki i pola trzeba pokonać :eviltong: lecznice też obklejone... czekamy ale telefon milczy :shake: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dziękuję! :p:p:p -
Niewidomy Stinki odszedł za TM w swoim domku :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
tak jak otwieram to jest jakiś błąd i nic się nie wyświetla to samo mam w pracy ale to wygoogluję sobie jak znajdę chwilę teraz nie mam :(:shake: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wróciłyśmy żeby wypić kawę i zaraz idziemy dalej biedny Maxiu :shake: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
:multi: dzięki! ja wychodzę z pracy i lecę działać będę meldować... ale coś dziś marnie :shake: dobrze, że Maksiu bezpieczny. pewnie śpi i nie wie, że za parę dni może być sam :placz: -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojej no biedny tej jej brzuszek :shake: cholera że też się musiało powiększyć ... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Miśka84']Cioteczko Mru telepatia[/quote] :p drżę, miśka, drżę :sad::nerwy: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podniosę Cię, słoneczko Ty moje wielkie :shake::shake::shake: plakat porozsyłany, parę osób odpowiedziało, że chętnie rozwieszą :) na Paluch też wysłany -
Udało się i dla Grysika los się wreszczie odmienił!!!
mru replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
a co to za tajny filmik? ;) ja w Warszawie w niedziele znalazłam... [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11039845[/url] patrzcie jaki do Grysika podobny :placz: -
hihihi Cylinder :D nie no, to domek jak się patrzy! życzę powodzenia i czekam na wieści
-
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mówicie, że jeszcze może nie przepadło? to ja może pójdę na pocztę i zapytam! :mad: -
Cudowna domowa suczka.. Uratowana przed schroniskiem! MA DOM !
mru replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
nie ma się na kogo pieklić... to smutno :eviltong: my też często się zastanawiamy jak było by nudno Dymkowi gdyby nie było Gacka... -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no dla mnie to jest jakaś granda już :angryy: co oni zjedli to czy ubrali się w te wszystkie kolczyki i chustki :mad: -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dobre wieści od [B]Fasolki[/B] Maxiu był bardzo grzeczny :) nie wiem jak się odwdzięczę jej i jej mamie... :oops: [QUOTE]On jest bardzo spokojny grzeczny.[/QUOTE] [QUOTE]Kiedy mała poszła spać Max się uspokoił, wypróbowywał rózne miejsca do spania, zadumał się nad swoim widokiem w lustrze ;-) Ogólnie jest bardzo kochany, cały czas chce się przytulać[/QUOTE] on nie sika w domu ani nic! trzyma wszystko nawet jak sie opije jak prosie :eviltong: no zwiał komuś jak nic.... Fasolka dobrze mówi - trzeba poobklejać Wilanów! popytać tam, tam teraz tyle ludzi mieszka, a Max dzikim psem nie jest! -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzięki gamoń :p wyślę na pewno Korze też faxem nie dysponuję :( ale poszukam... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
jesteś niesamowita...! :loveu: już rozsyłam po ludziach! :cool3: i sama czekam aż szef wyjdzie (właśnie przyszedł skubany:cool1:) -
starsza BARBI po niesamowitej przemianie - zostaje u JoSi :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
czyli Barbi ma kolege :multi: i czuje się przy nim pewnie[B]j[/B] :):):) bardzo się cieszę! natomiast nie cieszy mnie fakt, że nie doszły do mnie rzeczy na bazarek :placz: jesteśmy z miśka wkurzone tym faktem... wygląda to trochę jakby rzeczy zaginęły :roll: bardzo niefajnie i to już któryś raz zawodzi mnie nasza poczta słów brak... kasa mogła z tego być!!! co oni sobie myślą ja wystawię bazarek łączony chyba na Barbi i Czarka... zobaczymy ile się uzbiera i kto tam bardziej będzie w potrzebie... :roll: co Wy na to? tylko się do kupy zbiorę... -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzięki pixie :) zajrzę, wyślę im plakat i poproszę o pomoc! -
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']dlaczego na paluchu maxa zagryzą? z jakiegos specjalnego powodu? jak cię znam mru, to ogłoszenia na słupach wiszą, prawda? mam domek ale dla psa tak do roku... bo do samca by dołączał.. ale niestety max odpada. ale na wszelki wypadek wyśle linka, a nóż widelec...[/quote] Max to dupa wołowa. on jest jeszcze psychicznie dziecko nie ma zachować samca dorosłego wygląda poważnie ale jest dzieciakiem powiedzieli mi w lecznicy, że rok to ma zapewne. Czy 2 lata to nie takie pewne :eviltong: ale już chyba nie rośnie ;) inne psy zdominują Maxa wszyscy mi to mówią, sama widzę... :shake: on podkula ogon jak widzi psa o połowę mniejszą od niego no wtedy się zsikał... bardzo się boi :( małych psów i kotów nie ;) poza tym staram się go bronić przed paluchem jak tylko moge i tego się będę trzymała ogłoszenia wiszą... tu i tam (głównie Kabaty) - nie jakoś super dużo, miałam tylko godzinę i dziś jeszcze będę wieszała więcej! -
Zmiksowany BAJER. 40 kg psiej radosci. Orzechowce!!! MA DOM!!!
mru replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
a bliźniak Bajera ;) ma dt do piątku szukam czegoś dalej... popatrzcie na niego :loveu: [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122500"][IMG]http://i249.photobucket.com/albums/gg232/mrufczak/zewsi/DSC00953.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
widziałam ostatnio pieska zupełnie jak on :D na spacerku na osiedlu kurcze żeby on też mógł z panem swoim tak spacerować... :roll::roll::roll: