-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
hihihi ale Czaruś niepocieszony :diabloti: za dobrze mu na co dzień :eviltong: tzn. Maksik opiekę ma tylko warunki schroniskowe... biedne oczywiście :( więc długo nie pociągnie a w ogóle i tak mu mało zostało jejku :( jak byłam u niego tydzień temu to na spacer iść nie chciał ale dziś słyszałam, że był :) i odżył na nim... więc to nie jest tak, że on tylko leży i umiera :(:shake:
-
mam bazarek! http://www.dogomania.pl/forum/f99/gry-na-pc-mafia-call-juarez-wyspa-skarbow-na-umierajacego-maksia-do-29-11-a-125487/#post11295426 ah a o hoteliku pogadam jeszcze z jedną osobą w poniedziałek... naświetlę sprawę i zobaczymy :roll: tzn. chodzi tylko o miejsce oczywiście...
-
hihi :oops: no o tym mówię! ale odwiedźcie też Maksia... :roll: :(
-
[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid]Głosujcie na Przyborówko![/COLOR] :multi: [/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2]a ja zapraszam fanów Czarusia na wątek Maksia, któremu zostało bardzo mało życia :placz: i który tak samo jak Czaruś patrzy smutno...[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3] [SIZE=4][COLOR=DarkOrchid] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/umiera-zostaly-mu-tylko-2-3-miesiace-zycia-pilnie-nawet-platne-dt-maksik-125158/#post11264158[/URL][/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/B][/CENTER]
-
zdjęcia super. zaraz przerzucę na pierwszą stronkę :placz:
-
Po 6 latach w schronie Nemuś odszedł zaTęczowy Most :(
mru replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jejku a on tak młodo i zdrowo wygląda :( -
zrobiłam banerki: * * są na pierwszej też zaraz robię bazarek!
-
:( boże... mam trzy gry komputerowe... może na jakiś bazarek dorzucić? zaraz zrobię foty mówcie komu wysłać :placz: edit: albo zrobię świeży może nowy więcej osób zauważy :roll:
-
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
niestety nie ma odpowiedzi na to pytanie bo [SIZE=3]niestety[/SIZE] wszystko od ludzi zależy w schronach też :( i dobrze wiemy jak w niektórych jest :placz: jeszcze gorzej niż na ulicy... [B] edit: [/B]przeskoczyłam asiemm -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
śnieg mały jeszcze ale ziąb się robi konkretny :shake: cholera nie wyobrażam sobie, że na takim zimnie można przezyć -
terierkowaty JORDAN bez łapki. Przemiły kumpel szuka domu! W-wa
mru replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
no izzie mi mówiła, że się cieszyłeś do niej przez kraty :) co prawda tylko przez nie, ale zawsze :roll: miałam dziś pisać tekst na zajęciach dla Ciebie mam nawet pomysł ale musiałam podanie do dziekana pisać :evil_lol: skrobnę coś na pewno :roll: -
Zapomniany Mistrz z Krzyczek- wreszcie się udało. MISTRZ W DOMU:)))
mru replied to pidzej's topic in Już w nowym domu
no aż dziw :( że jeszcze samotny jest... -
co z nim...? :(
-
eeeh :( to nie powinno być tak czemu te psiaki winne...
-
podnoszę Maksika :( mało ludzi zagląda do niego :placz:
-
10 letni jamnik szuka domu.Już w swoim domku w Krakowie.!!!!
mru replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
ojeza hahaha :evil_lol: no jamniki słodkie :eviltong: wcześniej nie miałam do czynienia i nie była to moja ulubiona rasa :cool3: ale teraz rozumiem hahaha :loveu: Antek ma coś w sobie z cwaniaka :cool1: ale z drugiej strony jest zabójczo uroczy... wydawało mi się, że to psiak, który wie czego chce ;) tu ponarzekał, tu okazał niezadowolenie :evil_lol: nie udawał słodkiego cały czas :D -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
rozumiemy :) ja drżę aż jak myślę o poniedziałku :roll: o reszcie psiaków nie wspominając :placz: -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='wanda szostek']Podnoszę psiaki z Błonia.[/quote] dziękujemy :) w ich imieniu... i wszystkich innych im podobnych :( które giną na mrozie... eeeh :shake: [CENTER][SIZE=3][B]hej, nikt nie może przechować Diego do poniedziałku? :([/B] [/SIZE][/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
szorstek dodany na wątek terierków :roll: (dziękujemy, rito!) ten post: [B][url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasze-jedyne-marzenie-kochajacy-dom-teriery-121853/#post10985069[/url][/B] sam dół :) -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mocno trzymajcie kciuki, bo nie wiemy jak to wyjdzie.... :roll: aha, a terierek jutro zostanie na naszą klasę wstawiony :) więc koniecznie foty róbcie jak spotkacie leonkę czy coś! -
Fredzik - piękny piesek zmaltretowany przez inne psy w DS
mru replied to kamixx's topic in Już w nowym domu
Fredzik rządzi :D a zdjęcie z tata normalnie wymiata :P -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[CENTER][B][SIZE=3]tak :) głosujcie na Przyborówko! :)[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]bo goldeny nas gonią :diabloti::eviltong:[/SIZE][/B] podpis Charlyego (sorry za off) [/CENTER] -
BŁONIE, bida na bidzie :( psy do odstrzału, ONkowaty śpiący pod blokiem!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Pojadę dzisiaj do Urzędu :cool3: ohh zapewne się ucieszą jak mnie znowu zobaczą :diabloti: :evil_lol: zapytam czy nie mają żadnego kojca policyjnego (tak jak np. w Brwinowie) lub po prostu, jakiegoś miejsca gdzie mogliby Diego przetrzymać.[/quote] oh no zapytaj.... :roll: bo szans chyba na nic innego nie ma...