Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Ziutka, a pani wet u której byliśmy - zna Ciebie :eviltong: (dudek wet?) sbd - wiem, że schron :( wiem, że nie mogą zostać... szorstek na ulicy :( a Diego ma tymczas dokąd tylko trzeba ludzie go nie wywalą na pewno :eviltong: jedyne co to, że my chcemy jak najlepiej ;)
  2. Kropek też? :D aaaaa! :multi:
  3. ma lepiej. ma jedzenie zapewnione. i ma gdzie spać. :roll: sunie do hoteliku na cito... hmmm ale co z ciążą?
  4. Diego jest w DT (bardzo T...) szuka nadal docelowego domku :( a sunia... boże no... :shake: nie wiem.
  5. dziewczyny! na razie wieści nie mam. ale rozmowa z hotelikiem była. oni muszą pomyśleć (wiecie, nie są przyzwyczajeni do trzymania chorych piesków) muszę wiedzieć jakiej opieki Maksik wymaga - opiszcie wszystko jak najdokładniej! i Goni13 odpiszcie gdzie ma wpłacać ;)
  6. [CENTER][B]koniecznie ją ogłaszajmy! [/B][SIZE=3]PROSIMY o ogłoszenia![/SIZE] [/CENTER]
  7. jezu :( to dopiero tragedia... cholera to już się nadaje do fundacji jakiejś... :roll: nie sądzicie? sterylka potrzebna... czy coś :placz: [SIZE=1]tak allegro konieczne :roll:[/SIZE] [SIZE=2]zaktualizowałam pierwszy post - czy jest jaśniejszy teraz? :roll:[/SIZE]
  8. oczywiście asimm też dziękuje za pomoc :D w odnalezieniu Diego (a Ty jedna, nie wiedziałam że Ty ot Ty! ;) a się widziałyśmy w Azylu!) Paweł niedługo odwiedzi tych ludzi, zobaczymy jak się sprawy mają... :roll: ale na pewno dostanie jeść i prześpi się w cieple... ehh on jest taki kochany :shake: młody i bardzo grzeczny... to jedyna fota jaką zrobiłam... :oops: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01202.jpg[/IMG] [LEFT]ah i szukając Diego natknęliśmy się na tego pana szorstka :( śliczny... kochany i tak patrzy... [/LEFT] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Diego/DSC01199.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. jestem. Paweł po pierwsze to złoty człowiek i nie mam aż słów żeby mu dziękować :roll: pojechał na akcję do psa, którego nie zna szukał go z nami tyle czasu potem Diego mu narzygał ze 3 razy w aucie a on nic ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą :eviltong: no i Diego jest już u tych ludzi z Barym (ONkiem) nie wiem... tak i siak :eviltong: ale ufam Pawłowi ;) niestety orzekliśmy, że dla Diego będzie to[B] tylko tymczas[/B] ludzie są biedni, zajmują się swoimi psami jak tylko mogą ale wiecie... jak to jest :roll: [CENTER][B]SZUKAMY DOMU![/B] :roll: Paweł - OGROMNE DZIĘKI... [/CENTER]
  10. eh nie mogę powiedzieć, że zaklepany szansa jest na niego - tyle mogę stwierdzić... :( ale spróbować trzeba... obroże i smycz będzie miał Paweł :)
  11. dzięki :D dobry opis ;) na pewno znajdziemy! tylko żeby on tam siedział grzecznie ;) hihi
  12. to jeszcze ja :placz::placz::placz:
  13. eeh :( biedak... chociaż tyle dobrego, że się cieszył jak był z ludźmi bo nic dziwnego, że jak wraca to jest smutny... :shake:
  14. jej dzięki :D wszystkim :) już Paweł coś sklecił i wydrukował :):):):) edit: enia ! napisz mi może nawet na pw jak się dostać pod ten Twój blok :)
  15. moje biedactwo, jeszcze trzeba o Tobie szerszej publice opowiedzieć :( jutro będę o Tobie rozmawiała trzymaj się malutki :(
  16. ma ktoś z Was może jakiś wzór umowy adopcyjnej? przydałoby się coś takiego... a ja nie mam... czy wystarczy napisać oświadczenie jakieś? tylko jakie?
  17. aaaaaa stinkowa Pani :D ale czad! witamy! :multi:
  18. oh nie! umaszczenie Barbi jest piękne! :D od samego początku o tym mówiłam!
  19. są nawet trzy bazarki (linki w pierwszy poście!) Maksik o wiele nie prosi :( przywykł, że jest praktycznie sam i nikogo nie obchodzi ale nie dajmy mu tak umrzeć marnie :(
  20. u nas zimno :( w szkole widziałam jak śnieg sypał... teraz już nie ale wiatr okropny :shake:
  21. czyli kręci się tam u Ciebie :) [B]eniu[/B], powiesz mi dokładnie gdzie to jest? gdzieś niedaleko rynku? mówiłaś okolice komendy? :) tak akcja jutro jeszcze konkretów nie ma ogarnę się i coś zjem i odezwę się do Pawła
  22. kocia piłeczka może i fajna ale rączka do gryzienia lepsza :D
  23. kochają! na pewno! tylko gdzie te ciotki jego żeby co o nim napisały? :roll:
  24. ej no :eviltong: miało być fonetycznie ;) from pwn: [URL="http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2499046"][QUOTE][B][URL="http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2499046"]pedikiur[/URL][/B], [B]pedicure[/B] [[I]wym.[/I] ped[B]i[/B]kiur, pediki[B]u[/B]r] «zabieg polegający na obcinaniu i malowaniu paznokci u nóg, wycinaniu stwardniałego naskórka, usuwaniu odcisków itp.»[/QUOTE][/URL]
  25. [quote name='Charly'] Ale oni (tzn. faceci) tak mają:shake:. Moj jak zdychal....oj jak zdychal....i sisial pod siebie i kupkal juz pod siebie....juz koniec byl bliski....a potem wsadzilam wolowine do garnca i nagle przylecial ochoczo podskakując:evil_lol:[/quote] ale TZ..? czy kto? hahahahaha ;) hihihi nie no, ale jesteś, Charly! co ona o Tobie, Filipku wygaduje.... :shake::evil_lol:
×
×
  • Create New...