-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
mały kroczek, ale do przodu :) -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
moim zdaniem spokojnie mógłby iść do bloku, to by nawet było dla niego fajne - żeby być blisko ludzi ale tylko do kogoś, kto wie co i jak i kto sobie poradzi, będzie pracował no i był niezależny -
mama maluchów: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3631.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3630.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3626.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3625.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
mama maluchów: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3631.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3630.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3626.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/mama_szczyli/IMG_3625.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kąsek powoli przełamuje strach, szkoda że nie mamy dla niego czasu codziennie... wczoraj wyszedł do mnie z budy :) i jadł z ręki :) nawet przy otwartej tej wewnętrznej kracie :) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
to trzeba by troche kombinowac :P -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
agata, dziękujemy!!!! [img]http://www.mysmiley.net/imgs/smile/happy/happy0030.gif[/img] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ta większa suka trochę zajęczo stawia przednie łapki -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
niedźwiedzia, co ja gadam! :) (powinnam juz spać) -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zapłaciłam dziś za tydzień w hotelu (105) i preparat (około 40 zł.) dałam 200, bo jeszcze małym szczepienia trzeba zrobić :) i bóg wie co tam jeszcze :P -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
szczyle 6 :lol: [CENTER]malutka: [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3584.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3585.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3586.jpg[/IMG] tu widać niedźwiedzią łapkę :( [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3589.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3591.jpg[/IMG] [/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
szczyle 5... [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3579.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3580.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3581.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3582.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3583.jpg[/IMG] [/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
szczyle 4 :roll: [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3571.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3572.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3574.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3576.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3577.jpg[/IMG] [/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
szczyle 3! [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3565.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3566.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3567.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3568.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3570.jpg[/IMG] [/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
szczyle 2 ;) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3560.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3561.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3562.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3563.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3564.jpg[/IMG] [/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
szczyle 1 :) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3553.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3554.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3555.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3556.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/szczyle/IMG_3557.jpg[/IMG] większa sunia [/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
najpierw filmik :) [CENTER][video=youtube;bqf9InyWvfI]http://www.youtube.com/watch?v=bqf9InyWvfI[/video] [/CENTER] -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
oh jutro nie bede w ogóle :( mam 2 wizyty po... :( znaczy jedną po a druga rzecz to taka, że wiozę psa do domu :) były kiedyś takie chustki na bazarku... moja siostra takie robiła, ale tylko kilka sztuk i już nie mam :( te trzy pozostałe maluchy też brudzą tam gdzie stoją na razie ;) hehe cały czas mają trochę wzdęte brzuszki (chociaż zostały jeszcze odrobaczone) :( ale i tak mniejsze niż tydzień temu! -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no i jeszcze ruszający się :) [CENTER][video=youtube;cprDEtvN0Og]http://www.youtube.com/watch?v=cprDEtvN0Og[/video] [/CENTER] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
akurat jest 15 ;) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3612.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3613.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3614.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3615.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3616.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
i jeszcze... :) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3606.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3608.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3609.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3610.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3611.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Hen nie widzi... potrzeby się martwić, bo... ma dom! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
takie słabe, ale to tylko dla nas, żebyśmy się cieszyły i wzdychały ;) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3599.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3600.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3601.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3602.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3603.jpg[/IMG] [/CENTER]