-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
dryfowały na krze po Wiśle... dwa szkielety :( goldenowata mama i jej synek...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
wysłałam sunię Ankarze i napisałam do szansy -
dryfowały na krze po Wiśle... dwa szkielety :( goldenowata mama i jej synek...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
paulina dzięki :D super! dodałam do pierwszego postu!!! -
dryfowały na krze po Wiśle... dwa szkielety :( goldenowata mama i jej synek...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
faktycznie jak collie! jest to jakis trop :) -
Wyrzucona? Zagubiona, zziębnięta sunia błąkała się bez celu- ma domek :)
mru replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
kontakt na kogo? -
dryfowały na krze po Wiśle... dwa szkielety :( goldenowata mama i jej synek...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podniosę...... -
wiele psów teraz tak kończy :( nie wszystkie majaą tyle szczęścia co Baltic u nas w przytulisku od wczoraj są dwa takie topielce - mama i syn wychudzone strasznie :( odłowiła je straż pożarna (nieudolnie:/) niestety psy z tego przytuliska nie są do końca bezpieczne, roześlijcie wątek jeśli możecie! wątek: http://www.dogomania.pl/threads/181598-dryfowaA-y-na-krze-po-WiA-le-dwa-szkielety-goldenowata-mama-i-jej-synek?p=14272161
-
Parkur! Radość na 4 łapach :) ma dom. oby szczęśliwy!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, Parkurek adoptowany z lecznicy bezposrednio, czyli nie tak źle :p oby było mu dobrze, wczoraj nie dowiedziałam się gdzie poszedł do kogo i jak to się stało spróbuję wybadać, ale ta pani co go wydawała to w dzień pracuje i generalnie ciężko na nią trafić ;) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
obawiam się o Miki, jest praktycznie pierwsza na liście do pojechania do Słomczyna -
dryfowały na krze po Wiśle... dwa szkielety :( goldenowata mama i jej synek...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dobrze, tylko są wystraszone i bardzo chude :( -
dryfowały na krze po Wiśle... dwa szkielety :( goldenowata mama i jej synek...
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[SIZE=5][B]samiec[/B][/SIZE] psiak jest młodziutki, być może jeszcze szczeniak, sięga ponad kolano czy do kolana jest bardzo mądry [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] nieufny, ale otwarty brzydal mały [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010783.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010785.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010789.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010782.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010790.jpg[/IMG] [/CENTER] szkoda mi tych psiaków, są przeraźliwie chude [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] no i co z nimi będzie? [B]trzeba je rozgłosić![/B] _________ [SIZE=4]kontakt na nas: [B]604 129 008[/B] Magda [B]509 075 051[/B] Paweł [B][email protected][/B][/SIZE] -
[CENTER][SIZE=4][B]mama i syn wyłowione z Wisły[/B][/SIZE] Chyba nie ma w Polsce człowieka, który nie słyszałby historii o dzielnym psie Baltic dryfującym na krze i uratowanym przez załogę statku. Niestety historia lubi się powtarzać, jednak o tych psiakach nie piszą gazety, nie pokazują ich w każdym programie informacyjnym. Nie miały tyle szczęścia co ich poprzednik. Mama i syn, z przerażeniem dryfowały na krze po Wiśle w okolicach Cieciszewa. Nie wiadomo w jaki sposób tam się znalazły i skąd przypłynęły. Z pomocą straży pożarnej udało się wyłowić wychudzone, zziębnięte psy. Lecz na tym nie skończyła się ich smutna historia. Oboje trafiły do przytuliska dla zwierząt. Gdy informacja o Balticu pojawiła się w mediach, do załogi statku rozdzwoniły się telefony od ludzi chcących pomóc psu, chociaż pewnie bardziej chodziło o medialność. W sprawie tych dwóch biedaków nie dzwoni nikt. Takie psy szczególnie potrzebują bliskości i ciepła a w przytulisku są jedynie którymś z kolei psem, który tam trafił. [B]Mama to prawdopodobnie mieszaniec golden retrievera lub labradora.[/B] Ma jasną miękką sierść i brązowy nos. W jej oczach ciągle panuje strach i niepewność. Musi minąć jeszcze trochę czasu zanim dojdzie do siebie po tym co przeżyła. Jest suczką spokojną i łagodną. [B]Synek to jeszcze młodziak.[/B] Sięga nieco ponad kolano. Ma również jasną i miękką sierść. Nie jest zbyt ufny, ale jest łagodny i spokojny. Potrzebuje czasu aby zaufać. Być może znajdzie się osoba, która zechce im pomóc mimo, że nie nagłaśniają ich w telewizji i nie mówi o nich cały kraj... [SIZE=3][B]skontaktuj się z nami:[/B][/SIZE] [B]604 129 008[/B] magda [B]509 075 051[/B] paweł [B][email protected][/B] [/CENTER] *** psiaki zostały [SIZE=3][B]wyłowione przedwczoraj z Wisły [/B][/SIZE]w okolicach miejscowości Cieciszew (powiat piaseczyński -> [B][URL="http://www.warszawamokotow.wku.wp.mil.pl/files/warszawamokotow/image/teren_piaseczna.jpg"]mapa[/URL][/B]) - [SIZE=3][B]dryfowały po niej na krze...[/B][/SIZE] odłowiła jes straż pożarna - dość nieudolnie, ale zawsze. tak wychudzone i wyziębione psiaki - mama i syn - trafiły do przytuliska... wszystko musiało trwać dla nich wieki i nie wyobrażam sobie, co te psy tam przeżywały. no ale już są "bezpieczne"... jest im ciepło i mają co jeść. piszę "bezpieczne", ponieważ co prawda nie ma tu wody, ale [SIZE=3]psiaki z tego przytuliska trafiają [B]do adopcji na wsie, do pilnowania terenów, składów[/B] itp...[/SIZE] czy to naprawdę musi się tak dla nich skończyć? [SIZE=5][B]sunia[/B][/SIZE] bardzo delikatna dziewczyna, ogon na brzuchu i ludzie raczej tylko przez kraty a jak juz jest przy ludziach to chciałaby zostać :) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010753.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010754.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010761.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010764.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010772.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[SIZE=4][B]Pimpek po wypadku [/B][/SIZE] (Akrum, to ten! :)) Pimpek ma 7 lat, waży około 9,5 kg. tyle o nim wiem z karty ;) wiem jeszcze, że Pimpek trafił do lecznicy po wypadku jest potłuczony, ma jakieś rany - nic poważnego boi się, ma stresa, siedział tak w miejscu aż mu otworzyliśmy drzwiczki to wtedy nieśmiało wyszedł... :) kochany! [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010757.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010759.jpg[/IMG] ukrywam się, a tak naprawde jestem piękny :) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010766.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010768.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Pimpek/09032010771.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
[SIZE=4][B]samiec z kry[/B][/SIZE] psiak jest młodziutki, być może jeszcze szczeniak, sięga ponad kolano czy do kolana bardzo mądry :) nieufny, ale otwarty brzydal mały :) i tęskni za mamą (płacze za nią a przy nas mruczał hehe) [CENTER][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010783.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010785.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010789.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010782.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/psy_z_kry/09032010790.jpg[/IMG] [/CENTER] szkoda mi tych psiaków, są przeraźliwie chude :( no i co z nimi będzie? trzeba je rozgłosić ja im założę wątek, odwołamy się do Baltica... cos tam tego...
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Sed to w sumie taki zwykły psiak :)