-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pierwsze krótkie wieści o Kąsku :) Kąsek z początku szczekał i warczał jak wchodziłem do jego kojca. Teraz powoli się do mnie przyzwyczaja. Z uwagi na jego wiek musimy robić to stopniowo. On musi zaakceptować mnie i nabrać zaufania do ludzi. Na razie jest dobrze. Wszystko idzie w dobrym kierunku. -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
podniosę Pitka :( -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
podnoszę Kąska! -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
dzieki dziewczyny, ze jestescie :) ja dzis co prawda mam kocioł w robocie, ale sprobuje i tak kilka ogłoszonek walnąć maluchom :) -
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
psy są wyadoptowywane na giełdzie :P a my wiemy, ze to not right i staramy się, zeby nie były... karma jest akurat :) Miki na pewno nie głoduje, także może karma przyda sie tamtej suni bezdomnej z Piaseczna? jeśli nie, to ja mam jeszcze 2 suki z Piaseczna do uśpienia i 3 psy porzucone w Raszynie - także jest tych potrzebujących :) -
jestem jestem :) w pracy oczywiście kocioł i RadaNadzorcza... anyway! giełdy nie było, bo R. nie miał co wziąć:P bo "zabraliście Pita" :cool3: faktycznie - zabraliśmy :) [SIZE=4]Pit i Kąsek pojechali razem (brrrr) do hotelu w Bogatyni, gdzie będą mieli kontakt codzienny ze szkoleniowcem! także super, chociaż[B] finanse są minusowe[/B] :shake:[/SIZE] przypominam: [B]Pitek: [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/176120-Pit-juA-w-Bogatyni-JESTEA-MY-NA-MINUSIE-prawie-300-zA-POMOCY?p=13741254[/url] [B]Kąsek: [/B][url]http://www.dogomania.pl/threads/179532-KAE-sek-juA-w-Bogatyni-wciAE-A-BRAKUJE-DEKLARACJI-pomocy-to-dla-niego-jedyna-szansa[/url] [B]Equus[/B] - przepraszam, że tak wyszło :roll: wysłałabym Was samych do Miki, ale niestety ona siedzi teraz w boksach tych z dala od lecznicy - gdyby była w lecznicy to spokojnie sami moglibyście jechać :( a tak to one są u kogoś na posesji i musimy jechać razem dla Miki super byłby tymczas domowy, bo byśmy wiedzieli jaka jest w domu - teraz to ona szaleje, bo w sumie nie ma ruchu, spacerów, człowieka... moim zdaniem się uspokoi :) tylko gdzie taki DT znaleźć???
-
radosna Miki - super pies do sportu! ma dom! mieszka w Płocku!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
Miki jest :) i w sumie nie potrzebuje karmy, bo akurat to ma.... tylko nie ma domu :( -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[B]Pitek już w hotelu [/B]u Marka :) myślę, że szybko będą z niego ludzie, to już jest super pies :) całą drogę Pit był na sedalinie, ponieważ oprócz niego wieźliśmy agresywnego (także do ludzi) Kąska - Kąsek był w kennelu, ale Pit luzem na tylnym siedzeniu, także trzeba go było pilnować... Pit jednak nie dał się sedalinowi tak naprawdę i w sumie tylko drzemał :) mocną ma głowę! [SIZE=4]bardzo źle natomiast mają się finanse Pita :(:(:([/SIZE] oto one: [B]wpłaty[/B] na Pita łącznie [B]350 zł.[/B] [B]wydatki:[/B] transport do Bogatyni [B]230 zł.[/B] hotel w Bogatyni (płatny z góry) [B]400 zł.[/B] [B]350 zł. [/B]- 230 zł. - 400 zł. = [B]-280 zł. [/B] [CENTER][SIZE=4][B]POTRZEBUJEMY WSPARCIA NA JUŻ![/B] :( [/SIZE] [SIZE=4]Pit ma tylko 175 deklaracji stałych! (i nie wszyscy je wpłacili)[/SIZE] [SIZE=4]zmienia się też [B]NR konta[/B], na jakie można wpłacać na Pita[/SIZE] (poinformuję deklarowiczów na pw) [SIZE=2]jeśli chcecie i możecie pomóc - [B]piszcie do mnie![/B] na [B]PW[/B] lub[B] mru.psiaki@gmail com[/B][/SIZE] [SIZE=5]za hotel PITA trzeba zapłacić [B]w ciągu 7 dni[/B] :([/SIZE] [/CENTER] -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kąsek już w Bogatyni musiał jechać na sedalinie, bo chciał nas wszystkich zjeść (trochę się cofnął...) :roll: sedalinu nie chciał za to jeść, ale liznął trochę i to go zgubiło ;) padł prawie natychmiast - mimo, że ciągle był przytomny. całą drogę leżał ale w Bogatyni szedł już na własnych nogach :) myślę, że będzie dobrze. Po sobocie pomyślałabym, że dla tego psa nie ma szans... Kąsek cały się spienił i w ogóle było dość ostro... ale myślę jednak, że nie. Myślę, że z tego psa będzie normalny fajny owczarek :) Marek powiedział nam, że miał podobne psy, do których nikt nie podchodził... i można :) także czekam na wieści :) gorzej niż sam Kąsek mają się jego finanse :roll: Kąsek ma na dzień dzisiejszy tylko 25 zł. WYDATKI: hotel w Konstancinie 400 zł. (od 11 lutego do 13 marca) transport do Bogatyni 230 zł. hotel w Bogatyni (płatny z góry) 400 zł. w sumie: 1055 zł. - 400 zł. - 230 zł. - 400 zł. = 25 zł. bardzo Was proszę :roll: rozsyłajcie info o Kąsku w świat! -
słuchajcie, jestem tylko na chwilkę dostałam wiadomość od pani zainteresowanej Grafem pani chce stróżującego ale do kochania ;) ma stajnię, chciałaby mieć groźnego ale kochanego psa :P [I]proszę o więcej informacji dotyczących Grafa ([B]Numer ID:[/B] 174521 / 181702) w jakim jest wieku, czy choruje na coś? Czy będzie się nadawał na psa stróżującego ? Mam małą stajnię i kawałek ziemi pies miałby super warunki, dużo przestrzeni do biegania ale zależy mi aby pies dobrze pilnował posesji i nie pozwolił się obcym zbliżyć a jednoczęnie był łagodny, czy czy Graf się nadaje? Będzie miał duży kojec i ocieploną budę :-) Dużo miejsca do biegania, pyszne jedzonko i dużo sympati od ludzi.[/I] okolice opola, jeśli Graf nie pójdzie na giełdzie (lub nie pojedzie, bo jeszcze nie powinien! ale moim zdaniem pojedzie...) to trzeba sprawdzić warunki i kombinować transport :)
-
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojejku! 400 zł z bazarku wow! kochana :D:D:D -
nasz stary kochany Miś doczekał się w końcu :) pojechał do domku do Poznania!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aj ten pan to się okazał beznadziejny i mu podziękowałam :/ chciał Choinka niewykastrowanego i pytał czy nie da się ominąć procedury :P hahaha i nawet chciał dac łapówkę... matko! przerażające! także Choinek nie jedzie nigdzie :( słuchajcie! zaraz jade w trase. [B]jutro rano wracam z Wrocławia! - na pusto![/B] jeśli wiecie, ze jakis pies potrzebuje transporwtu Wrocław - Warszawa to podaję nr telefonu: 604 129 008 i 509 075 051 do nas :) konto z 1 postu aktualne :) -
Pitek po walkach - wesoły i wrażliwy TWARDZIEL szuka spokojnego domu..!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Jest transport. Igor i Kąsek wyjeżdżają jutro do Bogatyni. UWAGA!!! Sa wolne miejsca z Wrocławia do Warszawy w niedzielę.[/QUOTE] tak, Pit jedzie z nami jutro! są miejsca na trasie Wrocław-Warszawa w niedzielę! nawet 3 miejsca :) jeśli słyszeliście o jakim psie, ktory szuka takiego transportu dajcie znać :) -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kąsek jutro jedzie do Bogatyni! z nami. słabo z kasą :( a teraz dochodzi transport :( jeśli słyszeliście, że ktoś szuka transportu Wrocław - Warszawa to my możemy w niedzielę zabrać nawet 3 psy! -
[quote name='tripti'][B]mru [/B]- potwierdz proszę, czy jak jutro (czwartek) dr R zabierze sunię do schroniska, to jest zagrożenie, że mała pojedzie na giełdę w niedzielę? czy mamy jeszcze dodatkowy tydzień? [/QUOTE] aj trudno na 100% stwierdzić :( teoretycznie powinno być 14 dni kwarantanny ale oni czasem liczą odkąd pies zostaje zgłoszony im... czyli tu juz jest jakby po :/ bałabym się - chociaż [B]powinni wysterylizować [/B]pies to pies ale suki niewysterylizowanej nie powinni wydać... inna sprawa, że jeśli tam trafi to naprawdę za dużo czasu i tak nie ma i najlepiej o ile to możliwe psy stamtąd zabierać szybko do dt/hoteli itp...
-
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
mru replied to red's topic in Już w nowym domu
cooo? TO Odyn? -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
ojeza figa wybawco! -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
już zmieniam! szukamy na gwałt!!! -
wszystkie cztery maluchy już w domkach! :) dziękuję Wam strasznie za pomoc!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[U]rozliczenie:[/U] wpłaty: ziutabenia [B]300 zł.[/B] wydatki: 2 tygodnie hotelu: [B]210 zł.[/B] szczepienie [B]50 zł. x 2 [/B](bo chłopak już miał) preparat na stawy:[B] 22 zł.[/B] razem: 332 zł. [B]maluchy są 32 zł. na minusie[/B] a w sobotę muszę zapłacić 105 zł. za kolejny tydzień :(