Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. i taaaki :) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0747.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0749.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0752.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0754.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0755.jpg[/IMG] [/CENTER]
  2. a to jeszcze nie koniec :) jeszcze taki Hen! [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0730.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0740.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0743.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0745.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_0746.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. a tu rozmawiamy :P [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3890.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3891.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3893.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3895.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3896.jpg[/IMG] ale radość ;) [/CENTER]
  4. dziś te nasze a jutro te bardziej artystyczne :) [CENTER][IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3884.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3887.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3888.jpg[/IMG] [IMG]http://i326.photobucket.com/albums/k434/mru_magda/Henryk/IMG_3889.jpg[/IMG] [/CENTER]
  5. Hen miał dziś kupę radości :) zabraliśmy go na wiosenny spacer i Hen normalnie był cały szczęśliwy... :) mam foty z dziś i z sesji :D boski Hen! wszędzie uśmiechnięty :) pokażę Wam tylko to wszystko ogarnę!
  6. Equus odpisałam Ci na maila :) mnie tam jeszcze nie było, jak ona trafiła, ale z tego co wiem to po prostu z ulicy trafiła nie była na nic leczona ani operowana, ale potwierdzę to.
  7. juz była :D dzis bede miała foty!!! jee :)
  8. [quote name='idusiek']a czemu niby ma trafić? przeciez ona jest w ciąży i leży w łóżku i się nie rusza - o claire mówimy, tak?[/QUOTE] haha nie o tym kolesiu co go zacytowałam strone wczesniej ;)
  9. [quote name='malibo57']Nie poznały:) Julio, on wygląda przepięknie - buziaki i podziękowania za opiekę![/QUOTE] Odyn faktycznie wygląda cudnie i o ile na pierwszym zdjęciu go poznaliśmy (ledwo) to potem już mieliśmy watplwości... niesamowite :) cudownie! biedny tylko z tym oddechem :( oh Odynku kochany...
  10. ah juz chba doczytałam ze psów jest w sumie 5 ale wtedy były tylko 3, eh kurcze!
  11. eh kurde i ja się nie mogę ogarnąć zupełnie... czy psiaki sa tylko trzy? czy zabrane juz jakies (dawno mnie tu nie było..:()
  12. jezu, jasne ze tylnej, ja juz nie wiem co pisze ;)
  13. tak no, to jasne, najlepiej mieć zrzeczenie.
  14. Cantadorra dzieki za pomoc!!! najwyższy czas na Kamę :)
  15. no trzęsie mną, tak to właśnie jest :( a R. ślepy czy co zasila posrednio ten Słomczyn :( wiem, że nie sprzedaje szczeniaków i psy są kastrowane i dane spisywane ale wciąż :( nie tam powinno być! dobre wieści są takie, że w niedzielę nie ma giełdy dla naszych psów...
  16. [quote name='APSA']A udowodni jakby co, że to jego pies?[/QUOTE] haha książeczke pokaże :P ew. żona poświadczy że tak...
  17. o matko... kwinesencja... słomczyn... zaje*** Dada gdzie jest o gospodarstwo? w jakiej gminie? pytam tylko informacyjnie, bo jak zwykle w takich przypadkach oczywiście nie można za bardzo nic zrobić. łańcuchy są dozwolone psy nie są wygłodzone, Aza akurat miała szczęście w nieszczęściu czy psy mają stale wodę? bo to też muszą mieć to im się od naszego cudownego kraju należy... :/ to, że bud nie mają jest najgorszym zaniedbaniem. można iść z interwencją tylko co wtedy będzie z psami? bo można tylko iść powiedzieć co się nie podoba, co powinni naprawić, jak ulepszyć warunki bytowania psów, dać im wytyczne i za 2 tygodnie wrócić. i co? facet powie za 2 tygodnie, że oddał koledze psy a tak naprawdę sprzeda/zabije/wywali w lesie... super!
  18. aa wysłałam Ci [B]wątek Kamy :)[/B] wstawię też tu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182067-PiAE-kna-ONka-Kama-po-amputacji-paluszkA-w-moA-e-normalnie-chodziAE-szukamy-domu[/url]
  19. kurcze... ja do niej nawet telefonu nie mam :( zaraz no postaramy się ją popędzić!
  20. fajnie, ze ja wziełaś na tymczas :) oh matko ile by było nieszczęść :( ale biedne maluszki... normalnie roziosłabym wszystkich, którzy na coś takiego pozwalają!
  21. jeszcze Kama :) [CENTER][IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1110.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1109.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1108.JPG[/IMG] [IMG]http://www.fotoshare.pl/upload/1107.JPG[/IMG] [/CENTER] postaramy się o nowe zdjęcia :)
  22. Przedstawiam Wam Kamę - śliczną ONkę, która trafiła do przytuliska pod warszawą po wypadku. Kama miała zmiażdżone paluszki jednej z tylnych łapek - niestety nie udało się ich uratować... Ale lekarze postarali się, aby Kama mogła spokojnie opierać się na łapce :) teraz Kama może cieszyć się spacerami praktycznie w takim samym stopniu jak zdrowy pies - jedynie chyba będzie musiała nosić na tej łapce bucik, żeby się nie ranić. Kama to dorosła suka, bardzo kochana, przyjazna i bezproblemowa :) Niestety przytulisko, w którym się znajduje jest przepełnione i w ogóle bardzo małe... jest tam około 20 miejsc :( a potrzeby są ogromne :( takich psów jak Kama trafia tu bardzo dużo... Kama jako "kaleka" ma jeszcze mniejsze szanse na dom... praktycznie nie ma szans :( nie tam, gdzie jest... [CENTER][IMG]http://images47.fotosik.pl/249/23a144b11eaf0867med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/250/ea24c08af7fe3346med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/249/d48536730e3d0fc3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/137/33a28b9b32708a5cmed.jpg[/IMG] [/CENTER] [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] 604 129 008 Magda 509 075 051 Paweł [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  23. Ulaa jak wizyta? :) bo mam aż dwie osoby, ktore są zainteresowane losem Łatki ;) i wypytują!
  24. słuchajcie no nie uwierzycie! spotkałam nowego pana Elviska! ;) bylam w lecznicy (tydzień temu w weekend, zapomniałam wcześniej napisać) w przytulisku a tu nagle wpada jakiś pan i prosi wetkę o tabletki na robaki ;) wetka znała poprzedniego psiaka tego pana i zdziwiła się, że psiak nie żyje pan opowiedział jak to płakał po poprzednim psie i że teraz ma nowego z adopcji :) po operacji jeszcze wtedy nie skumałam... :roll: chociaż TZ powiedział mi, że pan w samochodzie ma sznaucerka pan zaraz powiedział, że chciał wziąć "takiego Hena" (mój kochany Hen!:loveu:) no to ja już uszy w górę :eviltong: a wetka powiedziała, że Hen jest trudny :razz: (a widziała go ostatnio w listopadzie!!!!) no to wkroczyłam i mówię, że wcale nie! :cool3: (bo nie jest!) i wszystko stało się jasne tylko nie ujawniłam się, że to ja jestm sprawcą poniekąd adopcji Elviska, bo byłam jakimś psem zajęta... (aaaa! już wiem! usypialiśmy Pitka...! znaczy szykowaliśmy do drogi z innym psem... i wiecie Pit dostał końską dawkę sedalinu i praktycznie nie spał! :-o) także moim zdaniem nowy pan Elviska bardzo fajny :lol:
×
×
  • Create New...