Jump to content
Dogomania

mru

Members
  • Posts

    17663
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mru

  1. Heniek, nie łam się... !
  2. Feliksik dziękuję!!! apsa, faktycznie bardzo podobny :( AMel miał w końcu dom?
  3. listę ogłoszeń wrzuciłam w drugi post zaraz piszę do dziewczyn prośbą o allegro!
  4. no wlasnie... musiało coś takiego się stać no trudno - trzeba płacić w terminie a jak nie bedzie wpłat do 10 kwietnia wystarczajaco to chyba szykowac sie do zabierania... tylko dokąd? jezu muszą być wpłaty!
  5. koosiek - dzięki Tobie tyle fanów ma Big :) jeszcze wczoraj nikt o nim nie wiedział!
  6. dzięki jostel :) dla nas każda kwota się liczy!!!
  7. Kąsek był oplacony w terminie :) chodzi o Pita, płatność niby wyszła w piątek ale okazuje się, że nie wyszła i wyszła w końcu wczoraj czyli 3 dni po terminie... :( Marek jest dobrym szkoleniowcem - zgadzam się! dlatego nie widzę tych psów nigdzie indziej, tylko tam. Szczególnie Kąska, bo Pit to miejmy nadzieję szybko dom znajdzie! chodzi mi bardziej o to jak na mnie nakrzyczał :P i że zero było w tym etykiety jakiejś. no i od razy groźby takie poważne... a wie, że Pit jest na fundację i to Fundacja robiła przelew, nie ja... niby nie musi go to obchodzić - ja podpisałam umowę, ale... ja mu w sobotę napisałam, że płatność poszła za Pita w piątek - powinien był napisać w poniedziałek, że nic nie ma - zapytać o co chodzi skoro nie ma a wyszła. tylko oba chłopaki nie mają kasy za bardzo... :(
  8. byłoby świetnie!!! dzieki :D poprosić je?
  9. [quote name='Ulaa'] Czy możliwe jest dowiezienie małej do centrum na godz. 15:00? Tak abyśmy zdążyły na ten pociąg jadący tyko 3 godzinki :)[/QUOTE] Ulaa jasne! staniemy na głowie!
  10. za Kąska zapłacone do 13 kwietnia. pewnie do około 18 trzeba będzie zapłacić za Kąska i Pitka awantury nie chcę mu robić, bo nie mam dokąd ich ew. zabrać Kasek to w ogóle do ludzi agresywny także nie ma szans... a co do Pitka to pytałam, z resztą malibo tez mu szukała na kilka dni tymczasu i nikt go nie chciał...
  11. wycięłam Biga, może do plakatu?
  12. jak zrobisz możesz wysłać na sieć np. na sendspace
  13. super, dzieki :) ellig, jak murakami może oddać to ja chętnie skorzystam, maluchy sie uciesza :)
  14. tak dziękujemy BARDZO :D:D:D:D co do plakatu zaraz skrócę tekst z pierwszej strony!
  15. no podejście okropne... napisałam mu, że umowa było obustronna my kasa, on wieści za Kąska zapłacone a wieści brak... także no czekamy!
  16. Umka, na pewno znam, ale w tej chwili nie kojarzę kim jesteś :) :roll: :oops:
  17. konto do wpłat na Biga: pieniążki na Biga można wpłacać na subkonto lokalnej grupy Fundacji Viva! DnB NORD 54 1370 1109 0000 1706 4838 7310 FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA! ul. Kopernika 6 m. 8 00-367 Warszawa z dopiskiem "Big" konto jest fundacyjne, ale Big liczy tylko na nas :(
  18. gumtree: http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-stary-duzy-Big-szuka-chocby-kwalka-ogrodu-na-koniec-zycia-W0QQAdIdZ193912492 czy ktos może zrobić allegro takiej samej treści?
  19. zrobiłam takie coś: http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4433671_stary_duzy_big_szuka_chocby_kwalka.html trzeba zrobić ładny plakat! kto potrafi?
  20. ale nie mam gdzie indziej zabrać agresywnego do ludzi Kąska :( a tam jest cena dość przystępna jak na pobyt ze szkoleniem... dla Pita i Kąska nie ma alternatywy... tylko w terminie trzeba płacić :( bo ja nie mam kasy przecież żeby znów jechać tak daleko :( no i nie mam co z psami zrobić... aaaa ale stres!
  21. w Bogatyni ja mam tam dwa - Pitka i Kąska o zasadach dowiedziałam się już na miejscu no ale i tak podpisaliśmy umowę, bo przecież 600 km jechaliśmy żeby psy były bezpieczne Pan Marek chce z góry i koniec. z Pitem przelew przez przypadek spóźnił się 3 dni... także nie tyle w kwestii zasad mam pretensje co w kwestii tego, że po 3 dniach dostałam maila,w któym Pan Marek ocenił mnie odpowiednio i kazał zabierać psa.
  22. niedobrze :( Pit nie ma kasy a wpłaty muszą być w terminie z GÓRY :( inaczej Pan Marek wywiezie psa do schroniska (lub każe nam go zabrać...) a z kasą krucho... matko!!!!!
  23. aj nie mam :( pan mi tylko napisał, że nie dostał kasy za Pita i w ogóle zrobił mi awanturę... a sam nie przysłał wieści o psach ani zdjęć jak obiecywał :( także tu jest minus... tez wpłaty muszą być z góry w terminie inaczej Pan Marek wywiezie psy do schroniska... ja to rozumiem, że on musi mieć zapłacone i że łatwo się przejechać, ale... no nabawiłam się dzis stresu ogromnego :/ szczególnie, że z kasą u oby psów słabo :(:(:(
  24. ludwa dzięki :):):) na razie zapisuję deklaracje na pierwszej bo jeszcze nie wiem na jakie konto będę zbierać
×
×
  • Create New...