-
Posts
17663 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mru
-
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
no a tych tu było jeszcze 4 :( jeden szczeniak, trzy suki. no i ten psiak i ta stara sunia... masakra :( a przecież te i tak cudem nie pojechały... ta łapa mnie martwi. mogło być złamanie, jakiś uraz lub może jak rósł to jadł byle co i dlatego tak zostało... -
Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzieki Plicha:) -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
reszta patrzy-ła. juz w sumie nie patrzą nawet na niego. omijają go po prostu, nawet uważają, żeby nie wpaść na niego ;) nie chcą problemów. z resztą on sobie nie życzy. jak za blisko są to pokazuje ząbki a chłopakom uszy na bok idą i schodzą z drogi. samych jednak ich nie zostawiam, z resztą Krzyś musi chodzić pod kontrolą, żeby nie wejść gdzieś w ścianę ;) ale Krzyś to nic, obczajcie. gnite, który adoptował od nas bernardyna ma starego ślepego KACZORA ;) oraz trzy inne kaczorze bidy (w tym jedną laske!) :) a tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/189782-Brutus-bernardyn-porzucony-w-oborze-ju%C5%BC-w-SWOIM-wspania%C5%82ym-domu!-%29?p=15311130&viewfull=1#post15311130[/url] -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='gnite']Jeden ma krzywo zrośnięte skrzydło po wypadku, dalej niż kilka metrów nie poleci Drugi kaczor ma całkiem amputowane skrzydełko - coś go zaatakowało i nie dało się z tym już nic zrobić Trzeci jest już po prostu staruszek i prawie ślepy ale jakoś sobie jeszcze radzi I jeszcze jedna dziewczyna, tak samo jak ten drugi - amputowane skrzydełko [/QUOTE] to aż cztery! super :) i stary ślepy... wow :) -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
nie kota, Krzysia haha :P faktycznie ten Twój telefon to za 2 euro jakiś ;) matko, bylaś na Wschodniej i nie mowilas! -
Krzysztof Odkrywca - malutki i starutki. mój aniołek za TM...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Charly']może i guz, a może i slepota..hm;);):)[/QUOTE] ehhe, a bog jeden wie co mu jest (pewnie wie!)! z jakim Ty meskim dzieckiem jechalas, ja tu czegos nie rozumiem ;) gdzie jestes teraz? aaaa! o jakim kocie haha :P -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
[quote name='gnite']A kaczorki żyją sobie [URL="http://obrazki.gnite.pl/main.php?cmd=album&var1=2010.08.29/"]tak[/URL][/QUOTE] wow :crazyeye: a one tak same przyszły mieszkać, czy skrzywdzone przez los są? :) Brutus ma taką właściwość, że ciągle z niego coś wyłazi :cool3: -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
nooo, strasznie fajny chłopak zastanawiam się, czy ta lewa przednia łapa taka krzywa jest czy tak się wydaje? -
Piorun vel Kapsel i labradorka Meggi nie rozstaną się :) mają wspólny dom!
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
tak, okropna cisza:( -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
no dobra, obejrzeliśmy filmik już 5 razy, piosenkę znamy na pamięć (co to za numer?) ;) widze, ze pędzelek na ogonie Brutusa jak był tak jest ;) a co z kaczorkami? -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
zagloniona najlepsza :) -
Brutus - bernardyn porzucony w oborze już w SWOIM wspaniałym domu! :)
mru replied to mru's topic in Już w nowym domu
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D suuuper! a czy na zdjęciach Brutus pije z basenu kaczora? -
pręgowana Morena i Tigerek krzywołapek...juz ponad poł roku czekają
mru replied to golf's topic in Już w nowym domu
psiaki pod opieką beki i golf: [CENTER]łaciata sunia [B]Krówka jest troche niesmiala sunia. Jest dosc duza, siega troche nad kolano. Ale sympatyczna i niekonfliktowa[/B] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4104.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4103.jpg[/IMG] czekoladowa sunia [B]Czoko.[/B] jak widac słodka, siega pod kolano. [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4105.jpg[/IMG] [B]i dzieciak - sunia pręgowana :)[/B] i dzieciak - sunia pręgowana :smile: ma pewnie z poł roku.Siega do kolana.Bedzie duzym psem. Nie bardzo godzi sie z innymi psami...i jest kłopot... [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4107-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac127/psy_piaseczno/Kol/DSCF4100.jpg[/IMG] [/CENTER] -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
zamowiłam :) Aniu, jak przyjdzie to weź proszę zbierze te faktury (trzy) do kupy i mi przekaż jakoś lub wyślij na adres biura :) -
stary BIG - zwyrodnienia stawów, starość...
mru replied to mru's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oh małgosiu, to zamowie :) dzieki! -
no ja tez spotukam sie z zerowym zainteresowaniem moimi psami, które finansuje np sama ale co? wiem, z enikt tego złosliwie nie robi. czasem mysle ze moze to ja powinnam powiedziec nie i tyle. rozgoryczenie rozumiem, sama czesto nie jestem nawet w stanie wejsc na watek psiaka, o którym ktos mi pisze (wysyła seryjnego pma) niestety :( po prostu nawet fizycznie nie daje sie rady, spie i tak za mało a moje psy to hoho (mama mi grozi TOZem) mam dwa psy na paluchu :( nie mam pewnosci, ze nie zdechna zanim je zabiore... jest tragedia, nie wiem o co chodzi. nigdy nie było lepiej wcale, teraz ludzie coraz czesciej sami pomagaja. ja tez kiedys dawałam kase na psy! a teraz nie dam rady, bo mam swoje wlasne... :/
-
5 opuszczych psów,12 w przytuliskach,reszta nie żyje.Błagamy o pomoc!!!
mru replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
rany :(:( wrzuce gdzie moge! -
Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
bo jakby co to byc moze moglabym wyslac tam kogos na przeszpiegi ;) -
Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Weronia'] Dogo, jedna Pani (z takich konkretniejszych osób) dzwoniła.. ale z Holandii.... [/QUOTE] skad dokłądniej z Holandii? i czy w ogole nie ma mowy zeby wydac czy po prostu trudno? nie znam sie, nigdy nie dawałam psa za granice. -
Wituś ŚLEPUŚ. Stary, porzucony piesek. Ma najlepszy z możliwych dom!!!!
mru replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
no, masakra. ale co? potem byś musiała kase kombinować... a skąd niby? eh, szoda ze po takie biedy zgłasza sie zapsiona pani tylko a nie ktos, kto naprawde moze pomóc, ma warunki i kase... :(