-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Mam nadzieję... Domki pilnie potrzebne, bo niestety mam zgodę tylko na jednego kota w domu na noc. Kropka (jako najmniejsza) śpi z nami, a reszta kociaków w stajni :( W dzień przychodzą do domu się wygrzać i pobawić, ale noce są coraz zimniejsze... :( Niby mają tam siano i zimno im nie powinno być, jak razem śpią, ale w domu na pewno byłoby im lepiej...
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Jak tam jest jakiś odzew z ogłoszeń ?[/QUOTE] Gdyby był, to na pewno bym dała znać... :( -
Aktualna Kropka: [img]http://imageshack.us/a/img19/1764/p9160453.jpg[/img] Wampirka [img]http://imageshack.us/a/img715/6421/p9160456.jpg[/img] Kalinka [img]http://imageshack.us/a/img513/6546/p9160461.jpg[/img] i już oswojona, ale jeszcze bezimienna... wczoraj wypuściłam ją z klatki, lata po podwórku i śpi w stajni, bo bardzo płakała, jak została sama. [img]http://imageshack.us/a/img37/4926/p9180468.jpg[/img] Piąta tymczasowiczka (czarna uciekinierka) coraz odważniej podchodzi, ale zdjęć jej nie robiłam. Złapać się jeszcze nie daje.
-
[quote name='Clean']Dawno mnie nie było tutaj, urlopowałam się, powiem Wam jedno, na kolejne wakacje bez puszek z karma nawet nie wyruszam bo tyle bid spotkałam że szok:-(Cały czas mam przed oczami te biedne, wychudzone kotki:-(Aż się płakać chce:-([/QUOTE] :( Kociaki butelkowe jeszcze z dzień-dwa mogą zostać u dotychczasowej Opiekunki :)
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232289-Romanse-harlequiny-za-1-zł!!-Kup-Teraz-nakarm-bezdomne-koty!-do-30-09[/URL] bardzo proszę o podnoszenie! -
Rude mam do adopcji, ale jeszcze przy matce. Jeśli się nie mylę to z 3 tygodnie ma, więc jeszcze "chwila" do adopcji. Wybiorę się jakieś zdjęcia im porobić, żeby niedługo zacząć szukać im domków, bo tu gdzie są, to zaraz się czymś pozarażają, a ja ich na DT raczej wziąć nie będę mogła, bo mnie TŻ zamorduje....
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[B]Hałabajówka[/B] - doszedł przelew na jedzonko? Przelałam 150 zł, pomyliłam się w tytule (nie zmieniłam i poszło z takim, jak wcześniej za DT przelewałam), ale wiadomo o co chodzi ;) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']A... i wszystkie te do aktywacji tylko ogólne linki są podane ? Aj.. ja jednak wolałam te Agnieszki ogłoszenia ;) Tylko, że Ona teraz wyłączona z ogłoszeń zajęciami jest. :-/[/QUOTE] Ważne, że są ogłoszenia :) [B]Lup[/B]i - skarbnik nie ma internetu. [SIZE=3][B] Mam prośbę do Osób, które wpłacały na DT suniek - czy mogłybyście napisać ile i kiedy wpłacałyście, żeby było wiadomo, ile mniej więcej mają teraz na koncie?[/B][/SIZE] -
Wczoraj byłam u weta na odrobaczaniu (drugim) z 3 kociakami, 2 dostały również zastrzyk z antybiotykiem o przedłużonym działaniu. Koszt łącznie 38 zł. Wpływy: (łącznie z wpłatami z miau i ze sprzedażą komputera od [B]Clean[/B]): 698,62 zł Wydatki: 727,85 zł Dzisiaj dostały ostatnią porcję suchej karmy dla kociaków :( Będę musiała dawać im karmę dla dorosłych kotów, póki się nie uzbiera, by ją im kupić.
-
[quote name='Clean']Co słychać u kotków?[/QUOTE] Czarnej koteczki, która uciekła niestety nie widać :( ale też mało co w domu dziś byłam... Biały kocurek nadal ma brzuszek spory - jeśli to od robaków, to powinien zniknąć w miarę szybko. U reszty kociaków wszystko w porządku, tylko na powtórne odrobaczenie z kilkoma muszę się wybrać jutro/pojutrze....
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='tobciu']ale wszystkie te linki, gdzie napisane jest : czeka na aktywację ? Chyba nie, bo klikam w [URL="http://wielkopolskie.olx.pl/"]http://wielkopolskie.olx.pl[/URL][COLOR=#000000] - czeka na aktywację i ogłoszenia pod nim nie ma. :( Aj.. nie lubię takich pakietów, gdzie samemu trzeba aktywować. AgnieszkaO wysyłała zawsze wszystkie aktywne ogłoszenia, a nie tak.. że trzeba samemu aktywować..[/COLOR][/QUOTE] Działa na OLX, tylko link był podany ogólny na tą stronę, a nie do ogłoszenia :) [url]http://poznan.olx.pl/dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domudwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu-iid-436992076[/url]