Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. To bym była szczęśliwa, gdyby do którejś z cioteczek trafił! Na bieżąco by wieści były! ;)
  2. [B]Myngey[/B] - widziałam dziś gazetkę z Rossmana, nie wiem, czy jeszcze aktualna, bo od 28.09.... ale puszki są/były w promocji po 1,99 zł!
  3. A jak tam Dexter? Biegunka przeszła? Przekonał się do suchej karmy?
  4. Ma puszystą sierść, możliwe, że będzie dłuższa niż u zwykłego dachowca :)
  5. [img]http://imageshack.us/a/img208/3703/pa060467.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img849/4862/pa060473.jpg[/img]
  6. Nadal nie było kupy :( ale byłam z nim u weta, powiedział, że jak brzuszek ma miękki, apetyt jest i humor mu opisuje, to mam się nie martwic.. Z wiekiem się pomyliłam - są już maleńkie ząbki, więc ma ok 3-4 tygodnie! Zaraz będzie mu można podawać jedzonko dla małych kotków, albo chyba lepiej gotowane mięsko, bo taniej wyjdzie...
  7. Przytyło się chłopakowi! :) Domku, gdzie jesteś? :(
  8. Bardzo prosimy o wsparcie dla Dextera :oops: i dziękujemy tym, którzy już mu pomogli :loveu:
  9. Już ponad 2 doby i kupy nadal nie zrobił. Kupiłam parafinę i dałam mu kropelkę strzykawką, mam nadzieję, że pomoże, bo brzuszek już twardy :(
  10. [B]Tobciu[/B], ogromnie dziękujemy :) [B]Lupi[/B] ma w pn sprawdzić na poczcie co z tym przekazem......
  11. [quote name='Clean']Ale łagodny piesio!Dobry dom by mu się przydał. Cudak, wpłaty na piesia na Twoje konto czy jak?[/QUOTE] Dziękujemy - na [B]Hałabajówki[/B] konto zbieramy :)
  12. [B]Zapraszam na bazarek: [/B][url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232376-P%C5%82aszcz-DOROTHY-PERKINS-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-IKEA-zabawki-ciuszki-na-koty-do-6-10-godz-20[/url] [B]coś dla dzieci i dla Mamy ;) (jutro koniec!)[/B]
  13. Dziękuję Wam jeszcze raz za pomoc! Kurcze, a jakby go tak do budy przekonać jakimś smakołykiem? Np kawałek parówki do środka wrzucić? U byłego właściciela był upalowany na łańcuchu bez budy i żadnego schronienia, dlatego pewnie boi się wejść do niej... a wcześniej, zanim trafił do schroniska, może był domowym psem, skoro tak ładnie się zachowuje? Dexter - ładne imię :) Trzymam kciuki, by ta biegunka przeszła..
  14. [B]Urgo nadal bardzo prosi o wsparcie na jego utrzymanie w DT[/B]...
  15. Czekamy na wieści od [B]Hałabajówki...[/B]
  16. "Mam duży apetyt!" [img]http://imageshack.us/a/img26/6694/pa030452.jpg[/img] Wygrzewam się na termoforze: [img]http://imageshack.us/a/img9/5476/pa040458.jpg[/img] Lubię spać: [img]http://imageshack.us/a/img267/9878/pa040460.jpg[/img] Martwi mnie, że kotek jest u mnie już dobę, a ani razu nie zrobił kupki :( nie wiem, czy to już zatwardzenie?
  17. Są na tablicy... tylko na miasto Goleniów. Może na Szczecin spróbować? Nowy kociak ma na moje oko max 2 tygodnie, powinien być jeszcze z matką. Nie wiem, czy uda mi się go jakoś odkarmić...apetyt ma, tylko kompletnie nie mam doświadczenia z takimi maluchami :( Kotek znaleziony pod jakąś taśmą (maszyną) w zakładzie drzewnym, żadna z kocic tam go nie chciała przyjąć.
  18. 6 u mnie (+3 jeszcze z matką, 6-tygodniowe)
  19. Jeszcze jedno zdjęcie wstawię: [img]http://imageshack.us/a/img35/5022/pa030435.jpg[/img]
  20. [quote name='Hałabajówka']Melduję że przyszedł przelew za wrzesień. Dzięki wielkie. Dobrze żeby się za ten sierpień jakoś odnalazło bo zwyczajnie szkoda będzie jak się gdzieś zgubi, byłoby ba kolejną jakąś bidę. Mam nadzieję że macie potwierdzenie przekazu to mozna wtedy reklamację złożyć na poczcie.[/QUOTE] My dziękujemy za wspaniałą opiekę nad suniami :) Jutro się dowiem, jak z tym pokwitowaniem za sierpień.
  21. Mam nowe kocię :roll: ale jest też dobra wiadomość - szara koteczka ma DS u mojej mamy :multi:
  22. Dziękuję Wam wszystkim za pomoc :) Gdyby nie Wy...no on by tam długo nie pożył :( i tak się martwię, czy jakichś problemów ze zdrowiem nie będzie miał, chyba przydałyby się jakieś badania krwi, jeśli uda się na nie uzbierać jakoś.
  23. [quote name='katlis']Justyna ja wiem że mama blanki, tylko wiesz ja nie moge siedzieć do wieczora w szczecine żeby zabrać karmę, skombinujcie proszę jakiś nr tel[/QUOTE] Rozumiem. Kurcze, nie miałam z nią nigdy kontaktu :/ [SIZE=3][B]Czy ktoś ma nr tel do [COLOR=#b22222]mama blanki[/COLOR]?[/B][/SIZE]
  24. [quote name='tobciu']A Lupi ma dowód nadania ????[/QUOTE] Mam nadzieję, że ma... Dziękuję [B]tobciu [/B]za bazarek :) Przelew doszedł - 250 zł od razu przelałam do [B]Hałabajówki[/B] za wrzesień (jutro powinno być na koncie, może jeszcze dziś), 53 zł przelałam dla Urgo (łącznie przelałam mu 230 zł - 22 zł z jego wątku, prawie 155 zł było na wspólnym wątku + 53 zł z bazarku), więc tak w rozliczeniach to zapiszę (u suniek 250zł, u Urgo 53 zł).
  25. [B]Katlis[/B]: [quote name='mama blanki']cxioteczki- ja tez dorzucę ze dwie dyszki (wprawdzie jest na transport, ale może za ta kasę się go odrobaczy). moge dorzucic worek 18kg karmy- jestem ze Szczecina więc na tym terenie moge komuś przekazać. dajcie konto na PW:smile:[/QUOTE] Dzwoniłam do [B]Lupi[/B] - zabierze go przy okazji, jak będzie dzieci do szkoły wiozła, więc dzięki Bogu, nie będę musiała jechać :) Ok 9.00 powinna być pod szkołą obok (naprzeciwko) tej lecznicy, gdzie ostatnio przekazywałam Ci suńki.
×
×
  • Create New...