-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
[quote name='Clean']Co to za głupole topia te koty?!Może by tak trzeba było przemówić im do rozsadku i wyjaśnić że kot czy inne zwierze to istota czujaca tak jak człowiek!Skoro chodza do szkoły to może by tak psycholog szkolny by się tym zajał jak rodzice nie potrafia im tego wytłumaczyć! Szkoda tych kociaków:-(W porcie to faktyczne nie jest bezpieczne miejce:-(No ale tam chciaż sa dokarmiane.[/QUOTE] Za Kotkę spod smażalni (o której pisałam na wątku portowych kotów), która została utopiona na plaży, "dzieci" mają mieć sprawę w sądzie, ale ze względu na wiek, zostaną tam pewnie tylko pouczone :( W porcie, wiem od Pani Basi, że kilka kotów było też utopionych, zanim zaczęłam im pomagać... a w zeszłym roku, czy dwa lata temu? Był taki młody, czarno-biały kocurek podrzucony, oswojony, wychodził na chodnik, zaczepiał ludzi... Najpierw mu sznurek na szyję ktoś założył, a kilka dni później leżał nieżywy w bramie portu :(
-
Gorzej, że żadnego zainteresowania nie ma ich adopcją :( Z ogłoszeń cisza... a one tak szybko rosną :( Zostać u mnie nie mogą, bo nie jestem w stanie utrzymać tylu kotów, no i nie wiem, nawet nie pytam, czy nie przeszkadzają one sąsiadom, bo podwórko takie wspólne mamy... i one wszędzie biegają, wszędzie ich pełno. Myślałam, by je do portu wpuścić po sterylkach i szczepieniach, ale kurcze nie mam sumienia, bo jako oswojone i garnące się do ludzi, będą tam narażone na niebezpieczeństwo ze strony głupich dzieciaków (niejeden bezdomny kot został już utopiony). Co ja z nimi zrobię, jak domów nie znajdą????
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Raczej dzięki Waszej pomocy :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Udało mi się dziś zakupić sporo bluz polarowych i nawet kilka szlafroczków :D po 3 zł/szt. Dziękuję [B]mgro[/B] za namiary :) Ale się ciszę, że już cokolwiek mamy do budek, bo robi się coraz chłodniej... -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdola']Jutro będę mogła chyba rozesłał konto......[/QUOTE] Działa konto? :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Clean']Czy udało się zakupić te bluzy polarowe dla kociaków?[/QUOTE] Nie wiem, czy [B]AlfieLS [/B]się udało, ale ja niestety w niedzielę (kiedy wszystko jest po 3 zł) nie byłam na siłach jechac do Goleniowa :( Już ponad tydzień mnie choróbsko trzyma. Mam nadzieję, ze w najbliższą niedzielę uda mi się podjechać. Wysłałam dziś do Fundacji zamówienie na suchą karmę, na koncie kociaków znów będzie pusto.... -
4-mies Inka z chorym oczkiem - ma wspaniały DS :)
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Inka już po sterylizacji, wyrosła, ma dużo ruchu i nie ma już żadnych wątpliwości, co do tego, że zostanie na stałe :) Mam zatem pytanie do Cioteczek, które dołożyły się do leczenia Inki, czy mogę spadek po Ince (59,74 zł) przelać dla Dextera: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-ju%C5%BC-w-DT!-potrzebne-wsparcie-na-utrzymanie[/url]! ? -
[quote name='sonia1974']jeżeli masz dużo ogłoszeń na siebie mogę podać moje dane bo ja mam tylko Fado i Wacia ale najlepiej żeby Ciotka Hałabajówka odpowiadała na potencjalne pytania bo ona pozna najlepiej Deksia[/QUOTE] Super by było, gdybyś mogła wziąć to na siebie! Ja mam w tej chwili ogłoszenia na Inez i Mikę, 6 tymczasowych kotów i konia do sprzedania...
-
[quote name='magdola']A ja sie zastanawiam czemu Wampirka nie jest czarna:razz: :) Ps. Tu jest "moja" Lilu : [URL]http://www.toz.szczecin.pl/#/adopcje/koty/oferty_prywatne/2[/URL] (K/P/31/2012)[/QUOTE] Wampirka dostała takie imię, bo podobnie jest umaszczona do kocurka Wampira z portu, gdzie tez została znaleziona ;) Lili śliczna, szkoda, że nie może zostać z Wami... [quote name='Clean']Bidulinka:-([/QUOTE] Pospała sobie, a ja się bałam, że się nie obudzi! Na szczęście jest ok, a Wampirka zadowolona, bo w domku, zamiast w stajni siedzi i z tydzień na pewno jej nie będę wypuszczać. Mam nadzieję, że ta sterylka zwiększy jej szanse na adopcję... Póki co zero tel w jej sprawie.
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Mi nie robi różnicy, ale nie pogubimy się potem co i jak ?[/QUOTE] Myślę, że się nie pogubimy :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Figunia, czekamy aż [B]magdola[/B] założy konto, chyba, że przelałabyś od razu na konto [B]Hałabajówki[/B], u której są sunie? -
[quote name='Myngey']Kupiłam tylko 51 puszek bo więcej już nie mieli - 101,49 zł Chłopak już odrobaczony - 20 zł, krople Fiprex XL - 25 zł, waży 40 kg. Wydałam łącznie 146,49 zł, jeszcze obroża - zostało mi 83,51 zł na rozpustę:eviltong::evil_lol: Zdjęcia później wrzucę.[/QUOTE] Fajnie, że chociaż te 51 się udało w promocji zakupić :)
-
[quote name='luna8585']Witam...szukam kociaka do adopcji :-) Bardzo mi się podoba ten ostatni z dłuższą sierścią....czy można cos więcej na jego temat?[/QUOTE] Witam :) Kociaczek jest maleńki, nie potrafi jeszcze samodzielnie jeść, więc z adopcją trzeba się wstrzymać jeszcze z 2 tygodnie, chyba, że nowy dom jest w stanie zapewnić mu odpowiednią opiekę (czyli karmienie buteleczką lub strzykawką i pomału wprowadzanie nowych pokarmów). Póki co samo mleczko pije, próbowałam mięsko gotowane i rozdrobnione dać, twarożku, ale nie chce... Za to żwirek z kuwety próbował jeść :roll: Ogólnie wesoły kotek, zaczepia już do zabawy. Zje, pobawi się i śpi. Niekłopotliwy póki co :loveu: