Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Budki: [img]http://imageshack.us/a/img809/2559/pa190531.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img694/7604/pa190530.jpg[/img] nawet osy w nich pomieszkały (na szczęście gniazdo było puste) [img]http://imageshack.us/a/img802/2683/pa190533.jpg[/img] I kocyki już pozmieniane: [img]http://imageshack.us/a/img152/4353/pa190544.jpg[/img] Wszystkie budki są podziurawione przez kocie pazurki, niektóre pełne były wody... Wszystkie na nowo trzeba okleić folią, żeby koty mogły w nich przetrwać mrozy.. Przydałaby się również plandeka, która chroniłaby budki przed opadami. Najgorzej, że czas tak goni i że te wszystkie materiały, to spore koszty. Na polary wydałam 75 zł z 200 zł, które na ten cel przekazali [B]kasia1234 z miau[/B] [IMG]http://forum.miau.pl/images/smilies/1luvu.gif[/IMG] Miałam nadzieję za resztę kupić puszki, ale nie ma wyjścia - koty muszą mieć ciepło!
  2. Nowe posłania: [img]http://imageshack.us/a/img13/6466/pa190521.jpg[/img] w trakcie pracy: [img]http://imageshack.us/a/img7/3199/pa190525.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img826/8982/pa190534.jpg[/img] [img]http://imageshack.us/a/img99/817/pa190528.jpg[/img]
  3. Ma jakiś garnek, dopiero na zdjęciu (z daleka robione) się dopatrzyłam. Trzymajcie kciuki - jest szansa, że ten i drugi pies zostaną świrowi odebrane. [img]http://imageshack.us/a/img39/5735/pa190540.jpg[/img]
  4. Wczoraj wieczorem przywiozłam 3 maluchy od bezdomnej kotki. Trikolorka, rudzielec i biały w czarne łatki. Przerażone, nic nie jedzą, rudemu oczka ropieją i z noska leci. Biały w czarne łatki znalazł dziś domek, a jego rodzeństwo musi jak najszybciej znaleźc DT/DS, bo trzymam je w klatce, która jest mi ogromnie potrzebna do sterylek. Kalinka miała wczoraj wieczorem sterylkę, rano zwiała mi przez uchylone okienko w łazience :( Ledwo teraz chodzi, nie wiem, czy sobie nie porozrywała szwów w środku :( Trzymajcie za Nią kciuki, bo chyba tylko tyle można...
  5. [quote name='Clean']Super, naprawdę, zima im teraz nie straszna:-)będa mieć ciepło w swoich budkach:-)[/QUOTE] Ehh, kilka budek przecieka, bo podziurawiona folia przez kocie pazurki... :( Kocyki zmienione, tylko muszę jakąś folię mocną kupić i taśmy, żeby poreperować kocie domki. Spróbuję po Nowym Roku może jakieś pismo może do Gminy napisać o drewniane budki, takie jak na allegro sprzedają? Takie byłyby na lata, ocieplone, solidne. W końcu to bezdomne koty, mogliby dla nich coś zrobić też... Dowiedziałam się dziś, że nasz Wampirek nie żyje :( Nie widywałam go już od jakiegoś czasu, miałam nadzieję, że może przy wędkarzach o rybkę żebra w drugim końcu portu i dlatego nie słyszy, że jest wołany... Dwa duże psy go rozszarpały. Już nigdy nie będzie witał mnie w bramie portu, nie będzie błagał o głaskanie, już nigdy nie odprowadzi do samochodu i nie będzie patrzał jak odjeżdżam. Mam nadzieję, że mi wybaczył, że go wypuściłam po leczeniu, nie zrobiłam wszystkiego, żeby znaleźc mu DOM, którego chyba nigdy nie miał i o który tak prosił.. Odechciało mi się wszystkiego. Byłeś naprawdę niezwykłym Kotem :( [img]http://imageshack.us/a/img291/8111/sdc14198h.jpg[/img]
  6. [B]Bardzo prosimy o wsparcie na karmę![/B] i o pomoc w tekście do ogłoszeń, które jak najszybciej by się przydało zrobić, a ja totalnie nie mam głowy :-( Jak się ogarnę, to wstawię zdjęcia drugiego psiaka od tego...byłego właściciela Dextera. Pies w innym miejscu, łańcuch przywiązany do drzewa, oczywiście bez budy, bez misek :angryy: Przepiękny owczarek niemiecki długowłosy.
  7. [quote name='magdola']Może być coś takiego????????? 4 cm. Bez polaru, tak jak miało być;) Może to nie jest dzieło sztuki, ale . Jeśli się podoba to poproszę o adres do wysyłki :) [IMG]http://i46.tinypic.com/5eybv4.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/ivvion.jpg[/IMG][/QUOTE] Pięknie wyszła! I solidnie wygląda :)
  8. [quote name='magdola']Pewnie nic, tylko oddała i już.......trzymam kciuki za Lexia....[/QUOTE] Była właścicielka sprzedała dom i wyjechała, więc nie dowiemy się gdzie trafił...
  9. [quote name='Clean']To super!!! Mówisz o tym maluszku który był karmiony butelka?[/QUOTE] Dokładnie ten maluszek: [img]http://imageshack.us/a/img715/7421/malenstwo1.jpg[/img]
  10. Maleństwo pojechało dziś do nowego domku :)
  11. Drapiące koty owija się w ręcznik przed podaniem tabletki :)
  12. Poszło na jedzonko (30 zł spadek od Inki + to co na miau się uzbierało) i bardzo, bardzo prosimy o wsparcie na utrzymanie suniek...[B] Miesięcznie potrzeba ok 400 zł na PDT (z wyżywieniem suniek), a łącznie z deklaracjami z miau mamy tylko 155 zł stałych deklaracji [/B]:(
  13. Jako, że Inka znalazła DS, a zostały w jej "skarbonce" pieniążki, to przelałam je dziś, tj dn. 17.10.2012r na konto [B]Hałabajówki[/B]: 30 zł dla Dextera z wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-na-%C5%82a%C5%84cuchu-BEZ-BUDY-ju%C5%BC-w-DT%21-potrzebne-wsparcie-na-utrzymanie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232986-Skóra-i-kości-na-łańcuchu-BEZ-BUDY-już-w-DT!-potrzebne-wsparcie-na-utrzymanie[/URL]! 30 zł dla suniek z wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-w-PDT-czy-maj%C4%85-szans%C4%99-na-DOM"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228678-Dwie-staruszki-jamniczki-w-PDT-czy-mają-szansę-na-DOM[/URL]
  14. Spadek po Ince przelany - było ok 60 zł, więc po 30 zł dla Dextera i 30 zł dla Inez i Miki, jak dojdzie to potwierdź proszę [B]Hałabajówka[/B] na wątku Inki: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229590-4-mies-Inka-z-chorym-oczkiem-ma-wspania%C5%82y-DS-%29/page6[/url] :)
  15. [quote name='Clean']To super!Chociaż na coś się przydały:-)Osatnio jak byłamtutaj u veta to mi pokazał jak podawać kotom tabletki, tak więc teraz nie mam z tym problemu:-)[/QUOTE] Z ręcznikiem podajesz tabletki? ;) Dzisiaj rano koteczki zostały nawyzywane od darmozjadów przez mojego TŻeta :roll: i z pół godz później, któryś z nich przyniósł pod drzwi młodego szczurka bez głowy :razz:
  16. Podobno "adresat nieznany", bo poszło na Twój stary adres (ten który podałaś z nr konta). Bardzo przepraszam za to opóźnienie, ale siła wyższa :shake: [SIZE=3][B]Sunie błagają o DS i o wsparcie na jedzonko i utrzymanie w DT![/B][/SIZE]
  17. No to super, jak jest ok :) Dziś/jutro przeleję Ci dla Dexterka "spadek" po Ince, która znalazła DS.
  18. Dzwoniłam dziś do [B]Lupi[/B], która złożyła reklamację na Poczcie - kasa podobno do odebrania, ale w Szczecinie, więc dopiero jak [B]Lupi[/B] tam będzie, to odbierze... Bardzo prosimy o wsparcie na karmę dla suniek!
  19. [quote name='__Lara']Ja myślę, że możesz przelewać cioteczko :eviltong: po co mają pieniążki leżakować :eviltong:[/QUOTE] Psiak bez wątpienia w dużej potrzebie....
  20. Dałam jej dziś te kropelki na odrobaczenie, które podałaś w paczce :) (podzieliłam na 3 kociaki jedną tubkę, a drugą na razie trzymam, bo prawdopodobnie wezmę na tydzień do klatki 3 maluchy, żeby dać im szansę na znalezienie DT/DS, a one na bank zarobaczone i zapchlone).
  21. [quote name='magdola']Tylko dla bardzo potrzebujących, mam pomysł na zdobycie pieniędzy..... Niestety na początek potrzebny nieiwielki wkład €, ale zysk gwarantowany. Info na pw[/QUOTE] Proszę o PW :)
  22. [quote name='Clean']Brak słów, w piekle powinni się smażyć![/QUOTE] Mam nadzieję, że będą.... Z dobrych wiadomości jeszcze - Czarna dzika koteczka, która mi nawiała jakiś czas temu, początkowo koczowała w malinach, potem pod altanką, a później przeniosła się do stajni i obserwowała mnie z daleka, [B]dziś dała się wziąć na ręce, głaskać i mruczała przy tym [/B]:) no i ogólnie, choć nadal ostrożna, to już pląta mi się pod nogami i biegnie z daleka, jak tylko mnie zobaczy/usłyszy :)
  23. [B]Zapraszam na mój bazarek na potrzeby bezdomnych kotów:[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233363-Ponad-150-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI!-Firmowe-ciuchy-ciuszki-dzieci%C4%99ce-porcelana-NA-KOTY-do-21-10[/url]
  24. [SIZE=3][COLOR=#800080][B]Zapraszam na bazarek:[/B][/COLOR][/SIZE] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233363-Ponad-150-R%C3%93%C5%BBNO%C5%9ACI!-Firmowe-ciuchy-ciuszki-dzieci%C4%99ce-porcelana-NA-KOTY-do-21-10[/url] wreszcie skończony :)
×
×
  • Create New...