Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='Hałabajówka']Cudak a ta co się oszczenila to co to za sunia....chyba młodsza skoro ma jeszcze maluchy? Dzukaj tych małych szukaj bo zamarzną ;([/QUOTE] Młodsza, córka tej białej (a biała tez w ciąży była - sterylka była aborcyjna), nie zdążyłam jej złapać na sterylkę, bo nie dośc, że dzika to i agresywna :( Wczoraj wyszedł z więzienia właściciel, oddać ich nie chce, bo ma tylko je (cała rodzina od niego się odwróciła). Obiecał, że poszuka szczeniaków, ale pijany był, jak z nim rozmawiałam, więc mógł zapomnieć :( Złapałam za to trzecią sunię i mam ją zamkniętą w stajni - w pn będzie sterylka.
  2. Dziękuję :) odezwę się dziś lub jutro (w zależności, kiedy mój brzdąc uśnie...) odnośnie transportu :)
  3. [quote name='hugulaśny']Serdecznie dziękuje. Już obmyślam plan jak je złapać. :evil_lol:[/QUOTE] Najlepiej na pułapkę, jeśli masz możliwość gdzieś pożyczyć :)
  4. [B]Magdola,[/B] jakby nie przeszkadzało Ci, że nie wystawię tak od razu, bo mam też masę innej roboty i małe dziecko, a jednak zawsze schodzi trochę ze zdjęciami i opisami, to chętnie przyjmę na potrzeby naszych bezdomniaków :)
  5. Myślę, że min 8 lat ma. Ukraśc nie problem, on jeszcze siedzi, pomyślałby że zginęła...ale co z nią zrobić? O DT dla staruszek ciężko, o DS jeszcze trudniej... :( a szkoda, bo kochana psina i naprawdę grzeczna.
  6. [quote name='YxNinaxY']Przedyskutuję z współmieszkańcami i się odezwę ;)[/QUOTE] Dziękuję :)
  7. Dzisiaj żywsza już jest i w nocy jadła, odpukać, nic nie zwymiotowała - mam nadzieję, że będzie z nią już dobrze. Tyle sterylek już robiłam i nigdy żadna kotka tak nie zareagowała...
  8. [quote name='Hałabajówka']Ależ fajna suczynka....taka trochę eksterierem do jamnikowych lasek podobna...nie chcesz mieć trio? :evil_lol: No to nie masz wyjścia musisz Babeczkę adoptować bo jak 200 razy wróciła to taki sam wyczyn jak tej krowy Boruty co uciekła przed nożem z transportu ;)[/QUOTE] Nie ma szans na adopcję :( Wspólne podwórko z sąsiadami, którzy za zwierzakami nie przepadają, a ja i tak 5 kocich zasiedziałych tymczasów mam... a za chwilę i szczeniaki biorę na chwilowy DT. Sunia mieszka całkiem blisko, dlatego wraca... Przez całe życie chyba tyle uwagi nikt jej nie poświęcił, co przez te 10 dni po sterylce miała :( Właściciel alkoholik, co rusz w więzieniu siedzi, a psy zostają same sobie. Ktoś je dokarmia i pod sklepem żebrają, ale nawet budy nie mają, śpią w norach, krzakach i rozwalającej się "szopie"... W sumie 3 sunie, ta już wysterylizowana, jeszcze 2 zostały, ale jedna z nich gdzieś się oszczeniła z 2 dni temu i nie mogę jej znaleźc (szczeniaki najlepiej byłoby uśpić, bo i tak w taką pogodę małe szanse na przeżycie mają, a jak właściciel wyjdzie z więzienia i je znajdzie, to nie będzie patrzał, czy oczka otwarte - do wora i...).
  9. To i ja "swoją" staruszkę wstawię ;) [img]http://img18.imageshack.us/img18/7646/pa270554.jpg[/img] Babeczka siedziała u nas w stajni po sterylce, dziś zdjęliśmy szwy, odprowadzałam ją z 200 razy na jej podwórko i wraca małpka jedna :( Spodobało jej się głaskanie, spacerki, dobre jedzonko :( Jak jej wytłumaczyć, że nie mieszka u nas?
  10. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235087-Szczeniaki-po-matce-w-typie-asta-boksera-potrzebne-DOMY-i-KARMA[/url] - gdyby ktoś miał miejsce dla choć jednego malucha, to DT na wagę złota...
  11. Dostała jakiś zastrzyk i tabletki... Niby taka reakcja na leki użyte przy sterylce. Taki wesoły kotek z niej był, "żywe srebro", a teraz leży taka osowiała :(
  12. Bardzo, bardzo Wam dziękuję :) Nr konta wysłany, jak tylko dojdzie przelew to zamawiam karmę.
  13. [quote name='Ellig'][B]Wystapilam o pomoc na zakup karmy na Watku "Klubu BDT", pomoc w postaci 100zł, zostala przyznana, prosze o wyslanie pw do Macia z numerem konta a potem przeslanie do mnie skanu paragonu zakupu karmy.[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29?p=19932303#post19932303"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29?p=19932303#post19932303[/URL] Polecam sklep internetowy ze swietna karmą z natychmiasowa przesylka i 5% rabatem dla nowych klientow.Sama tu kupuję Np. 18 kg za 109 zl-5% [URL]http://www.karmaexpress.pl/brit-premium-adult-xl-extra-large-15kg,2,174[/URL][/QUOTE] Ogromnie dziękuję za pomoc, jak tylko dojdzie przelew zamówię tą karmę :)
  14. We wtorek Kropka miała sterylkę. Cały czas wymiotuje :( teraz krwią zwymiotowała :( i ogólnie słaba... Trzymajcie kciuki za nią, po 17.00 do weta lecimy :placz::placz::placz:
  15. [quote name='Nemko']zrobie im bazar...mega bazar bizutkowy, ale piekne rzeczy, modne...juz pisalam do Cudaka;) czekam jeszcze na fanty...moze uda sie juz go wystawic w sobote lub niedziele;)[/QUOTE] Pięknie dziękuję! :)
  16. [quote name='Hałabajówka']Magdola na jamniczki to chyba do Cudak bo ona im skarbnikuje ja skarbnikuje Dexterowi a Kinga Nesce ;)[/QUOTE] [B]Magdola[/B] przejęła skarbnikowanie jamniczkom :) ja u Urgo skarbnikiem jestem i u kooootów ;)
  17. [quote name='Myngey']No tak 31 grudnia pakuje Urgo i wystawiam chłopakowi walizę za drzwi:diabloti:[/QUOTE] Mam nadzieję, że jednak domek znajdzie do tego czasu... ;)
  18. [quote name='Ellig']Jezeli obiecasz mi , że przyslesz skan paragonu, zakupu karmy to wystapie o pomoc dla psiaka na BDT:)[/QUOTE] Ogromnie dziękuję - ratujesz mi życie! Psiak jest w Inowrocławiu, ale Tymczasowa Opiekunka ma aparat i nie będzie problemu, by wstawić zdjęcia paragonu, czy faktury :)
  19. [quote name='mestudio']Zajrzałam, poczytałam i nie taki zasiedziały ten chłopak. Ja mam pewną pannicę od trzech lat u siebie:-).[/QUOTE] Zasiedział... bo nie wiem, czy dłużej niż do końca grudnia będzie miał DT, tym bardziej, że cichutko u niego na wątku i nie ma kasy na utrzymanie go :(
  20. Faktycznie :( Przepraszam, że nie doczytałam - za szybko czytałam...
  21. Podniosę, może ktoś choc jednego może wziąc na DT?
  22. Podnoszę Dextera i bardzo proszę o wsparcie w jego imieniu...
  23. Bardzo prosimy o wsparcie na utrzymanie suniek w DT....
  24. Czy możemy liczyć na pomoc dla Urgo, w BDT, kończy mu się karma, a na koncie i wątku pusto :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-Mix-husky-z-%C5%82a%C5%84cucha-ju%C5%BC-w-DT-u-Myngey-%29-KO%C5%83CZY-SI%C4%98-KARMA-na-koncie-PUSTO[/url]!
×
×
  • Create New...