-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Cudak a ta co się oszczenila to co to za sunia....chyba młodsza skoro ma jeszcze maluchy? Dzukaj tych małych szukaj bo zamarzną ;([/QUOTE] Młodsza, córka tej białej (a biała tez w ciąży była - sterylka była aborcyjna), nie zdążyłam jej złapać na sterylkę, bo nie dośc, że dzika to i agresywna :( Wczoraj wyszedł z więzienia właściciel, oddać ich nie chce, bo ma tylko je (cała rodzina od niego się odwróciła). Obiecał, że poszuka szczeniaków, ale pijany był, jak z nim rozmawiałam, więc mógł zapomnieć :( Złapałam za to trzecią sunię i mam ją zamkniętą w stajni - w pn będzie sterylka. -
Szukam osoby ze Szna dyponujaca wolnym czasem. Pomoc w wizycie PA.
Cudak replied to magdola's topic in Już w nowym domu
Dziękuję :) odezwę się dziś lub jutro (w zależności, kiedy mój brzdąc uśnie...) odnośnie transportu :) -
[quote name='hugulaśny']Serdecznie dziękuje. Już obmyślam plan jak je złapać. :evil_lol:[/QUOTE] Najlepiej na pułapkę, jeśli masz możliwość gdzieś pożyczyć :)
-
Szukam osoby ze Szna dyponujaca wolnym czasem. Pomoc w wizycie PA.
Cudak replied to magdola's topic in Już w nowym domu
[B]Magdola,[/B] jakby nie przeszkadzało Ci, że nie wystawię tak od razu, bo mam też masę innej roboty i małe dziecko, a jednak zawsze schodzi trochę ze zdjęciami i opisami, to chętnie przyjmę na potrzeby naszych bezdomniaków :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Myślę, że min 8 lat ma. Ukraśc nie problem, on jeszcze siedzi, pomyślałby że zginęła...ale co z nią zrobić? O DT dla staruszek ciężko, o DS jeszcze trudniej... :( a szkoda, bo kochana psina i naprawdę grzeczna. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Ależ fajna suczynka....taka trochę eksterierem do jamnikowych lasek podobna...nie chcesz mieć trio? :evil_lol: No to nie masz wyjścia musisz Babeczkę adoptować bo jak 200 razy wróciła to taki sam wyczyn jak tej krowy Boruty co uciekła przed nożem z transportu ;)[/QUOTE] Nie ma szans na adopcję :( Wspólne podwórko z sąsiadami, którzy za zwierzakami nie przepadają, a ja i tak 5 kocich zasiedziałych tymczasów mam... a za chwilę i szczeniaki biorę na chwilowy DT. Sunia mieszka całkiem blisko, dlatego wraca... Przez całe życie chyba tyle uwagi nikt jej nie poświęcił, co przez te 10 dni po sterylce miała :( Właściciel alkoholik, co rusz w więzieniu siedzi, a psy zostają same sobie. Ktoś je dokarmia i pod sklepem żebrają, ale nawet budy nie mają, śpią w norach, krzakach i rozwalającej się "szopie"... W sumie 3 sunie, ta już wysterylizowana, jeszcze 2 zostały, ale jedna z nich gdzieś się oszczeniła z 2 dni temu i nie mogę jej znaleźc (szczeniaki najlepiej byłoby uśpić, bo i tak w taką pogodę małe szanse na przeżycie mają, a jak właściciel wyjdzie z więzienia i je znajdzie, to nie będzie patrzał, czy oczka otwarte - do wora i...). -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
To i ja "swoją" staruszkę wstawię ;) [img]http://img18.imageshack.us/img18/7646/pa270554.jpg[/img] Babeczka siedziała u nas w stajni po sterylce, dziś zdjęliśmy szwy, odprowadzałam ją z 200 razy na jej podwórko i wraca małpka jedna :( Spodobało jej się głaskanie, spacerki, dobre jedzonko :( Jak jej wytłumaczyć, że nie mieszka u nas? -
[quote name='Ellig'][B]Wystapilam o pomoc na zakup karmy na Watku "Klubu BDT", pomoc w postaci 100zł, zostala przyznana, prosze o wyslanie pw do Macia z numerem konta a potem przeslanie do mnie skanu paragonu zakupu karmy.[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29?p=19932303#post19932303"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/213164-Klub-Wytrwa%C5%82ych-Baloniarek-Razem-mo%C5%BCemy-odnosi%C4%87-sukcesy-%29?p=19932303#post19932303[/URL] Polecam sklep internetowy ze swietna karmą z natychmiasowa przesylka i 5% rabatem dla nowych klientow.Sama tu kupuję Np. 18 kg za 109 zl-5% [URL]http://www.karmaexpress.pl/brit-premium-adult-xl-extra-large-15kg,2,174[/URL][/QUOTE] Ogromnie dziękuję za pomoc, jak tylko dojdzie przelew zamówię tą karmę :)
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nemko']zrobie im bazar...mega bazar bizutkowy, ale piekne rzeczy, modne...juz pisalam do Cudaka;) czekam jeszcze na fanty...moze uda sie juz go wystawic w sobote lub niedziele;)[/QUOTE] Pięknie dziękuję! :) -
[quote name='Hałabajówka']Magdola na jamniczki to chyba do Cudak bo ona im skarbnikuje ja skarbnikuje Dexterowi a Kinga Nesce ;)[/QUOTE] [B]Magdola[/B] przejęła skarbnikowanie jamniczkom :) ja u Urgo skarbnikiem jestem i u kooootów ;)
-
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosimy o wsparcie na utrzymanie suniek w DT....