-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Starsza Pani, młody pies... Pani źle się czuje, nie ma siły na zajmowanie się psiakiem, rodzina nie ma warunków, by ją przygarnąć, c[B]hcą więc odwieźć sunię do schroniska[/B]... :angryy: Dziś się Pani wybieram zrobić zdjęcia do ogłoszeń i uzyskać informacje o charakterze Perełki. Wiem tylko, że jest śliczna. Bardzo potrzebna będzie pomoc z ogłoszeniami. Edit 11.12.br Oto Perełka: [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8961/pc110648.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1400/p1020660i.jpg[/IMG] Otyła (brak ruchu), młoda, z nudów obszczekująca każdego przechodnia, którego widzi za oknem. Niewysterylizowana, nieszczepiona, nieodrobaczana. Sunia mnie obszczekała, ale to bardziej ze strachu. Boi się również podniesionej ręki. Ogólnie sympatyczna, ale wymaga odchudzenia (jest "żywa", niewybiegana, a miski pełne...). Pani ma jej serdecznie dość, dlatego czasu niewiele...ale może stanie się cud i znajdzie się dom lub chociaż DT...? [SIZE=3][B] P[SIZE=3]OTRZEBNA POMOC W OGŁOSZENIACH! Aktualne ogłoszenia Perły: [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/155095/Piekna-sunia-szuka-nowego-domu!/"][SIZE=2]morusek.pl[/SIZE][/URL][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][SIZE=3][URL="http://tablica.pl/oferta/piekna-sunia-szuka-kochajacego-domu-ID1YiPX.html"][SIZE=2]tablica.pl[/SIZE][/URL][/SIZE][/B][/SIZE][INDENT] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Perelka_mlo...wy_dom.,825201"][COLOR=#0000ff]http://owi.pl/ogloszenie/Perelka_mlo...wy_dom.,825201[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://do-adopcji.pl/psy/fundacje-i-stowarzyszenia/perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom_i1666"][COLOR=#0000ff]http://do-adopcji.pl/psy/fundacje-i-...nowy-dom_i1666[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=39bb76533d0ce69ba1c284c96"][COLOR=#0000ff]http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=39...ce69ba1c284c96[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=9afc577861b49eeee77c530ff157c922"][COLOR=#0000ff]http://www.ojej.pl/aktywacja_oglosze...7c530ff157c922[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://sloniu.pl//74/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/41119-Perelka_mloda_zdrowa_lagodna_sunia_czeka_na_now.html"][COLOR=#0000ff]http://sloniu.pl//74/darmowe-oglosze...ka_na_now.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-409702.html"][COLOR=#0000ff]http://www.rozglos.net/ogloszenie-409702.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,1813425.html"][COLOR=#0000ff]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...e,1813425.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/291664-perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom--oferta/"][COLOR=#0000ff]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...y-dom--oferta/[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://tudodaj.pl/o19446"][COLOR=#0000ff]http://tudodaj.pl/o19446[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7088"][COLOR=#0000ff]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7088[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://szczecin.lento.pl/perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia,1003316.html"][COLOR=#0000ff]http://szczecin.lento.pl/perelka-mlo...a,1003316.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Perelka,-mloda,-zdrowa,-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom-id64552.html"][COLOR=#0000ff]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id64552.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://szczecin.kokosy.pl/454543"][COLOR=#0000ff]http://szczecin.kokosy.pl/454543[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.psy.pl/adopcje/art15678,perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom-.html"][COLOR=#0000ff]http://www.psy.pl/adopcje/art15678,p...nowy-dom-.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/606956"][COLOR=#0000ff]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/606956[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.pineska.pl/?id=122090"][COLOR=#0000ff]http://www.pineska.pl/?id=122090[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=164486"][COLOR=#0000ff]http://www.morusek.pl/edytuj_oglosze...oszenia=164486[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.adin.pl/panel/54543"][COLOR=#0000ff]http://www.adin.pl/panel/54543[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/22142006.html"][COLOR=#0000ff]http://alegratka.pl/ogloszenie/22142006.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,74697,Lw==.html"][COLOR=#0000ff]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...4697,Lw==.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom,89010"][COLOR=#0000ff]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...nowy-dom,89010[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://cwirek.pl/ogloszenie/perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom,6JKW"][COLOR=#0000ff]http://cwirek.pl/ogloszenie/perelka-...-nowy-dom,6JKW[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/54743/perelka--mloda--zdrowa--lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom-/"][COLOR=#0000ff]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/5...-na-nowy-dom-/[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/szczecin/perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom-477988455?Guid=13e3d6e4-0780-a20b-26a4-7078fffdf4b9"][COLOR=#0000ff]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...4-7078fffdf4b9[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.olx.pl/posting_success.php"][COLOR=#0000ff]http://www.olx.pl/posting_success.php[/COLOR][/URL] [/INDENT] [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236492-Perełce-grozi-schronisko-PILNIE-potrzebny-DT!-Zbieramy-na-STERYLKĘ!"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2678/pereka.jpg[/IMG][/URL] edit [SIZE=3]22.12.2012[/SIZE] Zbieramy deklaracje [/B][/SIZE][B][SIZE=3]stale i jednorazowe na PD[SIZE=3]T[/SIZE] (jest wolny kojec u Halabajowki [/SIZE][/B]:loveu:[B][SIZE=3])[/SIZE][/B]. PDT płatne "co laska" (ustaliłyśmy [COLOR=#4b0082][U]300 zł/mies) i jest przeznaczane w całości na potrzeby pozostałych, bezpłatnych tymczasowiczów Halabajówki, więc nie jest to taki standardowy PDT[/U][/COLOR] :) Nie zarabia Ona na krzywdzie zwierzaków, tylko w ten sposób chce "zarobić" na leczenie i karmę i dla innych biedaków, którym pomaga bez przerwy... [SIZE=4] [/SIZE][CENTER][SIZE=4]deklaracje stałe:[/SIZE] [B]Rita91[/B] 10 zł [B]Ladymonia0610 [/B]10 zł [B]__Lara[/B] 10 zł [B]Tofikowa[/B] 20 zł od ... ____________________________ razem 50 zł, [B]brakuje 250 zł[/B] [/CENTER] pomoc jednorazowa: 4 tabletki na odrobaczenie od [B]beataczl[/B] [B]Enigma79[/B] 20 zł (deklaracja wpłaty) [CENTER] [SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]Konto do wpłat: [/COLOR][/B] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4]darowizna Perełka i nick z dogo[/SIZE] [/B][/CENTER] 2.01.2013 [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Sunia już bezpieczna :) zabrałam ją chwilowo do siebie, max 3 tyg może u mnie zostać (akurat można byłoby ją zaszczepić i nabrałaby w tym czasie odporności). [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Okazała się być sympatycznym, wesołym, choć troszkę nieufnym i zdezorientowanym zmianą otoczenia psiakiem. Toleruje inne psy i zachęca do zabawy, kotami jest zaciekawiona, ale nie wykazuje agresji.[/COLOR][/FONT][B][FONT=Verdana][COLOR=#000000] w nocy z 21. na 22.01.2013 Perełka dojechała do PDT :) [/COLOR][COLOR=#ff0000]Błagamy o stałe deklaracje na jej utrzymanie![/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Verdana][COLOR=#000000]relacjaHałabajówki: "A daj spokój z tą Perełką...wcale się nie dziwię że ta kobieta miała jej po dziurki w nosie jak zrobiła z niej taką ofiarę losu... ona nic nie umie, wszystkiego się boi, nie przychodzi do człowieka jak jest luzem puszczona, nie umie jeść smaczków, boi się nowych psów, szczeka i warczy jak jest w budzie...normalnie reklamację składam... generalnie jest do gruntownego remontu...daję jej tydzień na aklimatyzację i zaufanie mi a potem bierzemy się ostro za socjalizację i naukę czegokolwiek ale będzie ciężko bo jest mocno zahukana, boi się ręki i szybkich ruchów a o karmniku dla ptaków nawet nie wspomnę... Fajna jest suczynka tylko strasznie zepsuta ;( "[/COLOR][/FONT][B][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B][CENTER][B][FONT=Verdana][COLOR=#000000][SIZE=3]Sunia wymaga socjalizacji i nie zapowiada się, by szybko znalazła nowy domek :( dlatego błagamy o stałe deklaracje oraz pomoc w szukaniu DS lub BDT[/SIZE] [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Tylko dzięki Waszej pomocy :) Przypominam o bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235105-Sam-a-decydujesz-za-ile-licytujesz-%29-dla-kot%C3%B3w-do-30-11-br[/url] , błagam o podnoszenie i rozsyłanie.... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Makaron z karmą z puszek - przy takiej ilości kotów, jedno, że ekonomiczniej, niż same puszki, a drugie, że ciepły posiłek dostają :) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Nie dzwoniła.... i może lepiej niech do mnie nie dzwoni bo nie sądzę żeby to była miła rozmowa...[/QUOTE] Prosiłam, by zadzwoniła sama, bo ja mam wystarczająco dużo innych spraw, by jeszcze za kogoś się tłumaczyć i wychodzić na niesłowną osobę (jak z tym przekazem pocztowym...), i jednak nie o 5 zł tu chodzi, a o ponad 500..... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Zamówiłam dla kotków makaron: [url]http://allegro.pl/makaron-dla-psa-do-gotowania-29kg-nitka-kurier-0zl-i2815718139.html[/url] 29 kg, na trochę powinien wystarczyć :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Szarotka[/B] nie otwiera się ten link do facebooka :( Skąd takie duże pudełka brać? -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']Zatem czekam na nowe zdjęcia i wówczas zrobie im ogłoszenia[/QUOTE] Dziękujemy :) [B]magdola[/B], ja bym zmieniła tak: zamiast: "Opłaty za dt i karmę : Wrzesien -250 zl Pazdziernik - 250 zł Listopad - 250 zl Stan konta : -750 zl" może lepiej napisac tak: "Zaległe opłaty za PDT: Wrzesien -250 zl Pazdziernik - 250 zł Listopad - 250 zl Razem: -750 zl do opłacenia (z tego 530 zł na koncie [B]Lupi[/B])" To 250zł, które przelałaś, to może na jedzonko starczy na 2 mies? Chociaż to by było "z głowy" i miałybyśmy wtedy czas nazbierac na zaległe opłaty na DT? A swoją drogą -[B] Lupi[/B] dzwoniła do Ciebie, [B]Hałabajówko[/B]? Miała w weekend zadzwonić i powiedzieć co i jak z tą kasą. -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
[B]mgro[/B] szczęściara z Kalu :) [quote name='magdola']Cudak, ja Ci chyba kupię takie klapki na oczy co maja konie....:evil_lol:[/QUOTE] Wystarczy chyba, że w portfelu pusto...:angryy: ale jak się uda, to go złapię i osobiście SG przekażę ;) -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
Przy takiej ilości ogłoszeń, robionych pewnie po nocach, nie jest trudno o pomyłkę - przynajmniej na przyszłość będzie wiadomo, że warto sprawdzić, czy dobre dane kontaktowe są wpisane :) -
DRAMAT W MIĘKOWIE- brak wolnych kojców - PRZEPEŁNIENIE!
Cudak replied to mgro's topic in Już w nowym domu
Śliczne kociątko, trzymam kciuki za zdrówko. U nas z kolei błąka się już od długiego czasu jakiś bezdomny, "wilczurowaty" psiak, podobno zgłaszany był do SG, ale jakoś bez skutku :roll: -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Tutaj jedno ze "starych" ogłoszeń: [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/123477/Dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu/[/URL][/QUOTE] Tylko czyj to nr tel??? Ogłoszenia suniek miały być na mnie robione, a w tym ogłoszeniu jakaś Emilia i inny nr.. Może przez to ten brak odzewu z ogłoszeń? Ktoś kto je robił, chyba się pomylił... Do mnie znów dzwoniono o jakieś szczeniaki jamniki do adopcji, jakiś czas temu. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
Cudak replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cudak']Ogłoszenia bardzo by się przydały nowe :) Lecę teraz do bezdomnych koteczków, jak wrócę to odgrzebię tekst, chyba, że ktoś miałby chwilkę zrobić to wcześniej ;)[/QUOTE] Tutaj jedno ze "starych" ogłoszeń: [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/123477/Dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu/[/url] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']Ona ma zielone oczy czy taki efekt przez aparat? :)[/QUOTE] Chyba aparat :) [B]Clean[/B] - zrobione są ze styropianu (kilka budek to sklejone pudełka styropianowe podarowane przez [B]aga_w[/B]), a reszta z płyt styropianowych, oklejonych mocną folią budowlaną. Taśma do oklejania musi być mocna, wodo- i mrozoodporna. [url]http://www.kociadolina.pl/articles,artykul,71,jak-wykonac-budke-na-zime-dla-kota-.html[/url] - poczytaj też tu.