Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Starsza Pani, młody pies... Pani źle się czuje, nie ma siły na zajmowanie się psiakiem, rodzina nie ma warunków, by ją przygarnąć, c[B]hcą więc odwieźć sunię do schroniska[/B]... :angryy: Dziś się Pani wybieram zrobić zdjęcia do ogłoszeń i uzyskać informacje o charakterze Perełki. Wiem tylko, że jest śliczna. Bardzo potrzebna będzie pomoc z ogłoszeniami. Edit 11.12.br Oto Perełka: [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8961/pc110648.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1400/p1020660i.jpg[/IMG] Otyła (brak ruchu), młoda, z nudów obszczekująca każdego przechodnia, którego widzi za oknem. Niewysterylizowana, nieszczepiona, nieodrobaczana. Sunia mnie obszczekała, ale to bardziej ze strachu. Boi się również podniesionej ręki. Ogólnie sympatyczna, ale wymaga odchudzenia (jest "żywa", niewybiegana, a miski pełne...). Pani ma jej serdecznie dość, dlatego czasu niewiele...ale może stanie się cud i znajdzie się dom lub chociaż DT...? [SIZE=3][B] P[SIZE=3]OTRZEBNA POMOC W OGŁOSZENIACH! Aktualne ogłoszenia Perły: [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/155095/Piekna-sunia-szuka-nowego-domu!/"][SIZE=2]morusek.pl[/SIZE][/URL][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=3][B][SIZE=3][URL="http://tablica.pl/oferta/piekna-sunia-szuka-kochajacego-domu-ID1YiPX.html"][SIZE=2]tablica.pl[/SIZE][/URL][/SIZE][/B][/SIZE][INDENT] [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Perelka_mlo...wy_dom.,825201"][COLOR=#0000ff]http://owi.pl/ogloszenie/Perelka_mlo...wy_dom.,825201[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://do-adopcji.pl/psy/fundacje-i-stowarzyszenia/perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom_i1666"][COLOR=#0000ff]http://do-adopcji.pl/psy/fundacje-i-...nowy-dom_i1666[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=39bb76533d0ce69ba1c284c96"][COLOR=#0000ff]http://www.pajeczyna.pl/edit/?uid=39...ce69ba1c284c96[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.ojej.pl/aktywacja_ogloszenia.html/kod=9afc577861b49eeee77c530ff157c922"][COLOR=#0000ff]http://www.ojej.pl/aktywacja_oglosze...7c530ff157c922[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://sloniu.pl//74/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/41119-Perelka_mloda_zdrowa_lagodna_sunia_czeka_na_now.html"][COLOR=#0000ff]http://sloniu.pl//74/darmowe-oglosze...ka_na_now.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.rozglos.net/ogloszenie-409702.html"][COLOR=#0000ff]http://www.rozglos.net/ogloszenie-409702.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Do_adopcji/Psy,ogloszenie,1813425.html"][COLOR=#0000ff]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/D...e,1813425.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/291664-perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom--oferta/"][COLOR=#0000ff]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/...y-dom--oferta/[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://tudodaj.pl/o19446"][COLOR=#0000ff]http://tudodaj.pl/o19446[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7088"][COLOR=#0000ff]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7088[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://szczecin.lento.pl/perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia,1003316.html"][COLOR=#0000ff]http://szczecin.lento.pl/perelka-mlo...a,1003316.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Perelka,-mloda,-zdrowa,-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom-id64552.html"][COLOR=#0000ff]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/og...m-id64552.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://szczecin.kokosy.pl/454543"][COLOR=#0000ff]http://szczecin.kokosy.pl/454543[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.psy.pl/adopcje/art15678,perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom-.html"][COLOR=#0000ff]http://www.psy.pl/adopcje/art15678,p...nowy-dom-.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/606956"][COLOR=#0000ff]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/606956[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.pineska.pl/?id=122090"][COLOR=#0000ff]http://www.pineska.pl/?id=122090[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.morusek.pl/edytuj_ogloszenie/?id_ogloszenia=164486"][COLOR=#0000ff]http://www.morusek.pl/edytuj_oglosze...oszenia=164486[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.adin.pl/panel/54543"][COLOR=#0000ff]http://www.adin.pl/panel/54543[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://alegratka.pl/ogloszenie/22142006.html"][COLOR=#0000ff]http://alegratka.pl/ogloszenie/22142006.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,74697,Lw==.html"][COLOR=#0000ff]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...4697,Lw==.html[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom,89010"][COLOR=#0000ff]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...nowy-dom,89010[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://cwirek.pl/ogloszenie/perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom,6JKW"][COLOR=#0000ff]http://cwirek.pl/ogloszenie/perelka-...-nowy-dom,6JKW[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/54743/perelka--mloda--zdrowa--lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom-/"][COLOR=#0000ff]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/5...-na-nowy-dom-/[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/szczecin/perelka-mloda-zdrowa-lagodna-sunia-czeka-na-nowy-dom-477988455?Guid=13e3d6e4-0780-a20b-26a4-7078fffdf4b9"][COLOR=#0000ff]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczeni...4-7078fffdf4b9[/COLOR][/URL][COLOR=#0000ff] [/COLOR][URL="http://www.olx.pl/posting_success.php"][COLOR=#0000ff]http://www.olx.pl/posting_success.php[/COLOR][/URL] [/INDENT] [SIZE=3][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236492-Perełce-grozi-schronisko-PILNIE-potrzebny-DT!-Zbieramy-na-STERYLKĘ!"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2678/pereka.jpg[/IMG][/URL] edit [SIZE=3]22.12.2012[/SIZE] Zbieramy deklaracje [/B][/SIZE][B][SIZE=3]stale i jednorazowe na PD[SIZE=3]T[/SIZE] (jest wolny kojec u Halabajowki [/SIZE][/B]:loveu:[B][SIZE=3])[/SIZE][/B]. PDT płatne "co laska" (ustaliłyśmy [COLOR=#4b0082][U]300 zł/mies) i jest przeznaczane w całości na potrzeby pozostałych, bezpłatnych tymczasowiczów Halabajówki, więc nie jest to taki standardowy PDT[/U][/COLOR] :) Nie zarabia Ona na krzywdzie zwierzaków, tylko w ten sposób chce "zarobić" na leczenie i karmę i dla innych biedaków, którym pomaga bez przerwy... [SIZE=4] [/SIZE][CENTER][SIZE=4]deklaracje stałe:[/SIZE] [B]Rita91[/B] 10 zł [B]Ladymonia0610 [/B]10 zł [B]__Lara[/B] 10 zł [B]Tofikowa[/B] 20 zł od ... ____________________________ razem 50 zł, [B]brakuje 250 zł[/B] [/CENTER] pomoc jednorazowa: 4 tabletki na odrobaczenie od [B]beataczl[/B] [B]Enigma79[/B] 20 zł (deklaracja wpłaty) [CENTER] [SIZE=4][B][COLOR=#4b0082]Konto do wpłat: [/COLOR][/B] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]Fundacja dla zwierząt Hałabajówka [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]78-200 Białogard [/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]03 1020 2791 0000 7902 0200 4703[/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Verdana]w tytule koniecznie - [/FONT][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=4]darowizna Perełka i nick z dogo[/SIZE] [/B][/CENTER] 2.01.2013 [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Sunia już bezpieczna :) zabrałam ją chwilowo do siebie, max 3 tyg może u mnie zostać (akurat można byłoby ją zaszczepić i nabrałaby w tym czasie odporności). [/COLOR][/FONT] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Okazała się być sympatycznym, wesołym, choć troszkę nieufnym i zdezorientowanym zmianą otoczenia psiakiem. Toleruje inne psy i zachęca do zabawy, kotami jest zaciekawiona, ale nie wykazuje agresji.[/COLOR][/FONT][B][FONT=Verdana][COLOR=#000000] w nocy z 21. na 22.01.2013 Perełka dojechała do PDT :) [/COLOR][COLOR=#ff0000]Błagamy o stałe deklaracje na jej utrzymanie![/COLOR][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Verdana][COLOR=#000000]relacjaHałabajówki: "A daj spokój z tą Perełką...wcale się nie dziwię że ta kobieta miała jej po dziurki w nosie jak zrobiła z niej taką ofiarę losu... ona nic nie umie, wszystkiego się boi, nie przychodzi do człowieka jak jest luzem puszczona, nie umie jeść smaczków, boi się nowych psów, szczeka i warczy jak jest w budzie...normalnie reklamację składam... generalnie jest do gruntownego remontu...daję jej tydzień na aklimatyzację i zaufanie mi a potem bierzemy się ostro za socjalizację i naukę czegokolwiek ale będzie ciężko bo jest mocno zahukana, boi się ręki i szybkich ruchów a o karmniku dla ptaków nawet nie wspomnę... Fajna jest suczynka tylko strasznie zepsuta ;( "[/COLOR][/FONT][B][FONT=Verdana][COLOR=#000000] [/COLOR][/FONT][/B][CENTER][B][FONT=Verdana][COLOR=#000000][SIZE=3]Sunia wymaga socjalizacji i nie zapowiada się, by szybko znalazła nowy domek :( dlatego błagamy o stałe deklaracje oraz pomoc w szukaniu DS lub BDT[/SIZE] [/COLOR][/FONT][/B][/CENTER]
  2. [B]Rita91[/B], ogromnie dziękujemy za pomoc :) [B] Hałabajówka[/B] - szukaj karmy z metalową miską gratis :D
  3. Bardzo prosimy o pomoc :( [B]Hałabajówka[/B] ma stado tymczasów na utrzymaniu, nie możemy Jej jeszcze Dextera za swoje kazać utrzymywać :( Z ogłoszeń brak odzewu?
  4. Tylko dzięki Waszej pomocy :) Przypominam o bazarku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235105-Sam-a-decydujesz-za-ile-licytujesz-%29-dla-kot%C3%B3w-do-30-11-br[/url] , błagam o podnoszenie i rozsyłanie....
  5. Mam nadzieję, że moja klucha oklapnięte uszka będzie miała, żeby jej nie wiało do nich, bo się słuchać nie będzie wtedy ;)
  6. Dostałam zdjęcie mmsem :D taki pseudo-owczarek będzie z Pepsi :diabloti:
  7. Kto dołoży 30 zł do karmy??? Bardzo prosimy! Bo zanim karma dojdzie, to też chwilę potrwa...a chłopak już na resztkach...
  8. [B]magdola[/B], pokaż zdjęcia! Owczarek z niej będzie? ;)
  9. Makaron z karmą z puszek - przy takiej ilości kotów, jedno, że ekonomiczniej, niż same puszki, a drugie, że ciepły posiłek dostają :)
  10. [B]Rita91[/B] kciuki też bardzo potrzebne za domki :) maluchów aktualne zdjęcia i info są na facebooku: [url]https://www.facebook.com/events/436283019765372/[/url]
  11. [B]AlfaLS[/B], masz pełną skrzynkę, więc napiszę tu. Kiedyś pisałaś, że zginęła u Was pod blokiem kolorowa koteczka. Zerknij: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.297412983710280.67886.278100152308230&type=1[/URL] czy to nie ona?
  12. [quote name='magdola']doszło 20 zł od [B]Rity [/B]:loveu:[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :) to ile na minusie są psiaki?
  13. Najprościej to zrobić ogłoszenie na tablica.pl i wtedy z prawej strony jest odnośnik "Ulotka", po kliknięciu którego otwiera się gotowe do wydruku ogłoszenie w pdf :)
  14. [url]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=21&t=148438[/url] - założyłam Dexterowi wątek na miau, może ktoś dorzuci złotóweczkę do karmy...
  15. [quote name='Hałabajówka']Nie dzwoniła.... i może lepiej niech do mnie nie dzwoni bo nie sądzę żeby to była miła rozmowa...[/QUOTE] Prosiłam, by zadzwoniła sama, bo ja mam wystarczająco dużo innych spraw, by jeszcze za kogoś się tłumaczyć i wychodzić na niesłowną osobę (jak z tym przekazem pocztowym...), i jednak nie o 5 zł tu chodzi, a o ponad 500.....
  16. Zamówiłam dla kotków makaron: [url]http://allegro.pl/makaron-dla-psa-do-gotowania-29kg-nitka-kurier-0zl-i2815718139.html[/url] 29 kg, na trochę powinien wystarczyć :)
  17. Nina [url]http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.afn.pl%2Ffiles%2Fumowa_adopcyjna_psa.doc&ei=uzWzUI-hMMy1hAfc9IGoCA&usg=AFQjCNFgSimBOz2KL_3b1fgmOZxrCfp4qA&sig2=InmXjqOdZ3zbO-4ZcBfUuw[/url] To którego od Marty bierzesz? ;)
  18. [B]Szarotka[/B] nie otwiera się ten link do facebooka :( Skąd takie duże pudełka brać?
  19. [quote name='danka1234']Zatem czekam na nowe zdjęcia i wówczas zrobie im ogłoszenia[/QUOTE] Dziękujemy :) [B]magdola[/B], ja bym zmieniła tak: zamiast: "Opłaty za dt i karmę : Wrzesien -250 zl Pazdziernik - 250 zł Listopad - 250 zl Stan konta : -750 zl" może lepiej napisac tak: "Zaległe opłaty za PDT: Wrzesien -250 zl Pazdziernik - 250 zł Listopad - 250 zl Razem: -750 zl do opłacenia (z tego 530 zł na koncie [B]Lupi[/B])" To 250zł, które przelałaś, to może na jedzonko starczy na 2 mies? Chociaż to by było "z głowy" i miałybyśmy wtedy czas nazbierac na zaległe opłaty na DT? A swoją drogą -[B] Lupi[/B] dzwoniła do Ciebie, [B]Hałabajówko[/B]? Miała w weekend zadzwonić i powiedzieć co i jak z tą kasą.
  20. [B]mgro[/B] szczęściara z Kalu :) [quote name='magdola']Cudak, ja Ci chyba kupię takie klapki na oczy co maja konie....:evil_lol:[/QUOTE] Wystarczy chyba, że w portfelu pusto...:angryy: ale jak się uda, to go złapię i osobiście SG przekażę ;)
  21. Przy takiej ilości ogłoszeń, robionych pewnie po nocach, nie jest trudno o pomyłkę - przynajmniej na przyszłość będzie wiadomo, że warto sprawdzić, czy dobre dane kontaktowe są wpisane :)
  22. Śliczne kociątko, trzymam kciuki za zdrówko. U nas z kolei błąka się już od długiego czasu jakiś bezdomny, "wilczurowaty" psiak, podobno zgłaszany był do SG, ale jakoś bez skutku :roll:
  23. [quote name='Cudak']Tutaj jedno ze "starych" ogłoszeń: [URL]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/123477/Dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu/[/URL][/QUOTE] Tylko czyj to nr tel??? Ogłoszenia suniek miały być na mnie robione, a w tym ogłoszeniu jakaś Emilia i inny nr.. Może przez to ten brak odzewu z ogłoszeń? Ktoś kto je robił, chyba się pomylił... Do mnie znów dzwoniono o jakieś szczeniaki jamniki do adopcji, jakiś czas temu.
  24. [quote name='Cudak']Ogłoszenia bardzo by się przydały nowe :) Lecę teraz do bezdomnych koteczków, jak wrócę to odgrzebię tekst, chyba, że ktoś miałby chwilkę zrobić to wcześniej ;)[/QUOTE] Tutaj jedno ze "starych" ogłoszeń: [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/123477/Dwie-jamnikowate-sunie-szukaja-domu/[/url]
  25. [quote name='__Lara']Ona ma zielone oczy czy taki efekt przez aparat? :)[/QUOTE] Chyba aparat :) [B]Clean[/B] - zrobione są ze styropianu (kilka budek to sklejone pudełka styropianowe podarowane przez [B]aga_w[/B]), a reszta z płyt styropianowych, oklejonych mocną folią budowlaną. Taśma do oklejania musi być mocna, wodo- i mrozoodporna. [url]http://www.kociadolina.pl/articles,artykul,71,jak-wykonac-budke-na-zime-dla-kota-.html[/url] - poczytaj też tu.
×
×
  • Create New...