Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='tobciu']Patrząc na finanse - bazarki wydają się na niezbędne. Także zapraszam.[/QUOTE] Niestety deklaracji o wiele za mało... a i tych naszych bid za dużo. Muszę klapki na oczy kupić, jak dla konia, żeby ich więcej nie wypatrywać, dopóki w dużego lotka nie wygram.... :(
  2. [B]Zapraszam na bezcenny bazarek dla kotów z portu: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/235105-Sam-a-decydujesz-za-ile-licytujesz-%29-dla-kot%C3%B3w-do-30-11-br"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235105-Sam-a-decydujesz-za-ile-licytujesz-)-dla-kotów-do-30-11-br[/URL] :smile:
  3. [B]Zapraszam na bezcenny bazarek dla kotów: [/B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235105-Sam-a-decydujesz-za-ile-licytujesz-)-dla-kotów-do-30-11-br[/URL] :)
  4. [quote name='retmed500']Jak tu się zdjęcia wstawia?[/QUOTE] Zarejestruj się np na [url]http://imageshack.us/[/url] i wgraj zdjęcie, a żeby je wstawić, musisz skopiować link "Direct" i wstawić między [img] i [/img]
  5. [quote name='tobciu']Urgo dostanie ode mnie pakiet 50 ogłoszeń na mazowieckie.[/QUOTE] Bardzo dziękuję i trzymam kciuki za domek....
  6. Kropka znalazła wczoraj dom - zamieszka w Toruniu... Stara, a głupia jestem, pół nocy za nią przepłakałam :oops: Zdecydowanie nie nadaję się na bycie DT :placz:
  7. [quote name='magdola'][B]w związku z moimi dzisiejszymi przeżyciami nie wiem czy będę w stanie obiektywnie przeprowadzić wizytę i bardzo proszę o pomoc w przyszłym tygodniu...[/B][/QUOTE] Co się stało?
  8. 2 psiaczki mają już pewne domki :) Jeden dziś ma trafić, drugi jutro, a reszta do DT :) Moja tymczasowiczka (będę wiercić TeŻetowi dziurę w brzuchu... :diabloti:) [img]http://img855.imageshack.us/img855/4470/pb1606132.jpg[/img]
  9. [quote name='tobciu'][B]Halo. Do bazarku jeszcze kilka fantów dołożę. Ale już działa. [/B] [B]Zapraszam na zakupy i zapraszam do zapraszania. W ilości kupujących - spokój Stepnickich psów. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Zapraszamy-Do-28-11-12-19-godz?p=19910808#post19910808[/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234798-BAZAREK-STEPNICKICH-BIED-Zapraszamy-Do-28-11-12-19-godz?p=19910808#post19910808"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4255/stepnica4reklama.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Pięknie dziękujemy za bazarek :)
  10. [quote name='Myngey'][IMG]http://imageshack.us/a/img534/5397/dscf1008hq.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img12/8414/dscf1012c.jpg[/IMG] [URL]http://imageshack.us/a/img197/6736/dscf1017e.jpg[/URL][/QUOTE] Dostaliśmy 100 zł, więc resztę prześlę Ci na puszeczkę dla Urgo :)
  11. Raczej by z nimi siedziała, gdyby żyły... :( Tak, czy inaczej z nią trzeba poczekać ze sterylką, bo musi minąć z półtora mies od porodu. A wracając do naszych staruszek - [SIZE=3][B]bardzo prosimy o wsparcie na jedzonko i DT[/B][/SIZE]! 530,55 zł są "zamrożone" przez [B]Lupi[/B]... a sunie mają straszne zaległości :(
  12. Doszła buda dla suniek :) Ogromnie dziękuję [B]Hałabajówka[/B]! Jak zostanie skręcona i ustawiona dla nich, to porobię zdjęcia :)
  13. [quote name='tatankas']Piękności podnoszę :)Najmniejszy najsłodszy ;)[/QUOTE] Najmniejszy biedaczek taki, chudziutki...mam nadzieję, że nie będzie chorował.
  14. Sunie: 1. Jaśniejsza [img]http://img201.imageshack.us/img201/8025/sunia1.jpg[/img] 2. Ciemniejsza (zostanie u mnie na DT) [img]http://img32.imageshack.us/img32/9862/sunia2k.jpg[/img]
  15. Psiaczki: 1. Czarny "jaśniejszy" [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/522/piesek1i.jpg[/IMG] 2. Czarny "ciemniejszy" [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/5275/piesek2.jpg[/IMG] 3. Najmniejszy, najsłabszy... [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5130/piesek3.jpg[/IMG] 4. Największy [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/2310/piesek4.jpg[/IMG] Piesek jest jeszcze jeden, ale w niedzielę idzie do DS
  16. [quote name='retmed500']Jak najbardziej :) Co do klucha to już zajęłam się przygotowaniami, żeby mu było jak najlepiej :)[/QUOTE] Bardzo dziękuję za pomoc :)
  17. Cała siódemka [img]http://img809.imageshack.us/img809/8374/pb160628.jpg[/img]
  18. [B]retmed500[/B] jesteś ze Szczecina? Miałabyś możliwośc odebrania fantów od [B]magdoli[/B]? W sobotę Marta przyjeżdża po maluchy (nie wiem jeszcze ile - tzn po tyle dla ilu będą DT w Szczecinie/okolicach) - dała mi znac, że jesteście już w kontakcie :)
  19. [quote name='magdola']Ja bym miała.....:) ale jeszcze niepewne[/QUOTE] To do soboty się upewnij ;) bo byłby transport możliwy wtedy :) Jutro się postaram o aktualne zdjęcia. Jeden szczeniaczek (jasny) jest dużo chudszy niż rodzeństwo, prawdopodobnie go matka od jedzenia odganiała i mocniej trąciła, był słabiutki, niedojadał...teraz już biega, ale wyraźnie odstaje od reszty :( [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/110717-YxNinaxY"][B]YxNinaxY[/B][/URL] czy mógłby on do Was trafić?
  20. Brak słów! :(((((
  21. Na szczęście rodzice przetrzymają Panu Mruczka na czas jego wyjazdu :)
  22. [quote name='retmed500']Wszystkie kluseczki są już bezpieczne?[/QUOTE] Miałabyś ewentualnie miejsce na DT?
  23. [B]Hałabajówka[/B], doszła paczka z puszkami :) mam nadzieję, że i buda dojdzie jutro, to w weekend by była skręcona. Złapałam wczoraj sunię dzikuska - w wystawówce kociej przenocowała i dziś już wysterylizowana :) Została tylko jedna, ta oszczeniona... ale lata już ze 3 dni, więc maluchy pewnie pozamarzały :( albo właściciel je odnalazł i "zlikwidował"...
  24. [quote name='retmed500']Wszystkie kluseczki są już bezpieczne?[/QUOTE] Jak dobrze pójdzie, to jeden ma już DS, a reszta będzie miała DT. [B]Potrzebne tylko wsparcie na karmę i weta (odrobaczenia, szczepienia...)[/B]. Zaklepałam u [B]magdoli [/B]fanty na bazarki dla kotów, ale gdyby Ktoś ze Szczecina mógł odebrać je i wystawić dla szczeniaków, to byłabym ogromnie wdzięczna...
×
×
  • Create New...