Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. Tylko ja już na DT żadnego więcej wziąć nie mogę :( Ogłaszam na fb, ale brak zainteresowania :(
  2. W tamtym porcie kiedys też było bardzo dużo kotów, teraz tylko jeden kocur został.. Reszta przez psy pozagryzana, no i te choróbska chyba też je powykańczały. Te maluchy nie mają tam szans na przeżycie :( a zbyt dzikie by do przeładunkowego portu je przenieść (potem byłby ogromny problem ze złapaniem na sterylki)
  3. Karma dla Urgo zamówiona dzięki wsparciu Klubu Wytrwałych Baloniarek :loveu: Przydałyby się dla Urgo stałe deklaracje na karmę....
  4. Odwiedziłam je dziś rano, bo byłam w sąsiednim porcie (rybackim) oglądać nowe kociaki, która przyprowadziła tam jakaś kotka :( Kociaki nie są ta bezpieczne...
  5. [quote name='magdola']Ale sie zastanawiam czy Cudak operacji jakiejś nie miała i wszczepili jej jakiś magnes.....:diabloti:[/QUOTE] ...żeby mi jeszcze magnes do kasy wszczepili, to bym się nie martwiła :D [quote name='Hałabajówka']Właśnie dostałam info że wysłali i drugą paczkę ;-) [/QUOTE] Super :) Dziękuję i czekam z niecierpliwością :)
  6. Dziękuję za wsparcie na karmę dla Urgo - przelew doszedł, karma już zamówiona :)
  7. Dziękuję Wam za pomoc :) mam nadzieję, że i dla reszty szybko domki się znajdą lub DT.
  8. No to z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :) Bardzo, w imieniu Dextera, proszę o wsparcie na jego utrzymanie :oops:
  9. [quote name='ageralion']W weekend jest szansa ze przyjade z Beata, zabiore szczyla lub dwa na DT i jesli ktos zechcialby wesprzec kluski karma, mozemy zabrac. Tabletki na robale tez by sie przydaly, bo pewnie zarobaczone solidnie. Na szczepienia trzeba by zebrac pieniazki...[/QUOTE] Super by było :) Dla takich maluchów mogą być tabletki, czy pasta musi być?
  10. [quote name='Cudak']i jest też możliwość by do Niemiec wyjechały.[/QUOTE] Chyba jednak nie, bo wyjazd w czwartek, a one jeszcze za malutkie by jechać. Gdyby Ktoś mógł pomóc, to bardzo potrzebna karma i wsparcie na odrobaczenie i szczepienia...
  11. [quote name='magdola']Cudak ma zdolności do znajdowania fajnych psow.....tylko gdzie domki?????[/QUOTE] Chyba jakieś schronisko powinnam otworzyć...bo znajduję, a warunków nie mam nawet na DT :( Okazjonalnie DT dla psa w domu, ale teraz mam za dużo kocich tymczasów, więc nie ma szans.
  12. Te rude to chyba obie córki tej białej, albo córka i wnuczka. Wiem, że jedna jako szczeniak była oddana, ale że się okazała suczką, a nie pieskiem, to ją podrzucili z powrotem... :(
  13. A skąd ja kenelkę wezmę... :( Za budę ogromnie wdzięczna będą i przy okazji pokażę te "moje" dzikuski: [img]http://img4.imageshack.us/img4/7086/pa270552.jpg[/img]
  14. [quote name='Myngey']Wyśle dane do [B]katlis[/B][/QUOTE] Dziękuję, daj znac jak dojdzie przelew, to do rozliczenia dopiszę :) [B]magdola[/B] - każda złotówka na wagę złota!
  15. Póki co nie mamy żadnych deklaracji... Ktoś zaoferował trochę karmy (nie wiem jaka ilość, ale przy takiej gromadce pewnie chwila i zeżrą..) i jest też możliwość by do Niemiec wyjechały.
  16. [quote name='Hałabajówka']37,60 płatne przy odbiorze i do tego 6x400g animonda królik z ziołami[/QUOTE] Zaraz wyślę PW :) Bardzo dziękuję :) Niestety sunia złapana na sterylkę wygryzła dziurę w drewnianych drzwiach i wyfrunęła ze stajni :( Już drugi raz mi uciekła :( ale do trzech razy sztuka...tylko nie wiem, gdzie ją teraz zamknąć, jeśli da się złapać. Mogłabym do kociej klatki wystawowej, ale obawiam się że wygnie druty i jeszcze klatkę zniszczy, a to nie pożyczona... Masakra.
  17. [quote name='tobciu']ja bazarek dziergam od jakiegoś czasu dla Urgo, Miki, Inez i Dextera. Ale idzie mi jak po grudzie... W tym tyg już będzie.. Miał być w minionym...[/QUOTE] To tak jak u mnie z bazarkami dla kotów.... Bardzo dziękujemy i cierpliwie czekamy :)
  18. [quote name='Myngey']Ciotki jakiś bazarek by się przydał na puszki dla Urgo na suchą kaska jest dzięki Klubowi Wytrwałych Baloniarek na puszki można powoli już zbierać.[/QUOTE] Czekam jeszcze na przelew, jak tylko dojdzie to zamówię suche (wyłożyć nie ma z czego niestety...). [B]katlis[/B], może prosto do [B]Myngey[/B] lepiej przesłać na puszki z tego bazarku? Ja tu skarbnikuję, ale szkoda czasu na kilka przelewów, jak można od razu do [B]Myngey[/B], a ja tylko w rozliczeniu dopiszę :)
  19. [quote name='Hałabajówka']a teraz ??? [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/buda_drzwiczki_dla_psa/plaski_dach/46343[/URL][/QUOTE] Teraz tak :) Świetna buda! Tylko ile za wysyłkę by wyszło? Napisane jest w M, że zalecane dla husky, to one we 3 wejdą :multi:
  20. [quote name='Hałabajówka']Bidulki straszne.... Looknij link [URL]https://www.zooplus.pl/myzooplus/bonus/bonusprogramme/bonsupunkte_praemien/praemienuebersicht/158144[/URL] rozmiar m byłby dla nich dobry? Mogę Ci taką wysłać dla nich.[/QUOTE] Otwiera się strona główna zooplusa...
  21. [quote name='Hałabajówka']Ano jedna i z pół tuzina dzieci.... kurcze strasznie szkoda tych suniek...a on chociaż jak nie jest w więzieniu to o nie coś dba?[/QUOTE] Ostatnio Ktoś mu z karmą pomaga, ale i tak głodne chodzą :( Pod sklepem żebrają, po śmietnikach szukają... nawet na chrupki kukurydziane się rzucają, jak na mięso. Najważniejsze, żeby się nie szczeniły i choć jedna buda by się przydała, to już będzie lepiej- dużo lepiej.
  22. [url]http://tablica.pl/oferta/piekny-ok-7-miesieczny-kocurek-pilnie-potrzebny-dom-ID1OeuD.html[/url] - tu aktualne zdjęcia Mruczka
  23. Ok 7 miesięcy, do środy będzie w Szczecinie i ma być wykastrowany jeszcze (mam nadzieję, że to zwiększy jego szanse na adopcję)
  24. [IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2879/p8220192.jpg[/IMG] Kocur [B]wraca z adopcji [/B]- opiekunowie wyjeżdżają zagranicę.... Nie wiem co z nim zrobić.. u mnie w klatce siedział, bo był dziki i leczony, z klatki trafił do niewychodzącego domu, a teraz jak wróci, to w domu go trzymać nie będę mogła, jedynie na podwórku/w stajni, skąd obawiam się, że ucieknie, bo nienauczony to takiego życia :(
  25. Szukamy transportu dla szczeniaczka do DT w Gryfinie :)
×
×
  • Create New...