Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='magdola']"towarze " na Bazarki.....[/QUOTE] Bazarki MUSZĄ być osobno rozliczane, nie jako oddanie tego, co ktoś już wpłacił - to by było niezgodne z regulaminem. Tym bardziej, że każdy wie ile z bazarkami dodatkowej roboty - zdjęcia, opisy, pakowanie, ważenie, adresowanie, kolejki na poczcie. Nie wiem w takim razie co z tymi bransoletkami, które wystawiłam na bazarku a przekazała je[B] Lupi[/B]? To nie będzie dodatkowy grosz dla psiaków, tylko odliczenie od jej długu????? Gdyby towar był sprzedawany np na allegro, to ok, ale na bazarkach, to musi byc dodatkowo rozliczone, a nie odliczone, od tego, co ktoś już wpłacił.
  2. [quote name='danka1234']Witam,podajcie mi konto,z mojego bazarku jest dla sunieczek połowa dochodu ,czyli 102zł które moge już wpłacić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236232-Samochodziki-dla-małych-i-dużych-chłopców-na-potrzebujace-jamniki-KUP-TERAZ-Do-1-12[/URL][/QUOTE] Bardzo dziękujemy :) magdola jest skarbnikiem suniek, wyśle nr konta :) [B]Hałabajówka [/B]- wyślę Ci dla dziewczyn i Dextera tabletki na robale, przy okazji wysyłki torebeczki z bazarku :)
  3. Dziękujemy [B]tobciu[/B] :) Moja klucha miała zostać, ale teraz wszystko pod znakiem zapytania stoi :( Dziecko moje kaszle i kaszle, całe noce, bez żadnych innych objawów choroby. Wybieramy się do alergologa. Nie wiem tylko czy jeszcze nie za mała na testy alergiczne, bo ma 2 i pół roku, a są chyba od 3 lat. Wszyscy oczywiście wróżą, że na sierśc uczulona, a jeśli na psią, to mój pies się na podwórko wyniesie, a kluchę będę musiała oddac, bo szczeniaka na zimę do budy wyganiac, to nie jest dobry pomysł....
  4. Potwierdzam, że doszła wpłata 460 zł z bazarku [B]pola53[/B]. Bardzo dziękuję w imieniu kociaków :loveu::loveu::loveu:
  5. No to trzymam kciuki! A jakby coś nie poszło, to może [B]katlis[/B] będzie mogła pomóc z transportem ewentualnym od nas? Napisałam do [B]mgro,[/B] czy będzie mogła Norkową klatkę pożyczyć, bo nawet nie mam gdzie takiej ilości kotów przetrzymać w razie czego. W pn może już uda się pierwsze kotki na sterylki wyłapać, ale wypuszczać to je tam będę z bólem serca :(
  6. [quote name='magdola']Pepsi -Kalla waży 5,100......[/QUOTE] Mały kolos :)
  7. Pewno, że bierz dla aktywnych - czy jaką tylko uważasz :)
  8. [quote name='Hałabajówka'] w drodze powrotnej jakbyś mi gdzieś na trasę podrzuciła jakieś 3-4 koty ale muszą być socjalne bo dzikusy sama mam i nikt ich nie chce to wezmę je na DT i poszukam z koleżankami domu [/QUOTE] Z nieba spadasz! Kiedy będziesz na 100% wiedziała? W rybackim porcie 3 maluszki mamy, coraz bardziej ufne, a tam koty naprawdę krótko żyją :( W "naszym" przeładunkowym porcie teraz same dorosłe, do roku nie ma żadnego już. No i jest jeszcze zakład drzewny, rozmawiałam z dyrektorem o sterylkach, nie wiem ile tych kotów bezdomnych tam jest, bo każdy mówi co innego... ale teraz też podobno sporo maluchów. Warunki tam mają tragiczne - zakaz karmienia, żadnych budek, jedynie przy ciepłych rurach śpią. Jest bardzo duża ich rotacja, bo wchodzą do suszarni, gdzie temperatura jest chyba 85stopni i jak tam wejdą to są zamykane na kilka dni i się suszą... Wózki widłowe mają zakaz hamowania, bo raz się materiał posypał przez kotka..więc lepiej je przejeżdżac. Teraz jeszcze psa tam sprowadzili, żeby je rozgonił, bo przy wejściu do każdego miauczały głodne...a pies naprawdę cięty na koty :( Miałam zamiar kilka choć uratować i po sterylkach do portu wpuścić, ale w tej chwili nie miałoby to najmniejszego sensu, jeśli i w porcie koty nie są bezpieczne. Z powrotem po sterylkach oddawać je do zakładu, gdzie mają się ususzyć, czy zostać rozjechane, zagryzione też nie ma sensu generować kosztów (sterylka, dojazdy, opieka po - karma, żwirek). Ja to się zawsze muszę zainteresować, tym co nie trzeba i potem spać po nocach nie mogę, bo nie ma chyba żadnej alternatywy dla nich, możliwości pomocy :(
  9. [quote name='beataczl']znalazlam- kupilam u weta na duzego psa, z ter waznosci 5.5.2013 r. adres poprosze to wysle poczta[/QUOTE] Extra! To zostanie tylko odrobaczenie i nawet mam u siebie tabletki chyba jakieś, tylko też mi waga potrzebna Dexterka, bo nie wiem czy ich wystarczy :)
  10. U nas na wsiach sterylizacje nie są stosowane - koty mnożą się jak króliki. Zapytasz gospodarza, czy chce kota, to odpowie, że może dać ci ich 10.... :(
  11. [B]beataczl [/B]super by było, jakbyś miała! Bo to zawsze spory wydatek...
  12. [quote name='magdola']Z bazarku dla uczciwych na razie jest ok 215 pln dla dziewczyn ;)[/QUOTE] Pięknie! Od [B]Nemko[/B] ponad 100 zł :) pomalutku się uzbiera :)
  13. Wysłałam nr konta skarbniczki :) Ogromnie dziękuję za bazarek i bardzo w imieniu naszych zadłużonych jamniczek nadal proszę o wsparcie, bazarki bardzo mile widziane..
  14. [quote name='Nemko']Cudak, czy wyslesz mi nr konta na Dexterka?? MAm rozliczenie bazarku i chcialabym wyslac pieniazki.[/QUOTE] Bardzo dziękuję, wysłałam na PW nr konta [B]Hałabajówki[/B] :)
  15. Kwota naprawdę piękna! Zaszczepię koteczki i jeszcze na jedzonko zostanie :)
  16. Przez tą całą przebudowę teren już nie jest ogrodzony, wchodzą tam psy, ganiają koty i wyjadają im karmę :( Zagryzły Wampirka jakiś czas temu, a reszta kotów jest przerażona. Wcześniej wybiegały, miauczały jak szalone, nawet jak w miskach karma była, a teraz...jak wyjdą z desek, to zaraz znów się chowają :( Boję się że w końcu pójdą stad, a zimy nie przeżyją bez jedzenia i schronienia.
  17. Dexter bardzo prosi o wsparcie na odrobaczenie i odpchlenie... a jeszcze bardziej prosi o domek
  18. [quote name='Hałabajówka']socjalne te kociaki ? bo miałyśmy na wydaniu czarną kotkę i było nią bardzo duże zainteresowanie, ma super dom więc może im też by się udało znaleźć jak młody i dotykalski to ma duże szanse...[/QUOTE] Garną się do ludzi! Pojechały dziś do piwnicznego DT do Szczecina, jak masz namiary na Osoby chętne do adopcji, to podawaj, będę bardzo wdzięczna! Nasze portowe koty najlepiej będzie przenieść w inne miejsce (tylko gdzie je znaleźć...?). Kiedyś czuły się tu bezpieczne, były spokojne...teraz są przerażone, zjedzą tylko i uciekają :( Karma bardzo droga, a te psiska im wyjadają :( Już nawet z budek nie korzystają, tylko w tych starych dechach siedzą i w starej łódce.
  19. [quote name='Myngey']Nie zwracać uwagi na diabły, to moja reakcja na wizytę wczorajszą i dzisiejszą w schronisku :placz:[/QUOTE] Mam nadzieję, że nie szukasz tam miejsca dla Urgo...???
  20. Kurcza, magdola napiszesz to PW, bo nie wiem do kogo :oops:
  21. Byłam dziś 2 razy, ale nikt nie otwierał...... :(
  22. Już wiem, dlaczego kotki wystraszone takie ostatnio :( Przychodzę, a tu wielkie psisko im z misek wyjada :( na mój widok zaczął uciekać, chciałam zrobić zdjęcie, ale przez mgłę i mżawkę wyszło tylko coś takiego (świecące oczy), więc właściciela nie uda się ustalić..: [img]http://img43.imageshack.us/img43/1072/pb280618.jpg[/img] Psisko uciekło, więc wołam kociaki, które chowają się za ogrodzeniem w stercie desek i w łódce... a tu na łódce jakiś jamnikowaty psiak :roll: czarny, więc na zdjęciu niestety wcale go nie widać... ale nawet w tych swoich kryjówkach koty nie czują się już bezpieczne :( [img]http://img20.imageshack.us/img20/1938/pb280619.jpg[/img] Przybiegło potem kilka kotów, od strony biura. Przydałoby się odgrodzić dla kotów jakiś mały placyk (miejsca jest sporo), tylko nie wiem kogo o zgodę pytać i czy Urząd Morski w razie kontroli nie będzie kazał tego zlikwidować... Dzisiejszy czarny kociaczek (są takie 2 - kotka i kocurek) - [b][size=150]błagam o DT dla nich[/size][/b] [img]http://img685.imageshack.us/img685/3846/pb280620.jpg[/img] [img]http://img841.imageshack.us/img841/7863/pb280621.jpg[/img]
  23. [B][COLOR=#b22222]ROZLICZENIE [/COLOR] Wpłaty na konto Fundacji dla Zwierząt Hałabajówka, która udostępniła konto do wpłat na Perełkę:[/B] 230 zł z bazarku [B]beataczl[/B] 10 zł od [B]Rity91[/B] (stała deklaracja I) 20,20 zł, które zostało na moim koncie po zakupie karmy i szczepieniu (od Enigmy79, Rity91 i Kundelkowej Skarbonki) 35 zł z bazarku [B]Cudak[/B] 50 zł - [B]Olena84[/B] 25 zł - [B]Ulka18 [/B] 20zł - [B]Ladymonia0610 [/B](8.03) 20 zł - [B]Rita91[/B] (03.2013) 58 zł - [B]z bazarku Cudak[/B] ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240623-ROZLICZAMY!-na-chorego-Urgo-i-Perłę-której-brakuje-deklaracji-RÓŻNOŚCI-do-10-03[/URL]) 30 zł - [B]OLENA84 [/B] 36,50 zl - bazarek [B]beataczl[/B] 5 zł -[B] mdk8[/B] (kwiecień) 45,25 zł z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240869-Zabawki-puzzle-muszle-do-16-03"]bazarku[/URL] [B]Cudak[/B] 15 zł - [B]mgro [/B] 20 zł - [B]Rita91[/B] (kwiecień) 161,55 zł - [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241748-ROZLICZAMY-dla-Perły-TANIE-firmowe-ciuchy-kolczyki-DZIŚ-KONIEC!!"]bazarek [/URL][B]Cudak[/B] 25 zł - [B]Olena84[/B] (maj) 40 zł - [B]Olena84[/B] (maj) 61,50 zł z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242464-TANIE-różności-na-2-cele-ROZLICZAMY"]bazarku[/URL] [B]Cudak[/B] 50 zł - Pani Halina C. z fb 10 zł - [B]__Lara[/B] (maj) 20 zł - [B]Rita91[/B] (maj) 5 zł - [B]mdk8[/B] (maj) 20 zł - [B]Olena84[/B] (czerwiec) 277 zł - z [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242826-ZARA-ORSAY-RESERVED-CROPP-NEXT-i-różności-na-Perłę-ROZLICZAM"]bazarku [/URL][B]Cudak[/B] 5 zł - Hałabajówka za torebkę z bazarku 20 zł - [B]Tofikowa[/B] (deklaracja czerwiec) 10 zł - [B]__Lara[/B] (czerwiec) 20 zł - [B]Rita91[/B] (czerwiec) 5 zł - [B]mdk8 [/B](czerwiec) 169,50 zł - bazarek [B]Cudak[/B] 90 zł- cegiełkowy bazarek [B]Cudak[/B] [B]Kryzia[/B] - 75 zl z bazarku [B]Tofikowa[/B] - 20zł [B]Lara[/B] - 10zł [B]Kryzia[/B] - 20 zł z bazarku [COLOR=#000000] [B]Lara[/B] [/COLOR]- 10 zł [B] [COLOR=#000000]Rita91[/COLOR][/B] - 20 zł ______________________________________________________ 1764,50 zł [B] wydatki:[/B] I miesiąc PDT (od 22.01 do 22.02): worek karmy Bosch + 200 zł II miesiąc PDT (od 22.02 do 22.03) 300 zł III miesiąc PDT (od 22.03 do 22.04) 300 zł IV miesiąc PDT (od 22.04 do 22.05) 300 zł V miesiąc PDT (od 22.05 do 22.06) 300 zł VI miesiąc PDT (od 22.06 do 22.07) 300 zł ____________________________________ 1700 zł [SIZE=1](moje konto - styczeń 2013): [B]Enigma79[/B] 20 zł (doszła wpłata) [B]Rita91[/B] 10 zł (doszła wpłata) [B]Kundelkowa Skarbonka[/B] 150 zł (na karmę i szczepienia)[/SIZE] [SIZE=1]wydatki: szczepienie [URL="http://imageshack.us/a/img252/1745/p1140673m.jpg"](wścieklizna + choroby wirusowe)[/URL] [B]60 zł[/B], 8/01/2013 karma Bosch Light 12,5 kg [B]99,80 zł [/B](zamówiona 13.01.2013) __________________________ pozostało: 20,20 zł (przelane 24.01.2013 na konto Fundacji)[/SIZE] Bardzo dziękuję za wpłaty na utrzymanie Perełki w PDT :)
×
×
  • Create New...