-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Super, że wszystkie Maluszki już w nowych, dobrych domkach :multi: Viki też znajdzie swojego Człowieka, choć pewnie będzie trzeba trochę więcej czasu... Przepraszam za kolejny OT, ale [B]pilnie szukamy kogoś, kto przewiózłby karmę z Marek do Warszawy na ul Mrówczą 77a (pod siedzibę Fundacji SOS Bokserom) na godz 19:00[/B]. Karmy jest 50 kartoników po 6 kg, w dużej osobówce powinna się zmieścić (w bagażniku i na tylnym siedzeniu). Bardzo proszę o pomoc! Nasze kocie bezdomniaki byłyby zabezpieczone karmą na długi czas... a jeśli teraz nie uda się z transportem, to nie wiadomo, kiedy znów trafi się taka okazja...
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Mam nadzieję, że ktoś się znajdzie do przewiezienia karmy z Marek do Warszawy... Tylko jest jeszcze jedna sprawa - trzeba będzie dołożyć się do transportu do Poznania. Jest to kwota 300 zł, dzielona na 3 (bo to transport łączony), [B]czyli 100 zł za sam transport z Wawy do Poznania[/B] + jeśli ktoś się znajdzie, kto przewiezie ją z Marek, najprawdopodobniej również trzeba będzie mu zapłacić, bo to ok 17 km w jedną stronę + zahaczenie o Pragę, po Panią Bogusię.. [B]Czy ktoś może coś zadeklarować?[/B] (Na razie tylko deklaracje, bo nie wiadomo na 100% czy wszystko wypali, ale szkoda by zmarnować taką okazję, bo to aż 300 kg karmy dla kotów - podzielilibyśmy ją na pół z kotami działkowymi i na jakiś czas nie musielibyśmy martwić się o jedzenie...) Potem znów transport z Poznania do nas/do Szczecina. To już bardziej "przy okazji" i chyba jedynie za zjazd z trasy do Poznania trzeba będzie dopłacić. Nie dowiadywałam się jeszcze, ile dokładnie. -
[quote name='ageralion']- [B]Kostek, Cudak[/B] jak dzielimy koszty transportu? Zgadzacie sie zeby poszlo na 3?[/QUOTE] Tak byłoby najsprawiedliwiej :) Trochę się już pogubiłam, za dużo postów do doczytania ;) Przelać potem na konto Fundacji SOS Bokserom, tak? (tylko musiałabym niestety zrobić zbiórkę i potrwałoby to pewnie kilka dni, ale postaram się wyłożyć) [B]Druga sprawa - nie ma kto dowieźć karmy na Mrówczą [/B]:( Czy ktoś, kto będzie wiózł szczeniaka, zgodziłby się za dodatkową opłatą podwieźć karmę z Marek? (najpierw trzeba podjechać na Pragę po Panią Bogusię i z Nią podjechać do Marek) Ewentualnie brat [B]ms-arwi [/B]mógłby podjechać z Panią Bogusią do Marek, już po odebraniu szczeniaczka (do Marek jest ok 17 km)?
-
[quote name='ms_arwi']Jak dobrze rozumiem plan jest taki, do Wawy jedzie boksiu. Z Wawy pies od Kostek i karma od Cudak. Fajnie by bylo, gdyby karme i szczeniaka dostarczyc pod ten sam adres, pod ktory trafi boksio, zeby nie bylo jezdzenia po Wawie. Da rade? Czy jakos inaczej trzeba to zrobic? Poprosze wszystkie adresy. Boksio z tego co wiem jedzie tutaj: [B]Fundacja "SOS bokserom" [/B] ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa Boksio powinien byc w wawie o 19-20. Karma i szczeniak w Poznaniu kolo polnocy...[/QUOTE] Szukam transportu dla karmy z Marek do siedziby SOS Bokserom. Mam nadzieję, że uda się coś znaleźć.
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ellig, czy dałoby radę dostarczyć jutro karmę do siedziby "SOS Bokserom"? [B]Fundacja "SOS bokserom" [/B] ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa Wtedy byłaby zabrana jutro do Poznania, a z Poznania do nas najprawdopodobniej 13.06. -
Kocica ma już tabletki na zahamowanie/zatrzymanie laktacji i nawet bez problemu dziś ją zjadła - pokruszoną i zmieszaną z whiskasem z puszki. Zrobiła się też o wiele spokojniejsza, niż kiedy kociaki były z nią. Nie atakuje mnie już, tylko spokojnie siedzi, zagląda też, co daję jej do jedzenia. Dzisiaj nawet zaczęła się przy mnie myć, więc czuje się już trochę swobodniej. Wygląda lepiej niż wczoraj, nie jest już taka osowiała, może był to taki chwilowy kryzys? I najważniejsze - ma apetyt :), a gdyby miała gorączkę, nie chciałaby jeść.
-
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
Cudak replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[B]Mila88 [/B]chyba obiecałaś nam zdjęcia? :razz: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Oooo, gdyby całość udało się zabrać, to już całkiem byłoby super :) (mam nadzieję, że nie dostanę bana za masowe prośby o pomoc w transporcie karmy..) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Ellig']Jeszcze warto napisac ,ze chodzi o 50 pudelek kartonowych po 6 kg kazde:)[/QUOTE] Tyle na pewno się nie uda na raz zabrać... ;) -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Cudak replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt na pw! [/B]Przepraszam za OT -
Cztery- małe jak okruszki- cudne trikolorki szukają domów
Cudak replied to evita.'s topic in Kotki już w nowych domach
Moim małym kocim tymczasowiczom też sprawdzał wet przy okazji odrobaczania, a później jeszcze potwierdził przy szczepieniach (na szczęście nic się nie zmieniło ;)). Miałam już kilka "wpadek", kiedy sama sprawdzałam płeć, dlatego teraz już zawsze proszę o to weta, jeśli kociak ma iść do adopcji, żeby potem nie było żadnych pretensji. Jeśli będą same dziewczynki to super, bo jednak większość ludzi woli kocice, niż kocurki i szybciej znajdą DS. -
[B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
-
Crazy i Piggi wysterylizowane, a maluszek w DS :) Sprawa zakończona.
Cudak replied to kinia098's topic in Już w nowym domu
[B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT -
[B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
-
[B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
-
[B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt! [/B]Przepraszam za OT
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU DLA SUCHEJ KARMY Z MAREK pod WARSZAWĄ do okolic SZCZECINA!! Gdyby ktoś coś wiedział o jakimś transporcie na tej trasie, bardzo proszę o kontakt![/B] -
Cztery- małe jak okruszki- cudne trikolorki szukają domów
Cudak replied to evita.'s topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='aga&2']Dlaczego pytasz? Kociaki były wczoraj na przeglądzie, z naciskiem na obejrzenie oczu. Wszystkie leki zgodnie z zaleceniem weterynarza, ale to naprawdę nie są pierwsze kociaki którymi się Szałwia zajmuje i wiele już widziała...[/QUOTE] Pytam, bo u weta można potwierdzić płeć, co do której niektórzy mają wątpliowości (że same dziewczynki) ;) Co do tego, że mają wspaniałą opiekę nikt chyba wątpliwości nie ma :multi: