-
Posts
9634 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Cudak
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Jak zrobisz bazarki na Abisia, to wklej nam tu linki :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Puszek kupimy tyle, na ile starczy :) jako przekąska dla kotów (tym starszym na pewno łatwiej je jeść, niż suche...) Na tyle, by codziennie mogły dostac, jako posiłek obok suchego, nie ma szans uzbierać, bo trzeba by było jakieś 5 puszek dziennie, co daje 150 puszek miesięcznie, czyli ok 450 zł mies :crazyeye: (licząc średniej jakości puszki, za ok 3 zł) Są też fajne pakiety na allegro, np [url]http://allegro.pl/hilton-pakiet-puszek-dla-kota-48-405g-dostawa-i1597184064.html[/url] w tej chwili do takiego pakietu brakowałoby nam 65 zł... ale w niedzielę jeszcze będzie aktualizowane konto, co prawda nikt nie dawał znać, że coś wpłacił, ale zawsze jest nadzieja. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Estrella[/B], najlepiej sama zdecyduj :) Jak na karmę dla portowych, to na konto Kociej Doliny: [COLOR=#ff0000][B]Fundacja Kocia Dolina Lukas Bank SA /O. Toruń 47 1940 1076 3018 9272 0000 0000 koniecznie z dopiskiem w tytule przelewu: "na koty ze Stepnicy" [/B][/COLOR]..a jeśli wolisz przeznaczyć pieniądze na kolejną tymczasowiczkę z portu (tylko na razie nic pewnego dla niej nie mamy, bo u AlfyLS jest już bardzo chora kotka i ma jeszcze przyjechać kocur ze Świnoujścia...), to możesz na swoim trzymać lub przelać na konto AlfyLS lub moje. Możesz też zmienic cel bazarku na innego kota/psa, który wg Ciebie jest teraz w największej potrzebie (nie wiem, jak stoicie z Abisiem?) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Po niedzieli planuję złożyć zamówienie dla kociaków. Czy ktoś zechciałby się jeszcze dołożyć, żeby oprócz suchego kupić im chociaż kilka puszek?[/B] -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]Szarotka[/B], miałaś mieć więcej czasu, a wyszło na odwrót :evil_lol: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206979-Srebrna-kotka-bardzo-potrzebuje-pomocy[/url]!!!!!!!! - zajrzyjcie proszę do Niebieskiej (w DT u AlfyLS), która ma niewydolność nerek i bardzo potrzebuje wsparcia na leczenie :shake: Czy ktoś ma czas porozsyłać wątek? :-( -
Długo coś :( wiadomo już jaki będzie koszt badań? Bardzo przepraszam za OT, ale zajrzyjcie proszę do Niebieskiej (w DT u AlfaLS)... na wątku cisza, a ona biedna ma niewydolność nerek i bardzo potrzebuje wsparcia na leczenie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206979-Srebrna-kotka-bardzo-potrzebuje-pomocy[/url]!!!!!!!! :( Może ktoś mógłby zrobić dla niej wydarzenie na facebooku?
-
Jestem i trzymam kciuki za Nesię i cioteczki w potrzebie :loveu: Przy okazji bardzo przepraszam za OT, ale zajrzyjcie proszę do Niebieskiej (w DT u AlfaLS)... na wątku cisza, a ona biedna ma niewydolność nerek i bardzo potrzebuje wsparcia na leczenie: [url]http://www.dogomania.pl/threads/206979-Srebrna-kotka-bardzo-potrzebuje-pomocy[/url]!!!!!!!! :(
-
Srebrna kotka bardzo potrzebuje pomocy!!!!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Szczęście, że to nie białaczka... ale kiepsko, że jest niewydolność nerek, bo specjalna karma weterynaryjna jest bardzo droga :( -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
Cudak replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]beataczl[/B] :loveu: [B]borderterrier [/B]:loveu: bardzo dziękuję za wpłaty (10 zł i 5 zł) :loveu: -
Kiedy będą wyniki? :(
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[B]AlfaLS[/B]... mam nadzieję, że Niebieska nie okaże się być poważnie chora :(] [B]Szarotka[/B], chyba nie mają innego wyjścia ;) -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Helenka jest dość malutka ;) prawdziwa szczęściara z niej :) -
Srebrna kotka bardzo potrzebuje pomocy!!!!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Śliczna :loveu: zdradzisz, jak ją złapałyście? -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Super :multi: [B]AlfaLS[/B] ogromnie Ci dziękuję :loveu::loveu::loveu: -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Estrella']jednak nie mogę jeszcze rozliczyć bazarku, bo przed chwilą poszło pudełko za 15zł :):)[/QUOTE] Super :loveu: Najważniejsze, żeby w 1. poście było potwierdzone, ale na bazarku też nie zaszkodzi :) Helenka już w nowym domku? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='__Lara']Dawno mnie tu nie było, odwiedzam kociaki :)[/QUOTE] Fajnie, że zajrzałaś do nas :) bo dzięki Tobie się tu trochę ruchu zrobiło :) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Doszły wpłaty: [B]borderterrier[/B] 18 zł (20.04.br) [B]Estrella[/B] 5 zł (21.04.br) [B]Szarotka[/B] 10 zł (22.04.br) Bardzo dziękuję w imieniu kociaków :loveu: Mamy już 380 zł na koncie :loveu: w maju będziemy składać zamówienie, jak dojdzie coś jeszcze to dostaną i puszki :) -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
[B]mania2101[/B] ja również witam na forum :) bardzo się cieszę, że Helenka się spodobała i będzie miała nowy domek :loveu: -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Najpierw trzeba tą kotkę złapać, potem będziemy myśleć, gdzie ją wysterylizować :) a na razie jeszcze trzymam kciuki za Helenki nowy domek. Pieniądze najlepiej na Twoje konto, w razie czego przelejesz na Fundacyjne, jak nie będą potrzebne (a ta kotka też miała jakieś zmiany skórne... może od niewłaściwego żywienia, a może też świerzb) -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Chyba dopiero w niedzielę będziemy znali stan konta, bo teraz były Święta i nie zostało zaktualizowane -
Piękna Helena znalazła swój port...... Już w DS!!!!!
Cudak replied to AlfaLS's topic in Kotki już w nowych domach
Wiesz, to może zróbmy tak - jak [B]AlfaLS[/B] się zgodzi to przelejesz Jej pieniądze z bazarku i jak nie wyda ich na kolejnego kociaka, to wpłaci je na konto Kociej Doliny, na jedzenie dla kotów z portu, ok? -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
Cudak replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='beataczl']wplacilam dzis dekl. za kwiecien i maj ,ale przez UP to troche potrwa dluzej pewnie niz przez bank...[/QUOTE] Bardzo dziękuję :loveu: i nadal szukamy stałych deklaracji!