Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [h=6][SIZE=4]W okolicach Pułtuska jest Osoba chętna do adopcji Alexa :) Potrzeba jest WIZYTA PRZEDADOPCYJNA! Bardzo pilnie! Potem ewentualnie transport.[/SIZE][/h]
  2. [quote name='Cassi_']rozumiem więc że cosik się przyda :rolleyes: zatem w piątek wyślę paczkę z fantami[/QUOTE] Przyda, przyda - nie zauważyłam, Twojego postu, na samym dole poprzedniej strony :oops: Bardzo dziękuję w imieniu kotów :loveu:
  3. [quote name='Igiełka'] Ciocie Fiorsteinbock i Cudak wklejajcie tutaj linki jak to jakiemuś psiakowi ma pomóc ;)[/QUOTE] Dziękuję Igiełko, mam nadzieję, że zajrzysz, bo podobno szczęście psiakom przynosisz :) a na wątku pusto :(
  4. Nikt nie pomoże? :(
  5. Kolejnemu psiakowi grozi wyjazd do Białogardu, DT potrzebny MEGA pilnie: http://www.dogomania.pl/forum/threads/225840-Pies-w-typie-HUSKY-MEGA-PILNIE-DT-DS!!!!!!!!!!
  6. Przepraszam za OT, ale pomoc potrzebna MEGA pilnie: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225840-Pies-w-typie-HUSKY-MEGA-PILNIE-DT-DS[/url]!!!!!!!!!!
  7. zo proszę o pomoc w szukaniu DT/DS dla pięknego psa husky: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225840-Pies-w-typie-HUSKY-MEGA-PILNIE-DT-DS[/url]!!!!!!!!!! dzień, dwa i pojedzie do umieralni w Białogardzie :( :( :(
  8. Czesanie bardzo mu się podobało: [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5038/p4171609.jpg[/IMG] Bardzo prosimy o pomoc dla niego :placz:
  9. Psiak naprawdę piękny i proludzki... [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3623/24427409.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2405/86540107.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/7622/56274750.jpg[/IMG]
  10. [quote name='__Lara']A jak finansowo stoimy?[/QUOTE] Na koncie jest 281,03 zł - starczy na karmę na jakieś 2 tygodnie tylko :( Na szczęście jest jeszcze trochę czasu, żeby uzbierać chociaż na miesiąc...
  11. [quote name='Lupi']Plakaty to juz jeden kroczek do przodu... Mam nadzieje że to będzie kroczek do jakiegoś domu![/QUOTE] Oby.... Ogłosiłam go też na tablicy.pl, od wczoraj już 40 wejść miał :) Dostałyśmy na maila ofertę hoteliku za 400 zł miesięcznie (w tym karma), to byłoby dobre rozwiązanie, tylko skąd wziąć tyle stałych deklaracji? :(
  12. [quote name='Lupi']Psotkę ogłosiłam w dziale "przygarnę psa" - szuka tam ktoś suni z szorstkim włosem. Trzymam kciuki aby to naszą młodziutką przyjaciółkę wybrali :).[/QUOTE] Dziękuję :) Fajnie by było, gdyby dostała szansę...
  13. U mnie większość czasu przespał :) potem chwilę na spacerek wyszliśmy, bo zaczął piszczeć pod drzwiami. Chyba go to ładowanie huskiego do auta zestresowało.... A zżył się z Tobą na pewno, bo spędzacie ze sobą 24 h/dobę :)
  14. [quote name='mgro']wydrukuję sobie plakat - jurto porozwieszam[/QUOTE] Bardzo dziękuję - mam nadzieję, że dzięki plakatom ktoś go wypatrzy i pomoże...
  15. Podnoszę.... :(
  16. Psotka nadal czeka... :( Pomoc najbardziej potrzebna w szukaniu domku.
  17. [url]http://www.sendspace.com/file/77dstm[/url] - link do ogłoszenia-plakatu
  18. Czy ktoś mógłby pomóc w wydrukowaniu i rozwieszaniu ogłoszeń? :oops:
  19. Zaraz spróbuję jakiś tekst do ogłoszeń napisać (choć przyznam że do tego głowy nie mam...).
  20. Pilnie potrzebny DT/DS dla psa w typie husky, który ma kilka dni.. po czym trafi do umieralni w Białogardzie :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225840-Znaleziony-pies-w-typie-HUSKY-jedno-oko-niebieskie-PILNIE-DT-DS-ma-kilka-dni[/url]!!! [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5043/86726611.jpg[/IMG]
  21. Pilnie potrzebny DT/DS dla psa w typie husky: [url]www.dogomania.pl/forum/threads/225840-Znaleziony-pies-w-typie-HUSKY-jedno-oko-niebieskie-PILNIE-DT-DS-ma-kilka-dni%21%21%21[/url]
  22. [quote name='Joanna K.']Kurcze....oby ktoś go szukał. Mam nadzieję, że przez te kilka dni znajdzie się DT.[/QUOTE] Pies latał po wsi kilka dni i nikt go nie szukał :( Już w piątek SG miała go łapać...
  23. [B]Lupi [/B]przed chwilą była z psiakiem u weta, dostał maść na to uszko pogryzione do smarowania 2 razy dziennie. Wet ocenił jego wiek na 2 lata (przy okazji [B]Lupi[/B] spytała o cenę kastracji i za 120 zł można by go wykastrować). [B]Bardzo pilnie szukamy DT/DS!!![/B]
  24. Pies złapany w Żarnowie, porównywałam zdjęcia - to nie ten sam pies.
  25. Pogryzione ucho: [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4470/81442105.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5043/86726611.jpg[/IMG] Z [B]Lupi[/B]: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6647/62662438.jpg[/IMG] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/1314/83672517.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...