Jump to content
Dogomania

Cudak

Members
  • Posts

    9634
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Cudak

  1. [quote name='beataczl']Cudak sprawdz prosze ile mam zal na kotki bo pamietam placilam za caly rok chyba do konca tamtego roku. Naprawde nie pamietam czas tak leci.[/QUOTE] Wpłaciłaś swoją deklarację za cały 2012 rok :)
  2. [quote name='Clean']ooo,dzięki za podpowiedź:-)Tutaj lekarze sprzedają tylko tabletki więc mam z tym problem bo mi się koty stresują i ja razem z nimi jak próbuję im tą tabletkę wcisnąć do pyszczka.Podejrzewam że tutaj to nawet pasty nie mają,nie wspominając o proszku!Jak teraz będę w Polsce to się zaopatrzę chyba i dla moich kociaków i dla ty co je dokarmiamy bezdomniaczków.[/QUOTE] Koniecznie się zaopatrz! Pasta wychodzi drożej, ale przynajmniej odrobaczanie odbywa się bez podrapanych rąk ;)
  3. [quote name='mgro']Byłam dziś u weta w sprawie szczepienia - koszt 30 zł. Mam ze sprzedaży pozabazarkowej 10 zł. Resztę ze spadku po Reksiu mam dobierzemy (o ile nikt nie będzie protestował). Czy jest ktoś, kto będzie jechał ze Stepnicy do Goleniowa po weekendzie żeby go przywieźć na szczepienie?[/QUOTE] + książeczka zdrowia 2,50 zł ;) Jak będę jeszcze miała auto od siostry to z nim podjadę do weta, choć przydałby się do tego czasu DT, gdzie psiak byłby bezpieczny - wczoraj wieczorem znów pogoniły go psy, chodziłam po tym deszczu i go szukałam, bo szkoda, że gdzieś mókł (chciałam zamknąć go w stajni na noc). Wrócił z pół godziny temu dopiero na podwórko... Psiak jest naprawdę bezproblemowy - lubi koty, psy, dzieci, spokojny, nie hałasuje, myślę, że i w domu nie byłoby z nim problemów (chociażby dlatego, że swoje potrzeby załatwia na spacerach, nie na podwórku). Jedyna jego wada, że żadnej rasy nie przypomina :shake:
  4. [quote name='Lupi']Wydaje mi się że ceny w Gryf-Wecie i np. u Turniaka są zbliżone. Zwłaszcza jak szef - wet. ;) wie w jakim celu preparaty są przeznaczane.[/QUOTE] Za tabletki do odrobaczania w Gryf-Wecie zapłaciłam 2zł/szt (na 10 kg psa), w lecznicach najtańsze z 4 zł kosztują chyba ;) Oby jakiś odzew z ogłoszeń był...
  5. Dziękuję za ogłoszenia :) [B]Joanna K.[/B] byłam dziś w hurtowni wet, niestety Fenbenatu nie mieli :( ale karmy (ariona) chyba w dobrej cenie mają?
  6. Zapraszam do następnej bidy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226744-Ma%C5%82y-rudy-psiak-bez-szans-na-dom-PILNIE-DT-hotelik[/url]!! :(
  7. [quote name='magdola']Cudak, a możesz mi podeslac linka do takich ogłoszeń zrywkowych? Na tablicy się automatycznie generują....[/QUOTE] tablica.pl/oferta/ulotka/norek-maly-rudy-psiak-ID14Ogb.html :)
  8. [quote name='tatankas']Przyleciałam robić ogłoszenia dla Norka;to wszystko wina mgro ;) Czekam na tekst do ogłoszeń,telefon i mail do kontaktu-zdjęcia sobie wezmę z wątku,to nie problem :)[/QUOTE] Dziękuję :) Tekst może być jak tu: [url]http://tablica.pl/oferta/norek-maly-rudy-psiak-ID14Ogb.html[/url] Kontakt: [email][email protected][/email] tel 788 938 175
  9. Ale cichutko dziś u Norka...a on nadal czeka i chyba tylko zagryzienie w Białogardzie na niego czeka :placz::placz::placz:
  10. [B]magdola [/B]zrobiła ogłoszenie dla Norka na tablicy: [url]http://tablica.pl/oferta/norek-maly-rudy-psiak-ID14Ogb.html[/url] można na wzór wziąć :)
  11. [quote name='mgro']Może wykupię Norkowi pakiet ogłoszeń? tatankas prowadzi właśnie bazarek ogłoszeniowy Cudak dasz radę sklecić jakiś teks? Ja nie za bardzo pisać umiem.....[/QUOTE] Super by było :) Ja tez głowy do ogłoszeń nie mam, ale coś sklecę chyba... chyba, że ktoś mógłby pomóc? Psiak na moje oko młody (nie ma siwego pyszczka), spokojny, łagodny do psów, niekonfliktowy, koty ignoruje, dzieci lubi - pies ideał, tylko wygląd ma przeciętny. Na pewno będzie wdzięcznym i wiernym psem, jak znajdzie dom.
  12. Norek ignoruje koty, a dziś nawet mój kocur się o niego łasił, żałuję, że aparatu przy sobie nie miałam...
  13. [quote name='mgro']Daktyl szczęśliwy w nowym domu :) [IMG]http://4.bp.blogspot.com/-1pVAs_7GwVY/T6oT6zO2DRI/AAAAAAAACww/WkyOaUJUwcI/s320/hasior2.JPG[/IMG][/QUOTE] Jaka wielka kość ;)
  14. [quote name='Clean']Oj to koniecznie trzeba je odrobaczyc!Trudne zadanie przed Tobá:-(Ja to mam zawsze problem z podawaniem tabletek dla moich kociaków:-([/QUOTE] O tabletkach nie ma mowy (jedynie tym oswojonym można je podać), kupię im proszek do odrobaczania, który miesza się z mokrą karmą - nigdy pewności nie ma, że każdy z kotów zje tyle ile powinien, ale lepsze to niż nic... Jak masz problem z tabletkami, to kupuj pastę :)
  15. [quote name='mgro'][B]Cudak [/B]- podaję link do dyskusji. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/700-ODROBACZANIE-A-SZCZEPIENIE-Wa%C5%BCne-pytanie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/700-ODROBACZANIE-A-SZCZEPIENIE-Ważne-pytanie[/URL] Co do szczepienia to trzeba będzie je zrobić razem z książeczką zanim zabierzemy go na tą akcję. Strasznie późno wróciłam dziś pracy :( nie zdążyłam do weta żeby się dowiedzieć.[/QUOTE] Dziękuję za link. Gdyby zrobić szczepienie i książeczkę za tydzień (16. maja), to byłoby chyba w sam raz :) tylko najlepiej byłoby, jakby do tego czasu miał się gdzie podziać... bo u mnie do końca bezpieczny nie jest.
  16. [quote name='Joanna K.']Byłam dzisiaj i... Tabletki Pratel 10 tab. 20 zł Fiprex 75XL (dla dużego psa waga 40-60 kg) 27 zł Jutro postaram się dowiedzieć o cenę Fenbenat. To prawda, kiedyś nie można było zakupić leków, ale teraz się to zmieniło, ponieważ oni otworzyli obok gabinet weterynaryjny. ;)[/QUOTE] O, to muszę się wybrać :) z gabinetu wet trzeba wziąć receptę na lek na robale, żeby go kupić?
  17. [quote name='magdola']U psa mojej cioci SM nie znalazła chipa :( pies ma napewno, poza tym może wiąże się to z tym, ze on ciut przy kości jest?:evil_lol:[/QUOTE] Może zgubił? :D Norek ładnie zjadł tabletkę na robaki (dałam mu na ok 12,5 kg, choć wygląda na jakieś 10 kg). Pilnie potrzebny DT!
  18. [quote name='tobciu']Kto byłby skarbnikiem ? Część kwot z Reksiowych fantów wpłynęła - mogę coś już przesłać na szczepienie.[/QUOTE] Dziękuję. Chwilkę jeszcze się wstrzymajmy - dziś podam mu coś na robaki, więc dopiero za tydzień będzie można go szczepić. [quote name='mgro']Czytałam, że szczepić można po około tyg. od odrobaczenia (gdzieś na dogo jest dyskusja). To jakbyś dała mu coś na robaki to myślę po weekendzie można już. Z resztą zapytam jutro weta.[/QUOTE] Podasz mi link do wątku o tej dyskusji, bo sama jestem ciekawa jaki jest związek między jednym, a drugim? [B]Joanna K.[/B] dobrze wiedzieć z ta SM! I jeszcze mam prośbę, spojrzałabyś w jakiej cenie jest Fenbenat w proszku (akurat dla kotów z portu potrzebny), a jeśli jest taniej niż u weta, to po co przepłacać ;) Myślałam, że w tej hurtowni leki może tylko wet kupić...
  19. [quote name='Clean']co tam u kociaków?[/QUOTE] Jak ostatnio u nich było, to były najedzone (w miskach jeszcze leżała karma) i widziałam tylko z połowę stadka. Muszę im kupić coś na odrobaczanie, bo już najwyższa pora - widać, że chudną mimo dobrego jedzenia, którego mają teraz do oporu...
  20. Łagodny dla dzieci: [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/4267/68391582.jpg[/IMG] choć boi się smyczy, ładnie na niej idzie: [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/1197/45924272.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4656/28019909.jpg[/IMG]
  21. Z kolegami: [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5342/66768577.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/6079/24995333.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/1937/82529854.jpg[/IMG]
  22. Ze spaceru, szczęśliwy Norek... [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/909/88822220.jpg[/IMG] [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/6001/32089059r.jpg[/IMG] wołany szybko przybiega: [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/6033/67684904.jpg[/IMG] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/6240/35372642.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/9605/21759510.jpg[/IMG]
  23. [B]Milot[/B], napisałam maila i dostałam odpowiedź, że Serce dla Pupila już nie istnieje :(
  24. [B]mgro[/B], dziękuję, mój nr to 788 938 175. W Stepnicy weta nie mamy :( Może jakoś przy okazji uda się go do Goleniowa zabrać, tylko fundusze muszą być na szczepienie, a przy okazji można by sprawdzić, czy czasem czipa nie ma (miałam kiedyś na tymczasie jamnika znalezionego w Stepnicy, który jak się okazało miał aż 2 czipy!). Zaraz popatrzę, czy mi coś na odrobaczanie zostało, tylko po odrobaczaniu ile musi minąć, by psa zaszczepić?
  25. [quote name='Milot']Znaleźć na wątku choćby DT w kilka dni ? Graniczy z cudem....Żal psa...A ta organizacja Serce dla Pupila ? Próbowałaś dzwonić ? Może oni by pomogli, może mają w pobliży twojego miejsca jakichś znajomych, którzy by dali psu DT ???? A może by po psa przyjechali ?! Deklarują pomoc, a przecież pomoc nie może się ograniczać tylko do własnego terenu.....Spróbuj , daj znać czy pomoga, co oni na to - może coś sensownego podpowiedzą ?[/QUOTE] Spróbuję :) choć po takiej reklamie pewnie u nich jak z tym oknem życia dla zwierząt będzie... :(
×
×
  • Create New...