Jump to content
Dogomania

motylek1007

Members
  • Posts

    1145
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by motylek1007

  1. [quote name='juli88']Ja od strony Buku i Dusznik Wlkp. ;)[/QUOTE] szkoda, że nie ciut bliżej mnie ;)
  2. ja mieszkam 50 km od Poznania, ale założe sie ze w inną strone niz Ty
  3. [quote name='ania z poznania']dziewczyny, ceny na Mieszka zazwyczaj powalają, ale mają też widełki, mogą stawki obniżać. [/QUOTE] szkoda, ze nigdy nie odczułam ich widełek (nie mam psa ze schroniska). Nigdy też nie zeszłam tam na wizycie poniżej 100zł, czesto bylo 150-180zł :( Juli jestes z samego Poznania? Dyzio jaki malutki a taki diabeł
  4. Mama buldożkowa ma boską pozycję do karmienia :loveu: małe labusie jak już urosły :crazyeye: jak male cavisie?
  5. moze jakies nowe fotki malucha? Ceny na Mieszka są faktycznie zabójcze :( bylam tam kilka razy i kupe kasy zostawiałam
  6. u mojego psa wyczułam na skórze małą kulke. Nie ma tam kleszcza i raczej nigdy nie bylo (nigdy go żaden nie ugryzł). Kulka nie jest duża, jest pod skórą, nie boli go to, ale nie mam żadego pomysłu co to moze byc. W sobotę jedziemy do weta, ale może ktoś mial takie cos?
  7. przed chwilą skonczylam oglądać odcinek. Dla mnie ten program nic nie wnosi, "opiekunowie" w sumie nic z psem nie robią, nie wiem co ma wynieść widz z tego programu
  8. co za uśmiech :)
  9. jak duuuuzo fajnych bulwiątek :)
  10. [quote name='ladySwallow']A mnie się tam podobają takie trudne imiona, [B]niektóre są naprawdę cudne.[/B][/QUOTE] to prawda :)
  11. a ja myslalam ze tak plamkami sie wybarwiają noski jak u cavisi
  12. czekamy na małe bulwinki
  13. śliczny jest ten psiak :) szkoda, że ostatnio "czyściłam magazyn" i wydałam rózne resztki do schroniska
  14. gdzieś już widziałam tego tatusia :D bardzo zazdroszę mu ogona, chciałabym, żeby moj taki mial
  15. cavisiowa mama zostawia cos dla pańci :D sliczne te maluszki i jak pozują z mamusią
  16. Labkowa mama jaka spełniona :) druga fotka mnie rozczuliła :) a jak cavisiowa mama?
  17. jak sytuacja?
  18. wow, 9 szczeniaków, gratuluje :)
  19. śliczniutkie są :) dobrze, że mamusia odkrywa uroki macierzyństwa :)
  20. mój łapie full siersci. Co do jego miekkosci, to moim zdaniem starczy do wiklinowego koszyka, ale ja mam ten z podgumionym spodem
  21. [quote name='MonMer']właśnie przywitałyśmy drugiego naszego syneczka:-) Rajka zaczęła rodzić o 19, pierwszy maluch urodził się o 21.55, drugi syneczek o 23.55 to są nasze chłopaki, miot "M" ][/QUOTE] śliczne cavisie :) jak dziś maleństwa? ppaula, duzo maluchów, wazne, że wszystkie zdrowe
  22. u mnie jest inny problem i taki preparat na pewno nie pomoze
  23. tak jak napisalam wczesniej, nie cierpnie jak psy biegają bez wlascicieli.... dzis zostalam zaatakowana przez psa, jestem pogryziona i skonczylam na pogotowiu :(
  24. a ja wcale, chociaż opłacilam roczną składke!
  25. [quote name='megi82'] NOWOŚĆ: Acana będzie z nowym smakiem:mięso z bizona:multi: wiem,że jajko też tam będzie i....skleroza,ale będzie to karma energetyczna-dobra dla psiaków duzych czy też tych co mają zapotrzebowanie na energię,bo trenują np. jakiś sport już nie mogę doczekać się[/QUOTE] ktoś widział tą karmę?
×
×
  • Create New...