Pati, dziewczyno, masz szczęśliwą rękę...:multi: :multi: :multi:
Powodzenia, Klusiu na nowej drodze życia...
Pati, może wzięłabyś kolejnego szczeniora na tymczas? Są koło W-wy szczeniorki 4-miesięczne, które pilnie potrzebują socjalizacji...
Tu link:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=71961&page=106[/URL]