Maciaszku, myślę, że Ziutka jednak nie może tam zostać, sama miłość to za mało... pies musi wychodzić na spacery, dobrze się odżywiać...Zobacz co się stało z Ziutą przez te kilka tygodni. Co będzie za rok, dwa? Zmarnują ją ci ludzie. Może u nich zostać, ale tylko do czasu aż znajdzie się dla niej odpowiedzialny domek. Sama mówisz, że Ziutce nawet charakter się zmienił i to nie na lepsze...