Dziewczyna z Wrocławia:
http://pieskiswiat.boo.pl/mapa/profile.php?id=155
Dorotko, napisz do nich pw, to chyba nieodpłatne tymczasy, ale na karmę można się zrzucić.
Taki szczeniaczek chyba bardzo daleko nie odbiegnie, bałaby się...Może kręci się nadal w okolicy albo przykolegowała się do kogoś, ktoś ją mógł przechować przez noc.
Neigh, TZ zbuntował się na poważnie...? Co jest z tymi facetami, ma świetną dziewczynę z jednym małym bzikiem i wybrzydza... :mad: Gdzie Ci będzie lepiej, człowieku...?????
Dorotko, czy Ty ogłaszasz Librę w gazetach lokalnych...? Bo w Twojej okolicy są tacy ludzie, że strach psa oddać... Może lepiej do gazet krakowskich ją dać, tam ma większe szanse...