dziewczyny zostały ukradzione 3 psy:
1) biała Husky z niebieskimi oczami, 1,5 roczna, ukradziona z okoli Ścinawa - Wołów, prawdopodobnie przez myśliwych z koła łowieckiego z Wrocławia
zdjęcia na razie nie mam
2) dwie suczki z terenu ogrodzonego od p. Eli okolice Oleśnicy
- UNA wilczarz irlandzki z tatuażem, 7 letnia suka
- MANDŻARI, ok 2 letnia suczka, średnia, umaszczenie czarne
i znowu zrobili to prawdopodobnie myśliwi
Obie sunie razem:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IJwGH793Hqs/Tm96J7MZHAI/AAAAAAAADYU/HiS0KvX6tX8/Una2.JPG[/IMG]
Mandżari
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-UBFnj5jiT5A/Tm96JXNGxJI/AAAAAAAADYQ/g9rhbgdbvOU/Ma%2525C5%252582a.JPG[/IMG]
Una
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Uij5uwceG8k/Tm96K5FZSWI/AAAAAAAADYY/WJ0Xt4m_kEo/s512/Una4.JPG[/IMG]
[SIZE=3][B]Ktokolwiek je zobaczy proszę o kontakt: 726714598!![/B][/SIZE]