hehehe, to się nazywa tzw. współpraca, chodzi o wyprowadzanie piesków [SIZE=1]
[/SIZE]
w kazdym razie, zeby Christe wziąć na spacer trzeba obrożę 2-gą kupić i smycz wziąc, Fredzia gdzie mieszkasz? może bym podrzuciła Ci smyczke gdzieś z rana?
Christa jest w boksie 39, powiedzcie, że chcecie wyprowadzić LITWINKĘ (od razu będą wiedzieć która to)