Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. [SIZE=5][COLOR=Red][B]CIOTECZKI!!!! ODPISZCIE NA TEGO MAILA!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [B]Od:[/B] [email][email protected][/email] witam, jeli ogloszenie jest jeszcze aktualne prosilabym o odpowidz jak morelka zgadza sie z innymi psami bo mam 6 starzejacych sie psin od podhalana po skundlonego ratlerka. znalazlo by sie miejsce dla jeszcze jednego ( odeszla od nas 15-letnia jamniczka). posiadamy dom na wsi i duzo miejsca ... w naszych sercach. W przypadku gdyby Morelka akceptowała inne psy i gdyby nie znalazla sie lepsza oferta, prosimy o kontakt.
  2. Oj Edyta Ty to masz z tymi koteczkami i z tą astmą.. :calus:
  3. hej, moja kolezanka odbiera psa w nd 2 list w Poznaniu na dworcu, Okamia Tobie dac jej nr tel?
  4. jestem na watku
  5. [quote name='Helga&Ares']musisz usunąć wszystkie obrazki w podpisu i wkleić wtedy. Jamniś cudeńko:loveu: Oby znalazł najlepszy domek, a z allegrem Isadorki..powinien znaleźć w mig;)[/quote] ale ja mam tylko 1 obrazek w podpisie ;/
  6. [quote name='Isadora7'][B][SIZE=4]Allegro dla jamnisia:[/SIZE][/B] [URL="http://allegro.pl/item468548901_5_letni_jamnik_haker_z_kanapy_na_bruk.html"]5-letni Jamnik Haker z kanapy na bruk (468548901) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] :p[/quote] tak, piekne, ja nie umiem takiego robic
  7. [quote name='Fredzia:)']szkoda ze nie udało mi sie go wyprowadzic:( nie było osoby która by go wyprowadziła byłam go zobaczyć taki malutki mam nadzieje że nastepnym razem sie uda.Patrzyl na nas i merdal ogonkiem razem z jacusiem.[/quote] szkoda :( :-(
  8. na wrocławskim wątku napisala ciotka Fredzia ze jamnisia zostala wyadoptowana dzisiaj.. :crazyeye::crazyeye: już podaję linka [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wroclawskie-pieski-prosza-o-domy-37297/index51.html[/url]
  9. [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=468190659]już w poniedziałek trafi na zimny beton POMÓŻ (468190659) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
  10. do góry piesku spróbuję wystawić mu allegro ale nie wiem czy pomoże a na nasza klase dalas go?
  11. a co z tymi pozostałymi? w ogóle o co z nią chodzi? może TOZ nasłać czy Straż dla Zwierząt?
  12. ja także proszę o kontakt jak się ktoś będzie wybierał, poszukuję tego pieska: [IMG]http://milanowek.schronisko.net/images/aktualnosci/1905.jpg[/IMG] moj nr tel: 0668980123
  13. a ja mam tylko jeden banerek i nei mogę dać więcej, czemu?? mam napisane cos takiego: You have included 6 images in your message. You are limited to using 5 images so please go back and correct the problem and then continue again.
  14. [quote name='Fredzia:)']Piesek ma numer schroniskowy bo moze jak sie uda wezme choc na maly spacerek taki biedny zrobie zdiecia[/quote] Narcyz jest koło boksu z Litwinką tam z tyłu schroniska, środkowy boks, od razu go zobaczysz o której tam idziesz w ogóle?
  15. hehehe, to się nazywa tzw. współpraca, chodzi o wyprowadzanie piesków [SIZE=1] [/SIZE] w kazdym razie, zeby Christe wziąć na spacer trzeba obrożę 2-gą kupić i smycz wziąc, Fredzia gdzie mieszkasz? może bym podrzuciła Ci smyczke gdzieś z rana? Christa jest w boksie 39, powiedzcie, że chcecie wyprowadzić LITWINKĘ (od razu będą wiedzieć która to)
×
×
  • Create New...