Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. a jest gdzies wątek Gapci?
  2. trzymam kciuki, i za Balbinkę też, dziś ją widziałam
  3. byłam dziś z Jacusiem na spacerze, chłopak najpierw bał się swojego nowego pielęgniarza, i wyszedł z boksu wystrachany, nie reagował na mnie, po chwili jednak mrużył oczka przy mizianku i raz po raz machnął ogonkiem, potem tak mu się spodobało, że hoho :loveu:z podniesionym pyszczkiem, wyprostowana postawą maszerował po trawce, ciekawski, rozglądający się. Myślę, że będzie bardzo fajnym psim przyjacielem:loveu: no i łapka zupełnie mu nie przeszkadza, czasem go wnerwia, ale ogólnie nawet biega na luzie :lol:
  4. Christa została wysterylizowana, bo ktoś kto do niej tez czasem przychodzi mówił że kroi się jej domek wyprowadziłam ją w szelkach i spanikowała w związku z tym, właściwie dużo się nie nachodziłyśmy bo Christa czuła się źle w tych szelkach, to spokojniejsza była jak miała petlę na szyi, zamiast obroży:roll: ogólnie dalej nie ma reakcji pozytywnej na człowieka, chowa się gdy chce się ją wyprowadzić, boi się bidulka
  5. a wczoraj trafił do schronu piesek mały jak chichaua (czy jak to się pisze..), podobno ma roczek i jest minimalny, ma mordkę jak moja piąstka a długość łapek jak moje palce :loveu:słodziutki i.. wystraszony..:-(
  6. z allegro tylko i tylko maila mam :roll:
  7. jeżeli to ktoś w porządku to nic się nie stało z tym zdublowaniem ;)
  8. no nic, Lisek spokojnie czeka, nie martw się Lisku, jak nie ta to inna :razz::razz:
  9. ale akcja, ja dalej nie wiem o co chodzi tej dziewczynie, szkoda że nie ma jak jej sprawdzić
  10. widzialam go dzisiaj, jak czlowieka zobaczyl to skakał do góry malutki :p
  11. [quote name='Koperek'][B] xmartix[/B]- to, że w tytule ma[B] PŁACZEK[/B] to nie znaczy, że nie umie sam zostawać w domu! To dlatego powstało, że miał wiecznie smutne, załzawione oczka ;)[/quote] wiem wiem, ale kiedyś jak byłam to zdawało mi się że wyje, lub :roll: sobie to wkręciłam
  12. kontaktowałyście się z tą osobą? :cool1:
  13. padał deszcz, więc nie byłam, ale dziś mam być cioteczki prypomnijcie Krysia ma ogłoszonka?
  14. to autobusem bonsai skontaktowalas sie z Magda TOZ Bytom???
  15. [quote name='Helga&Ares']Szybciorem odpisuję! Dzięki Marta!:loveu: Uwielbiam Cię![/quote] hihih :oops:;)
  16. no jest boski myslicie ze nie będzie szczekał i płakał w domu jak się go zostawi?
  17. [B]domek sie ujawnia powoli:[/B] [IMG]http://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif[/IMG]Magdalena Kornacka <[email protected]> Prosze o przeslanie dodatkowych zdjec liska,zastanawiam sie nad jego adopcja. Co znaczy,ze widzi juz na 100%,czy mial jakies problemy zdrowotne? Pozdrawim. Magda K. [CENTER][COLOR=Red][B][SIZE=5]ODPISZ HELGA&ARES[/SIZE][/B][/COLOR] ja tylko odpisalam ze skontaktuje sie z Pania osoba ktora jest przy Lisku bardzo czesto i dalam tez linka do Twojej galerii zeby sobei Liska obejrzala dokladniej [/CENTER]
  18. ja napisalam tylko dla podtrzymania kontaktu ze skontaktuje sie z Panią osoba u ktorej Morelka obecnie przebywa
×
×
  • Create New...