tak, wiem, aj to jestem emocjonalna i nei dziala mi rozum... ostatnio zobaczylam na wsi 2 szczeniaki, jeden to labek (PIES).. drugi to starszy troche taki kundelek bialy (SUKA) i obydwa psy w 1 kojcu a jak powiedzialam ze ona co chwile bedzie miala mlode i co z tymi dziecmi zrobia? utopia? to sie obrazili i musze akcję defensywną zrobic i odbic sukę na sterylke i 10 dni rekonwalescencji i oddam z powrotem.. :-(