-
Posts
11703 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by xmartix
-
[B]co do Kiwi:[/B] [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=459445659[/URL] [URL="http://www.adopcje.org"]www.adopcje.org[/URL] [URL]http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-weso-a-kochaj-ca-dzieci-m-oda-suczka-do-oddania-W0QQAdIdZ81031195[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1716483_wesola_kochajaca_dzieci_mloda_suczka_do.html[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL]
-
Kto może przetrzymać Sonię od 30.12 do 1.01 ??? WROC-> POMOCY!!!! ma dom
xmartix replied to demi's topic in Już w nowym domu
no i oferuję zrobić ogłoszenia tej rottce -
Kto może przetrzymać Sonię od 30.12 do 1.01 ??? WROC-> POMOCY!!!! ma dom
xmartix replied to demi's topic in Już w nowym domu
nie zeskanujesz, gdzie? Demi moze do mnei do szkoly (pracy)?? ja jestem do 8 na chacie to mogę te zdjęcia wziąć do pracy i zeskanować (postaram się) a jak nei to polecę na miasto -
10-letni jamnik do uśpienia . WROCŁAW .Ma dom .
xmartix replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
mamy więc potwierdzone ze ma DS :multi::multi::multi::multi: -
Dropsik - 7kilo ADHD....pojechał do nowego domku...
xmartix replied to kikou's topic in Już w nowym domu
melduję się dopiero na wątku teraz.. piesku po domek! -
ooo to ostatnie jest superowe :loveu::loveu: Elwis Burak jeden zmotany chłopak
-
[quote name='Pianka'][COLOR=#0000ff][B][U]21. KIWI[/U][/B][/COLOR] [COLOR=#000000][COLOR=black]Kiwi która każdy dom ożywi, sympatyczna 2 letnia mała wesołka.[/COLOR] [COLOR=black]Kiwi ma ogromną niespożytą energię z radości na widok człowieka skacze biega podszczekuje wesoło, to niesamowity wesołek czasem potrafiący być grzeczny, Kiwi jest kontaktowa lubiąca ruch zabawe i dzieci, sunia kocha wszytskich to malutka iskierka ożywiająca nawet najsmutniejszy dzień w schronisku.[/COLOR] [B][COLOR=red]ogłoszenia[/COLOR][/B] [U][URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1268942_kiwi_iskra_nadziei.html[/URL][/U] [B][U][IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA50582-1.jpg[/IMG][/U][/B] [/COLOR] Inne fotki [URL]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA50583.jpg[/URL] [URL]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA51653.jpg[/URL] [URL]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA51649.jpg[/URL] [URL]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/schronisko%20Ruda/SSA51621.jpg[/URL] [/quote] czy możnaby zrobić jej wyraźniejsze zdjęcia? ten link do jej ogłoszenia nie działa jest w ogóle ona do adopcji jeszcze? czy może ma domek?
-
Christa - ma 7 lat i wciąż dziwny jest dla niej ten świat- MA DOM
xmartix replied to Slomka22's topic in Już w nowym domu
[B]to jaka ona naprawdę jest?[/B] bo nie mozna sie zorientowac z opisu podanego :roll: -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
tak, do góry, Goska do której w nocy Ty siedzisz na necie? :crazyeye::crazyeye: -
Bull-krówka Koka znalazła wreszcie "swoich ludzi" ! :)
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Kokunia ma widzę 2 allegro a inne ogłoszenia ma gdzieś (przepraszam, nie pzreleciałam wątka, ale dogo tak ciężko wchodzi :roll::oops: -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
to nie ma sensu 2 wątki ciągnąć, to kasuje ten co założyłam i wpisuję się na ten poprzedni;) -
trzeba się wziąć za ogłoszenia w końcu są jakieś nowe wieści odnośnie tej suni? biorę się chociaż za allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=455954890[/url]
-
LUBIN młoda sunia ok 6-8 miesiecy śpi na przystanku. ma dom
xmartix replied to Ghia's topic in Już w nowym domu
wiadomo coś na temat tej suni?? -
Wroclawskie pieski proszą o domy !!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
wątek Kokunii: [IMG]http://www.toz.wroclaw.pl/jpgr/?img=/upload/interwencje/koka/koka1.jpg&width=420&height=10000[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=122354[/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][/FONT][/COLOR] -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
to mu uaktualnie jutroz rana te ogloszenia -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
niestety nie podałaś, napisałaś tylko ze ma, ale linka nie ma na forum :( -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Negri']rany a ja nawet nie wiem gdzie mam link do jego allegro.... [B]możesz go wkleic[/B][/quote] nie rozumiem? pytasz, stwierdzasz czy prosisz o cos? :roll: -
10-letni jamnik do uśpienia . WROCŁAW .Ma dom .
xmartix replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Tereska mówiła mi że Oskar jest od 3 dni w swoim prawdopodobnym DS w Nowej Rudzie u jej koleżanki. Mieszkają na partnerze, jest tam ogródek. Trzymajcie kciuki!! -
urodziła już??
-
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
xmartix replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
Narcyzek ma ogłoszeń pełno widzę (przejrzałam cały wątek), przydałoby się by Agnieszka Visenna dała to w pierwszy post. Narcyz nie ma tylko allegro. Negri możesz wystawić Narcyza ponownie?