słuchajcie, przejrzałam cały grudzień właśnie i okazało się że umknęły mi wpłaty między 5-tym a 19-tym grudniem, bardzo przepraszam, wpisałam już je na pierwszą stronę.
Są wpłaty od Malicji, Ryjonek, Słomki, Kory, Bros, Dogomaniaczki, wszystkie te o które pytałyście.
Przejrzyjcie, jakby coś było nie tak to od razu piszcie.
Wpłaty za poprzedni miesiąc oraz styczeń uzupełnię/sprawdzę niebawem (mam nadzieję że tu błędów nie ma), na styczeń mam nadzieję, że są nowe:)
trochę zanudzam finansami, ale muszę :) :evil_lol: