Jump to content
Dogomania

xmartix

Members
  • Posts

    11703
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by xmartix

  1. założyłyśmy Niwie szelki ale je przegryzła, ogólnie gdyby nie była zapięta jeszcze na obroże to by nam zwiała, młoda robi piruety w powietrzu żeby wyrwać się nam niedobrym ciotkom duuużo pracy z nią przy zapinani na szelki zrobiła koopę, bardzo zestresowana biedulka z tą sunią trzeba pracować regularnie więc szukamy jeszcze kogoś oprócz Yuki to wychodzenia z nią
  2. zdjęcie Niwy jak leży na trawie i odpoczywa po próbach wyrwania się [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7770/zdjcia0016j.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/39/zdjcia0025y.jpg[/IMG]
  4. tak, więc Kubuś został przystrzyżony bardziej :) i mam dobrą nowinę, niedługo jedzie do Niemiec :razz: także fryzjer mu się przydał :) w ogóle zauważyłyśmy, że Kubuś ma parę guzków na grzbiecie..
  5. tak, miałyśmy go wyciągnąć na spacer ale młyn w schronie - tak jak Kikou pisałaś - młyn, pan Wiktor na urlopie :placz: i ciężko z jego części pieski na spacerki brać, a p. Lidzia zabiegana i nie zawsze ma czas
  6. widziałam malutką, szczekać się nauczyła i merda tym swoim ogonkiem do ludzi przy kratach :placz:
  7. Monika to zależy, raz da radę szybciej, raz nie, najlepiej jakby go od razu po operacji zabrali...
  8. ok, bo nie mogli sobie przypomnieć :) napisałam maila i podałam im ten link też i napisałam że czekam na odpowiedź
  9. ślicznie, dziękujemy
  10. ooo na 8-ą hehe to wcześnie, ok postaram się być
  11. dziękuję Monika dowiem się o tego maleńtasa ostatniego coś bo fajny widzę
  12. jakby tak wziąć go pod nożyczki i czesa na bieżąco to by znalazł domek
  13. Yuki to może umówimy się na jutro rano w schronie? np. na 9-tą
  14. zrobione jest allegro? a czyj numer tam jest podany? bo dzwonił do mnie Pan i mówił coś o włochatym piesku małym i podał numer schroniskowy a ja nie mam takiego w swoich ogłoszeniach i nie mogę teraz dojść do tego o którego mu chodziło, zaproponowałam mu inne
  15. jejku, on jest jeszcze mniejszy niż myślałam :crazyeye: taki jak mój taki maluteńki super ma Pańciów
  16. psiunek czeka już , jest "zarezerwowany" :p
  17. Hej dziewczyny zaśmiecę wątek Iskierki mam Pana i rodzinkę z Zywca co chca dac ds pieskowi lub suczce kudłatej małej, macie jakieś u siebie?
×
×
  • Create New...