Jump to content
Dogomania

grzenka

Members
  • Posts

    3563
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by grzenka

  1. Zdaje się, że coś nam zaginęła ostatnimi czasy księgowa Portoska:razz:
  2. :-(:-(:-(Przeleję 20 zł-proszę o nr konta.
  3. Coś pusto u psiaka, czemu tu nikt nie zagląda? No jak z tymi finansami?
  4. No niestety, bardzo cicho u Potroska.... Jak on stoi z finansami?
  5. Jakie dobre wiadomości, super:multi:że z Portoskiem coraz lepiej...:multi:
  6. Przystojniak, nie ma co:lol::loveu: Czy dalej taki wystraszony?
  7. Przelałam wczoraj pieniążki dla Portoska, dzisiaj powinny być na koncie. Podniosę chłopaka przy okazji, bo coś cisza troszkę u niego...
  8. [quote name='monika083']juz wysylam -ten sam co na Ramba:)[/QUOTE] Dziekuję.:lol:
  9. A gdzie można znaleźć nr konta?
  10. Jak dobrze, że wszystko poszło sprawnie i Portosik już na miejscu.Dopiero teraz widać jaki to piękny pies.
  11. Mój brat zadeklarował 20 zł/m-c dla tej suni.
  12. Matko,wywózka już jutro,jak pomóc.....czy sunia nie ma żadnej deklaracji?
  13. Czyli podsumowując: ja – 50 zł Paulinken – ok. 170 (połowa za pierwszy miesiąc hoteliku) Alter Ego – 100 MyrkurDagur – 50 zł a może ciut więcej [FONT=Wingdings]:smile:[/FONT] Yoko100-50 Gosia121 – coś?? [B]Razem 420 zł + coś [/B]Dobrze liczę?
  14. To i ja zaglądam do Heniusia z rana:lol:
  15. Dam jednorazowo 50 zł, potem mogę dać tylko 10 zł/m-c.
  16. [quote name='mikoada']wszystko jest lepsze od Myslowic..[/QUOTE] To jest w tej chwili najważniejsze, uratować go przed wywózką.
  17. Jutro już wtorek...czyli co- nie ma już dla niego ratunku?
  18. Jeśli mogłabyś rzucić okiem na taką psinkę- czy z nią wszystko w porządku: To Kropka: [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6650/46309414.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2784/p10702750.jpg[/IMG]
  19. Czemu tutaj taka cisza?:shake: Czy nie ma możliwości, żeby go chwilowo gdzieś przechować, aż się znajdzie jakieś miejsce i zbierze deklaracje?:-(
  20. Tak jak pisałam jednorazowo daję 30 zł, co m-c dam 10 zł.Mam troszkę rzeczy na bazarek, mogłabym komuś przekazać.
×
×
  • Create New...