Pani ma ok 60 lat, zadbana starsza kobitka. Ex nauczycielka już na emeryturze.
Latem działeczka i wyjazdy, dlatego piesek/ suczka ma byc malutka, zeby mozna bylo wziac na kolanka i zabrac ze soba.
Byla suczka mały mixik odeszla niedawno w wieku 16 lat. Dom na śląsku cieszyńskim. Zawiozę sama jakby co.
Berta nie zostanie w tymczasowym domu
Pan jest juz nawet gotowy przywiezc ja sam do Wawy
ale ja musze rozeznac sprawe styerylki
powiem moze glupio ale mam zle przeczucia co do tych ludzi w sumie nie wiem dlaczego:shake: bylam u nich niby wszystko jest ok, sama nie wiem o co chodzi, dowiaduje sie o sterylke na razie- gdzie i za ile, tak zeby w umowe od razu wpisac
rozmawialysmy przez tel mowilam Ci, ze mam dla niej dom, pokazałam Pani fotki, pozniej sie okazalo, że suka ma dom, Pani byla zasmucona, teraz sie okazuje, ze ona jednak do adopcji???:crazyeye:
no nie tydzien tylko dwa
ale to naprawde powazna sprawa dlatego mowie juz teraz
ja ide do szpit a TZ wylatuje do Tokio
mojago psa i kota wezmie Mama ale ona sama ma 2 psy :roll:
nie wezmie dodatkowego malucha - tym bardziej takiego ruchliwego
Hexa sama jest spokojna a psy mojej Mamy sa dorosle
a z nim ona Mamie dom rozniesie:shake:
dwa samiec mojej Mamy moglby mu zrobic krzywde
aj sama nie wiem
ludzie mysla, ze to mix owczarka i ze bedzie duzy
w dodatku jest maly problem pomiedzy 7 a 10 lutego nie bedzie ani mnie ani TZta , jezeli do tego czasu Lucky nie znajdzie domu ktos bedzie musial sie nim zajac na te kilka dni:roll:
będzie dobrze
Beata Ty jedziesz od razu do tego Wrocka?
bo ja mialam w pondz kurierem wysylac TV dla Ulvhedin do Wro. Chce jej oddac swoj nieuzywany, moze wzielabyś a ona by odebrała ? :oops: