Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. wracaj mały na pierwszą :p
  2. przepraszam :oops: ale chyba poki to dwa razy więcej niż ja to jest bezsprzecznie starsza odemnie :eviltong:
  3. Ulv, nikt kto Cię zna a nawet zna tylko z opowiadan nie uwierzy z te brednie. Głowa do góry dziewczyno:p.
  4. dom jest aktualny, Pani 12 wraca z sanatorium wiec jezeli anouk nie ma nic przeciwko to jakies 2 dni wczesniej moge ja wziac od Was
  5. Pani ma ok 60 lat, zadbana starsza kobitka. Ex nauczycielka już na emeryturze. Latem działeczka i wyjazdy, dlatego piesek/ suczka ma byc malutka, zeby mozna bylo wziac na kolanka i zabrac ze soba. Byla suczka mały mixik odeszla niedawno w wieku 16 lat. Dom na śląsku cieszyńskim. Zawiozę sama jakby co.
  6. piesek sliczny szuka domku :multi::multi::multi:
  7. coż za beztroska :zly7: a dziecko Wam nie sika?
  8. taaak tyle, ze juz mi podloga w domu gnije :eviltong:
  9. bo u mnie to jest non stop jakas bida:roll:
  10. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6043/s4022185cn3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5660/s4022204xj4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/4269/s4022197cs3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/1920/s4022212cu8.jpg[/IMG][/URL]
  11. dowiem ale ale raczej tak przepraszam, ze nie odebralam ale jestem na zebraniu w pracy i nie mam jak rozmawiac o psach:oops:
  12. Berta nie zostanie w tymczasowym domu Pan jest juz nawet gotowy przywiezc ja sam do Wawy ale ja musze rozeznac sprawe styerylki powiem moze glupio ale mam zle przeczucia co do tych ludzi w sumie nie wiem dlaczego:shake: bylam u nich niby wszystko jest ok, sama nie wiem o co chodzi, dowiaduje sie o sterylke na razie- gdzie i za ile, tak zeby w umowe od razu wpisac
  13. rozmawialysmy przez tel mowilam Ci, ze mam dla niej dom, pokazałam Pani fotki, pozniej sie okazalo, że suka ma dom, Pani byla zasmucona, teraz sie okazuje, ze ona jednak do adopcji???:crazyeye:
  14. wracamy na pierwsza szukac domku :p
  15. no nie tydzien tylko dwa ale to naprawde powazna sprawa dlatego mowie juz teraz ja ide do szpit a TZ wylatuje do Tokio mojago psa i kota wezmie Mama ale ona sama ma 2 psy :roll: nie wezmie dodatkowego malucha - tym bardziej takiego ruchliwego Hexa sama jest spokojna a psy mojej Mamy sa dorosle a z nim ona Mamie dom rozniesie:shake: dwa samiec mojej Mamy moglby mu zrobic krzywde
  16. aj sama nie wiem ludzie mysla, ze to mix owczarka i ze bedzie duzy w dodatku jest maly problem pomiedzy 7 a 10 lutego nie bedzie ani mnie ani TZta , jezeli do tego czasu Lucky nie znajdzie domu ktos bedzie musial sie nim zajac na te kilka dni:roll:
  17. psa sorry ja mam prawie zawsze suki i kastruje te psy w glowie :eviltong:
  18. dostałam 3 maile w sprawie suni :crazyeye:
  19. dzieki Ola :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  20. będzie dobrze Beata Ty jedziesz od razu do tego Wrocka? bo ja mialam w pondz kurierem wysylac TV dla Ulvhedin do Wro. Chce jej oddac swoj nieuzywany, moze wzielabyś a ona by odebrała ? :oops:
  21. kot nie powinnien wozilam go autem siedzial cicho i spokojnie w kontenerku:p
  22. i spinacz na nos sie przyda albo bedziemy siedzialy przy otwartych oknach:eviltong: masz w czym go przewieźć?
  23. tylko, ze on to robi glownie na lace, a rzucajac czyms o trawe ciezko o huk chyba, ze jakies klucze razemw duzej ilosci:roll:
  24. chodzi o Białasa znaczy sie? w poniedziałek czekam z kawą i sernikiem :p i błagam nie zwracaj uwagi na gazety na podlogach:eviltong:
  25. tak tez myslalam, ze poprostu trzeba pilnowac, wolalam jednak zapytac :p
×
×
  • Create New...