Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. razy cztery :eviltong: jutro kurier ma byc ok 13 dam znac jak zabierze karton :p
  2. poprosze adres Ulv jutro rano mam kuriera u siebie
  3. dziewczyny oglaszajcie ja babka moja wraca ok 12 ale bez sensu, zeby mala nie miala domu jak znajdzie sie ktos sensowny chyba, ze bedzie cisza to niech czeka na to moja
  4. nikt dzwonila dzis jakas Pani, ale ktos jej przerwal powiedziala, ze oddzwoni i na razie cisza....jakby co jutro rano sama zadzwonie :roll:
  5. [B]nikt nas nawet nie odwiedzi - nie podbije watku :placz: mam pyatnie, czy mozemy liczyc na czyjas pomoc pomiedzy 8 -10 lutego?[/B]
  6. oj Lucky nikt się Toba nie interesuje :shake:
  7. kurier bedzie jutro o 16 u mnie - nie wiedzialam, ze oni maja tyle zamowien:oops: jak zabierze karton dam znac i prosze o adres na PW do wysylki bo znowu gdzies mi sie zapodzial:oops:
  8. sunia dla nich ma byc puchata i nei rasowa spokojna kudlaczka kolanka :p
  9. dobrze:loveu: to naprawde fajny pies bardzo uczuciowy, tak merda dooopka rano jak nas widzi, ze malo w gore nie poszybuje i widze, ze sie coraz bardziej przywyczaja to nie jest dobre [B]w dodatku moze byc u mnie max do 7 lutego, co za kanal, mam nadzieje, ze do tego czasu znajdzie swoj dom :roll:[/B]
  10. domku gdzie jestes?:roll:
  11. ta Pani to moja niania z dzieciństwa, wg mnie domu sprawdzac nie trzeba tyle, ze sama sie zastanawiam czy jej czegos troche starszego nie szukac bo oni nie chca jazgotka - dziamgolka tylko spokojna nakolankowa sunie
  12. poznaje!Hrabia Srajek herbu "mam krew w kupie udaje, że mam parvo" :multi::loveu:
  13. sliczny !!! to suka czy pies ?
  14. no tak wlasnie ja o tej suce znowu ktos mi podebral psa;)
  15. dziękuję serdecznie niestety nie mam jak, porozmawiam jeszcze z Panią czy to pewne na 100%
  16. czyli sunia jest mila i przytulasna? nie warczy na koty i psy? nie ma z nia problemów? sorry, ze sie tak dopytuje ale ostatnio dwa razy sie sparzylam ostro :shake:
  17. Sunia miałaby mieszkać w domu, miałaby dla siebie podwórko. W domu są 2 koty, jak jej stosunek do innych zwierząt? Na podwórku jest azjata i lepiej byloby gdyby sunia nie rzucała się na niego z zebami... Czy mała daje się bez problemu czesac, ogladac uszy, zabki, obcinac pazury?
  18. oj Lucky same baranki o Ciebie pytaja - nikogo konkretnego :shake:
  19. nikt nas nie odwiedza :placz:
  20. moja sunia bywa "nerwowa" :evil_lol: mam dla niej dlawik, ktorym umiem sie poslugiwac ale ona na to jeszcze za mala lazi w tych szelkach ale pamietam tez, że moja Monthy( poprzednia sunia - DA) starsznie w szelkach wariowala a pozniej jak jej nałożylam obrozke chodzila ladnie łudzę się, że z tą też tak będzie choć watpię :evil_lol:
  21. hop do góry sloneczko :loveu:
  22. ale wiesz, ona dosc dobrze chodzi na smyczy nie szarpie jak debil ale czasem podskoczy jak jakis koziol i za ptakami chce ganiac :oops: chodzi mi o to, ze starsznie sie dziwnie gapi na obcych, nie ma opcji, ze ktos tam zacmoka a ona pomerda i podbiegnie i starsznie wacha ludzi przechodzacych obok chyba czas zdjac je te szelki ale jaka obroze kupic? lancuszkowa?
  23. to drugie zdjecie jest boskie :loveu::loveu: dziewczyny mam pytanie : do jakiego wieku pozwalac Małej na takie głupawe podskoki na smyczy i lekkie ciagniecie? od kiedy wymagac takiego bezwzglednego posluszenstwa na smyczy?? i jeszcze jedno Hexulina strasznie się na ludzi gapi z taka mało przyjazną miną:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:....coniektorzy przez to juz jej sie boja...jak w niej to zwalczyć?? czy poprostu - ten typ tak ma?
  24. oj Lucky Lucky mam nadzieje, ze Twoje imie przyniesie Ci szczescie:loveu:
  25. ok, ale ja pisałam o rosądnych, normalnie myślących ludziach czy Ty w ogóle sypiasz??:evil_lol:
×
×
  • Create New...