dobrze:loveu:
to naprawde fajny pies
bardzo uczuciowy, tak merda dooopka rano jak nas widzi, ze malo w gore nie poszybuje i widze, ze sie coraz bardziej przywyczaja to nie jest dobre
[B]w dodatku moze byc u mnie max do 7 lutego, co za kanal, mam nadzieje, ze do tego czasu znajdzie swoj dom :roll:[/B]