Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Katia80']Jest coraz lepiej. Borys "zabija" butelki, potem zabiera je do swojego legowiska i ... zabija dalej ;) Dziś podjęte zostały pierwsze kroki w oswajaniu. Tomek miał kotkę na rękach, Borys podbiegł, ale na "siad" - siadał. Dałam do przeczytanie Tomkowi artykuł podesłany przez andzię69. No i wszyscy jesteśmy przekonani, że kastracja jest konieczna.[/quote] Bedzie dobrze, przyzwyczai sie chlopak...... moja sucz tez ciamka butelki plastikowe, staram sie pilnowac,zeby tego nie robila bo sie boje, ze sie pokaleczy ale nie zawsze mam ja na oku :roll: Czy dodzwonila sie do Was Lidka? bo jezeli nie to ja zadzwonie do niej a pozniej do p.Tomka, trzeba cos ustalic w kwestii zabiegu. czy rozwazacie jeszcze opcje oddania Borysa czy zostaje juz na 100%?
  2. napisze Wam cos ciekawego dzwonil dzis do mnie facet od Igi - 7 razy, nie widzialam jak dzwonil ale i tak bym nie odebrala bo jestem za granica i nie chce mi sie placic umowilam sie z nim, ze jak sie rozmysli co do adopcji ma zadzwonic, wiec pomyslalam, ze chodzi o to jak zadzwonil 8 raz, poszukalam stacjonarnego i oddzwonilam a on mowi do mnie "przepraszam, ze dzwonie w niedziele itd ale chcialem tylko zapytac jak sie czuje Iga i jak idzie jej socjalizacja?" rozlozyl mnie na lopatki tym pytaniem umowilam sie z nim, ze w poniedzialek go odwiedze bo chcial mi na kamere dom nagrywac (aparat mu sie zepsul) zeby mi pokazac gdzie Iga bedzie mieszkala ---- i co Wy na to? lece kibicowac :loveu: - jutro beda nowe fotki Igi z fajnymi kolegami - szczegolnie jeden jest imponujacy :p
  3. nic sie nie stalo, ciesze sie, ze Mała ma dom:loveu:, gratuluje adopcji i dziekuje za informacje
  4. od marca czekamy, oby nie drugie tyle
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=112313[/URL]
  6. Lucy ostatnio zakladala bazarki wiec byla na dogo, pytania o psa padaly od jakiegos czasu, wiec watek powinien jej sie wyswitlic w subskrybcjach jako odwiedzany przez kogos
  7. nie bede do nikogo dzwonic, szczegolnie, ze jestem za granica dzis, Lucy zalozyla watek, prosila mnie o pomoc w przetrzymaniu psa, a teraz nie mozna sie niczego dowiedziec? jezeli zaklada sie watek psu i prosi o pomoc dla niego to chyba mozna napisac tutaj dwa slowa a nie "zadzwon sobie i sie dowiedz" Ty wiesz co sie dzieje z psem?
  8. pewnie klapa, nie wiem po co zakladac psu watek a pozniej zostawic go ot tak sobie badz jezeli bylo jakiekolwiek zakonczenie tej historii napisac o tym
  9. mialam kolejny - rozsadny - telefon w sprawie Igi ludzie mieszkaja w wawie w centrm mloda para - mieli juz asta, maja kota 4 letniego chcieli ja juz dzis ale przed skonczeniem zajec i szczepieniem nie oddam :cool1: nagadalam mu o tym, ze Igi bede poadopcyjnie bardzo pilnowac, ze na pewno bedzie wiecej niz jedna wizyta po, kazalam sie zastanowic i oddzwonic :roll: co nagle to po diable i nie ma co sie spieszyc
  10. ciesze sie ciotka powiedz jak to bedze wygladalo jezeli chodzi o koszta
  11. ale ja nikomu nic nie zarzucam wiem, ze czasem nie wiadomo w co rece wlozyc mam nadzieje, ze chlopaki jak najszybcej pojda na swoje - dobre i na zawsze
  12. [quote name='WŁADCZYNI']sterylkę? Dr. Sylwester Zając, jak dla mnie mistrz. Specjalizacja ma też jakąś zbieżną tematycznie.[/quote] dzieki wygoogluje i poszukam, zalezy mi, zeby to byl wet polecony :p
  13. ok, karma sie podzele w takim razie z dziewczynami od szczeniakow a pizdzielcowi jutro kupie cos bylismy dzis rano na tych zajeciach i facet prowadzacy mowi, ze sa postepy widoczne w zachowaniu Igi - takze bedzie z niej pies :loveu: mala ma jeszcze jedna dosc osobliwa ceche- jak jej sie cos nie podoba - zaczyna tak 'spiewac" jakby ktos jodlowal :evil_lol: pewnie psu - mordercy nie wypada piszczec :evil_lol:
  14. mozecie polecic jakiegos weta, ktory w Wawie dobrze i sutecznie wykonuje takie zabiegi?
  15. Ania napisz mi co mam zrobic z karma, ktora przyjechala z Iga - ona nawet na nia nie patrzy, nie mowiac o jedzeniu i z czerwona obrozką, w ktorej przyjechala bo ona sie na nią nie dopina nawet teraz :oops: - ona od poczatku byla dosc ciasna, zeby nie bylo, ze psa upaslam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. to w poniedzialek nabede w drodze kupna - a jutro niech sie posili szczeniorem w psim przedszkolu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]taktak ...mordercy bardzo lubią Intestinala ....ci starsi też :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a sprzedaja to w malych ilosciach? wiem, ze koszt utrzymania Igi u nas sie zwroci ale poki co wykladam wszystko ze swojej kieszeni i nie sa to male kwoty wiec wolalabym mniejsza ilosc :oops:
  18. jeszcze jedno - mozecie mi poradzic jakas karme dla niej? musze jej cos kupic, nie moge jej dawac hexowej, musze jej kupic royala dla niej odpowiedniego tylko jakiego? chociaz ze 3 kilo, zeby ladnie odbila po tym schroniskowym wikcie
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo bullowate tak mają ....dla nich powinny być inne komendy i szkolenia :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pewnie masz racje ciotka, oni kaza uczyc siad na smakolyk a Igus skacze do gory jak oszalala, staje na tylnych lapkach i tak chodzi za mna jak poczuje zarcie :evil_lol: chyba do "you can dance" ja zglosze podobno za 2 tyg casting do nastepnej edycji :evil_lol:
  20. Patrycja pokazala mi fotki - to jest ten sam pies, ma charakterystyczne przednie lapy, takie strzalki w dol z czarnych wlosow
  21. placi sie tez chyba za premedykacje... wieksza ilosc srodka bo pies ciezszy, nic to, czekamy na cieczke i pozniej bedziemy ciachac mozecie polecic jakiegos weta w Wawie?
  22. [quote name='DuDziaczek']Byloby swietnie bo zostalaby tylko mamusia do wyadoptowania gdybys Gameboy wzięła 2 ;)[/quote] czy ty masz ten sam nr gg co kiedys? pisalam wczoraj i zero odp :evil_lol:
  23. [quote name='Fenris']No co Ty??????? :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] najgorsze, ze takiej glupoty uczy ta maluche:cool1:
  24. niestety Hexa czesto traktuje psy jak zabawki....:oops:
×
×
  • Create New...