-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Katia80']Jest coraz lepiej. Borys "zabija" butelki, potem zabiera je do swojego legowiska i ... zabija dalej ;) Dziś podjęte zostały pierwsze kroki w oswajaniu. Tomek miał kotkę na rękach, Borys podbiegł, ale na "siad" - siadał. Dałam do przeczytanie Tomkowi artykuł podesłany przez andzię69. No i wszyscy jesteśmy przekonani, że kastracja jest konieczna.[/quote] Bedzie dobrze, przyzwyczai sie chlopak...... moja sucz tez ciamka butelki plastikowe, staram sie pilnowac,zeby tego nie robila bo sie boje, ze sie pokaleczy ale nie zawsze mam ja na oku :roll: Czy dodzwonila sie do Was Lidka? bo jezeli nie to ja zadzwonie do niej a pozniej do p.Tomka, trzeba cos ustalic w kwestii zabiegu. czy rozwazacie jeszcze opcje oddania Borysa czy zostaje juz na 100%? -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
napisze Wam cos ciekawego dzwonil dzis do mnie facet od Igi - 7 razy, nie widzialam jak dzwonil ale i tak bym nie odebrala bo jestem za granica i nie chce mi sie placic umowilam sie z nim, ze jak sie rozmysli co do adopcji ma zadzwonic, wiec pomyslalam, ze chodzi o to jak zadzwonil 8 raz, poszukalam stacjonarnego i oddzwonilam a on mowi do mnie "przepraszam, ze dzwonie w niedziele itd ale chcialem tylko zapytac jak sie czuje Iga i jak idzie jej socjalizacja?" rozlozyl mnie na lopatki tym pytaniem umowilam sie z nim, ze w poniedzialek go odwiedze bo chcial mi na kamere dom nagrywac (aparat mu sie zepsul) zeby mi pokazac gdzie Iga bedzie mieszkala ---- i co Wy na to? lece kibicowac :loveu: - jutro beda nowe fotki Igi z fajnymi kolegami - szczegolnie jeden jest imponujacy :p -
MA DOM -Makowa sunia AISZA mix Australijskiego Psa Pasterskiego!!
GameBoy replied to Lucy*'s topic in Już w nowym domu
nic sie nie stalo, ciesze sie, ze Mała ma dom:loveu:, gratuluje adopcji i dziekuje za informacje -
MA DOM -Makowa sunia AISZA mix Australijskiego Psa Pasterskiego!!
GameBoy replied to Lucy*'s topic in Już w nowym domu
od marca czekamy, oby nie drugie tyle -
MA DOM -Makowa sunia AISZA mix Australijskiego Psa Pasterskiego!!
GameBoy replied to Lucy*'s topic in Już w nowym domu
Lucy ostatnio zakladala bazarki wiec byla na dogo, pytania o psa padaly od jakiegos czasu, wiec watek powinien jej sie wyswitlic w subskrybcjach jako odwiedzany przez kogos -
MA DOM -Makowa sunia AISZA mix Australijskiego Psa Pasterskiego!!
GameBoy replied to Lucy*'s topic in Już w nowym domu
nie bede do nikogo dzwonic, szczegolnie, ze jestem za granica dzis, Lucy zalozyla watek, prosila mnie o pomoc w przetrzymaniu psa, a teraz nie mozna sie niczego dowiedziec? jezeli zaklada sie watek psu i prosi o pomoc dla niego to chyba mozna napisac tutaj dwa slowa a nie "zadzwon sobie i sie dowiedz" Ty wiesz co sie dzieje z psem? -
MA DOM -Makowa sunia AISZA mix Australijskiego Psa Pasterskiego!!
GameBoy replied to Lucy*'s topic in Już w nowym domu
pewnie klapa, nie wiem po co zakladac psu watek a pozniej zostawic go ot tak sobie badz jezeli bylo jakiekolwiek zakonczenie tej historii napisac o tym -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
mialam kolejny - rozsadny - telefon w sprawie Igi ludzie mieszkaja w wawie w centrm mloda para - mieli juz asta, maja kota 4 letniego chcieli ja juz dzis ale przed skonczeniem zajec i szczepieniem nie oddam :cool1: nagadalam mu o tym, ze Igi bede poadopcyjnie bardzo pilnowac, ze na pewno bedzie wiecej niz jedna wizyta po, kazalam sie zastanowic i oddzwonic :roll: co nagle to po diable i nie ma co sie spieszyc -
ciesze sie ciotka powiedz jak to bedze wygladalo jezeli chodzi o koszta
-
ale ja nikomu nic nie zarzucam wiem, ze czasem nie wiadomo w co rece wlozyc mam nadzieje, ze chlopaki jak najszybcej pojda na swoje - dobre i na zawsze
-
Metoda hakowa? Wycięcie macicy? Jaki sposób wybrać?
GameBoy replied to baffi2's topic in Sterylizacja
[quote name='WŁADCZYNI']sterylkę? Dr. Sylwester Zając, jak dla mnie mistrz. Specjalizacja ma też jakąś zbieżną tematycznie.[/quote] dzieki wygoogluje i poszukam, zalezy mi, zeby to byl wet polecony :p -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
ok, karma sie podzele w takim razie z dziewczynami od szczeniakow a pizdzielcowi jutro kupie cos bylismy dzis rano na tych zajeciach i facet prowadzacy mowi, ze sa postepy widoczne w zachowaniu Igi - takze bedzie z niej pies :loveu: mala ma jeszcze jedna dosc osobliwa ceche- jak jej sie cos nie podoba - zaczyna tak 'spiewac" jakby ktos jodlowal :evil_lol: pewnie psu - mordercy nie wypada piszczec :evil_lol: -
Metoda hakowa? Wycięcie macicy? Jaki sposób wybrać?
GameBoy replied to baffi2's topic in Sterylizacja
mozecie polecic jakiegos weta, ktory w Wawie dobrze i sutecznie wykonuje takie zabiegi? -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Ania napisz mi co mam zrobic z karma, ktora przyjechala z Iga - ona nawet na nia nie patrzy, nie mowiac o jedzeniu i z czerwona obrozką, w ktorej przyjechala bo ona sie na nią nie dopina nawet teraz :oops: - ona od poczatku byla dosc ciasna, zeby nie bylo, ze psa upaslam :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
to w poniedzialek nabede w drodze kupna - a jutro niech sie posili szczeniorem w psim przedszkolu :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]taktak ...mordercy bardzo lubią Intestinala ....ci starsi też :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a sprzedaja to w malych ilosciach? wiem, ze koszt utrzymania Igi u nas sie zwroci ale poki co wykladam wszystko ze swojej kieszeni i nie sa to male kwoty wiec wolalabym mniejsza ilosc :oops: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
jeszcze jedno - mozecie mi poradzic jakas karme dla niej? musze jej cos kupic, nie moge jej dawac hexowej, musze jej kupic royala dla niej odpowiedniego tylko jakiego? chociaz ze 3 kilo, zeby ladnie odbila po tym schroniskowym wikcie -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]bo bullowate tak mają ....dla nich powinny być inne komendy i szkolenia :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] pewnie masz racje ciotka, oni kaza uczyc siad na smakolyk a Igus skacze do gory jak oszalala, staje na tylnych lapkach i tak chodzi za mna jak poczuje zarcie :evil_lol: chyba do "you can dance" ja zglosze podobno za 2 tyg casting do nastepnej edycji :evil_lol: -
Patrycja pokazala mi fotki - to jest ten sam pies, ma charakterystyczne przednie lapy, takie strzalki w dol z czarnych wlosow
-
Metoda hakowa? Wycięcie macicy? Jaki sposób wybrać?
GameBoy replied to baffi2's topic in Sterylizacja
placi sie tez chyba za premedykacje... wieksza ilosc srodka bo pies ciezszy, nic to, czekamy na cieczke i pozniej bedziemy ciachac mozecie polecic jakiegos weta w Wawie? -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
[quote name='DuDziaczek']Byloby swietnie bo zostalaby tylko mamusia do wyadoptowania gdybys Gameboy wzięła 2 ;)[/quote] czy ty masz ten sam nr gg co kiedys? pisalam wczoraj i zero odp :evil_lol: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fenris']No co Ty??????? :diabloti::diabloti::diabloti:[/quote] najgorsze, ze takiej glupoty uczy ta maluche:cool1: -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
niestety Hexa czesto traktuje psy jak zabawki....:oops: