-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
starsza niewidoma SUCZKA ma DOM u Eli w Krakowie!
GameBoy replied to missieek's topic in Już w nowym domu
gdzie jest teraz ta babunia? -
to powinno wystarczyc, jutro bedzie allegro
-
Zrobilas mu allegro? to piekny pies powinien szybko znalezc dom ludzie uwielbiaja takie male puchatki
-
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Teraz wy przestańcie bo mam 6 sztuk allegra do zrobienia i nie mogę bo wyję co chwila ze śmiechu[/quote] właśnie rob allegro ciotka!!!!:mad: czy ktos moze mi sciaganac z ekranu tego wyskakujacego "windowsa za jedyne 249 PLN"?:roll: -
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='ecci']ja też nie mam podłogi....a dzisiaj mi jeszcze sufit odpadł!!!:placz::placz::placz:[/quote] sufit mam, wbijaj ciotka:eviltong: -
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='ecci']ale przynajmniej masz WC, ja to nawet WC nie mam...[/quote] za to mam pol mieszkania bez podlogi - jak chcesz wpadaj :cool1: -
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Masz przewalone :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] przestancie bo do WC mam daleko :cool1: -
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
GameBoy replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1']Jeszcze nie ma, allegro mu zrobię, jesli nie uprzedzi mnie ktoś z fundacji, bo tam tez ma wątek i o to samo zapytałam.[/quote] to dobrze bo samo podrzucane nic nie da -
jutro zrobie im allegro, czy ktos moze/umie podac ogloszenie do oferty?
-
[url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=55623757&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200020%3B9034%3B55623757%3B13593491%3B%3B&secev=AQAAARpWBdQAAM0AAAABACIxMWE1ZmQ1NGU4YS5hMGU2NTYzLjRlZWM0LmZmZmZiY2ZiAAAAAQAAAAADUMBNAGkoxXeCmo%2B3bBZUYUvYd0Mm1nVs&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ55623757MXGuidMZ11a5fd54-d510-a0e6-5633-bf23ffffe021&wmid=55623757[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Mix-owczarka-szwajcarskiego-szczeniak-do-adopcji-W0QQAdIdZ55623582[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1376944_bokser_szczeniak_do_adopcji_wawa.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1376950_mix_owczarka_szwajcarskiego_szczeniak.html[/url]
-
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='ecci']wiesz, że Rambunio :placz::placz::placz:może zostac posądzony o pedofilię i zamknięty w ciemnym więzieniu na wiele wiele lat...a kiedy wyjdzie nie będzie już taki jak kiedyś:-( :grin::grin::grin:[/quote] wtedy wszystko sie zmieni i nic juz nie bedzie takie same :roll: -
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']No to ja mu dam poczytać, obudzi się w nim pies Baskervilów[/quote] :scared::scared::scared::scared: -
ok, biore sie za ogloszenia
-
Bąbel-10 tygodni-w typie onka-juz w nowym domku, nie w ziemi :)
GameBoy replied to ksenka1's topic in Już w nowym domu
on ma jakies ogloszenia? -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
podobno kilka dni temu byli na Paluchu ale te psy, ktore im sie podobaly byly na kwarantannie.... a wiadomo jak jest z kwarantanna na Paluchu, konczy sie a psa nie ma w schronie w sekunde :roll: -
PONek, sto machnięć ogona na minutę- już w magicznym domu
GameBoy replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
super!!! dobry z niego psiaczek..:loveu: -
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']No wiesz natury nie oszukasz. Chłopak przystojniak, dziewczyna laska mogę powiedzieć że ma dobry gust.[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1][COLOR=White]<pedofil>[/COLOR][/SIZE] -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
dziekujemy, poki co bedziemy dalej sie edukowac i szczepic we wtorek :loveu: -
2-miesięczna Tosca - JUŻ W SWOIM SUPER DOMKU
GameBoy replied to Isadora7's topic in Już w nowym domu
ciotka Isadora, Ty na takie ekscesy pozwalasz???:mdleje::mdleje::mdleje: -
kurcze moja sucz tez depcze co sie da :eviltong: krzyk jest wielki psio-ludzki ale co ja poradze, ze sucz urosla???
-
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
Facet zrobil baaaardzo dobre wrazenie, na wszystko sie zgadza, blisko mieszka, Iga go wycalowala, pojade do niego w tygodniu - jezeli bedzie wszystko ok w nastepny piatek Iga pojedzie do siebie :cool1: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
Marzena do srody nie ma netu,kontakt tylko telefoniczny -
Iga już w nowym domku!!!:) Dzieki GB za dt!!:)
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
spokojnie podchodze do tego - mlody glos mial, choc zdania skladal ok :evil_lol: -
[quote name='Fenris']Taaa a najbardziej cool to są te toplesowe wieloryby po które greenpeace wcale się nie kwapi :shake: :diabloti:[/quote] a Santa ich nie atakuje? moja wszystkie zwierzaki probuje przyatakowac :diabloti:
-
[quote name='Fenris']Apetytu ?? ... hmmm ja niewiem, słona, niedobra i glońska trza omijać :roll: A foty będą, bo jutro wraca aparat! (znaczy się siorka wraca z wycieczki szkolnej do paryża :roll::diabloti:) Dlatego w niedziele jeziorko i na dniach jak pogoda dopisze to nad morze :p Póki tą pogodę jeszcze mamy :roll:[/quote] eee tam slona, ee tam glony :eviltong: morze jest :cool2: