Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. gdzie jest teraz ta babunia?
  2. to powinno wystarczyc, jutro bedzie allegro
  3. Zrobilas mu allegro? to piekny pies powinien szybko znalezc dom ludzie uwielbiaja takie male puchatki
  4. [quote name='Isadora7']Teraz wy przestańcie bo mam 6 sztuk allegra do zrobienia i nie mogę bo wyję co chwila ze śmiechu[/quote] właśnie rob allegro ciotka!!!!:mad: czy ktos moze mi sciaganac z ekranu tego wyskakujacego "windowsa za jedyne 249 PLN"?:roll:
  5. [quote name='ecci']ja też nie mam podłogi....a dzisiaj mi jeszcze sufit odpadł!!!:placz::placz::placz:[/quote] sufit mam, wbijaj ciotka:eviltong:
  6. [quote name='ecci']ale przynajmniej masz WC, ja to nawet WC nie mam...[/quote] za to mam pol mieszkania bez podlogi - jak chcesz wpadaj :cool1:
  7. [quote name='Isadora7']Masz przewalone :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] przestancie bo do WC mam daleko :cool1:
  8. [quote name='mysza 1']Jeszcze nie ma, allegro mu zrobię, jesli nie uprzedzi mnie ktoś z fundacji, bo tam tez ma wątek i o to samo zapytałam.[/quote] to dobrze bo samo podrzucane nic nie da
  9. jutro zrobie im allegro, czy ktos moze/umie podac ogloszenie do oferty?
  10. [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=55623757&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200020%3B9034%3B55623757%3B13593491%3B%3B&secev=AQAAARpWBdQAAM0AAAABACIxMWE1ZmQ1NGU4YS5hMGU2NTYzLjRlZWM0LmZmZmZiY2ZiAAAAAQAAAAADUMBNAGkoxXeCmo%2B3bBZUYUvYd0Mm1nVs&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ55623757MXGuidMZ11a5fd54-d510-a0e6-5633-bf23ffffe021&wmid=55623757[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Mix-owczarka-szwajcarskiego-szczeniak-do-adopcji-W0QQAdIdZ55623582[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1376944_bokser_szczeniak_do_adopcji_wawa.html[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1376950_mix_owczarka_szwajcarskiego_szczeniak.html[/url]
  11. [quote name='ecci']wiesz, że Rambunio :placz::placz::placz:może zostac posądzony o pedofilię i zamknięty w ciemnym więzieniu na wiele wiele lat...a kiedy wyjdzie nie będzie już taki jak kiedyś:-( :grin::grin::grin:[/quote] wtedy wszystko sie zmieni i nic juz nie bedzie takie same :roll:
  12. [quote name='Isadora7']No to ja mu dam poczytać, obudzi się w nim pies Baskervilów[/quote] :scared::scared::scared::scared:
  13. ok, biore sie za ogloszenia
  14. podobno kilka dni temu byli na Paluchu ale te psy, ktore im sie podobaly byly na kwarantannie.... a wiadomo jak jest z kwarantanna na Paluchu, konczy sie a psa nie ma w schronie w sekunde :roll:
  15. super!!! dobry z niego psiaczek..:loveu:
  16. [quote name='Isadora7']No wiesz natury nie oszukasz. Chłopak przystojniak, dziewczyna laska mogę powiedzieć że ma dobry gust.[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1][COLOR=White]<pedofil>[/COLOR][/SIZE]
  17. dziekujemy, poki co bedziemy dalej sie edukowac i szczepic we wtorek :loveu:
  18. ciotka Isadora, Ty na takie ekscesy pozwalasz???:mdleje::mdleje::mdleje:
  19. kurcze moja sucz tez depcze co sie da :eviltong: krzyk jest wielki psio-ludzki ale co ja poradze, ze sucz urosla???
  20. Facet zrobil baaaardzo dobre wrazenie, na wszystko sie zgadza, blisko mieszka, Iga go wycalowala, pojade do niego w tygodniu - jezeli bedzie wszystko ok w nastepny piatek Iga pojedzie do siebie :cool1:
  21. Marzena do srody nie ma netu,kontakt tylko telefoniczny
  22. spokojnie podchodze do tego - mlody glos mial, choc zdania skladal ok :evil_lol:
  23. [quote name='Fenris']Taaa a najbardziej cool to są te toplesowe wieloryby po które greenpeace wcale się nie kwapi :shake: :diabloti:[/quote] a Santa ich nie atakuje? moja wszystkie zwierzaki probuje przyatakowac :diabloti:
  24. [quote name='Fenris']Apetytu ?? ... hmmm ja niewiem, słona, niedobra i glońska trza omijać :roll: A foty będą, bo jutro wraca aparat! (znaczy się siorka wraca z wycieczki szkolnej do paryża :roll::diabloti:) Dlatego w niedziele jeziorko i na dniach jak pogoda dopisze to nad morze :p Póki tą pogodę jeszcze mamy :roll:[/quote] eee tam slona, ee tam glony :eviltong: morze jest :cool2:
×
×
  • Create New...