Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. czekam na zdjecia morza Młody..ehh narób mi apetytu na slona wode :cool1:
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no Iga tylko nie pękaj inie becz;)na szczepieniu [/B][/COLOR][/FONT][/quote] watpie,zeby ostawiala jakies sceny :cool1: dzwonil Pan zainteresowany Iga, zaprosilam go, zeby poznal Ige, mozeliwe, ze dzis jeszcze zajrzy do nas Malej nie oddam poki nie skonczy zajec w pp i nie doszczepie jej ale moze to akurat ten.... wie o sterylce i wizytach - nie ma z tym problemu
  3. byłam z nia u weta, wetka mowi, ze mala nareszcie wyglada jak normalny szczeniak (wagowo), uszy juz czyste - we wtorek sie szczepimy
  4. ok, juz rozumiem:oops: zadalam tam pytanie o transport
  5. Fiona czy panstwo mogliby dowiezc mi z Kielc malucha do Wawy tak przy okazji?
  6. czyli mała ma dom? moze niech wezma jedna dla mnie ze soba, ja od nich odbiore
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i słusznie ....pewnie jeszcze z miłości kazała by jej dzieciaczki mieć :angryy:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] oczywiscie twierdzi, ze nie, ale nie chcialo mi sie ciagnac tej dyskusji :cool1: Mala ladnie rosnie i robi naprawde duze postepy - fajna z niej dziewczyna bedzie :loveu:
  8. zapomnialam napisac, ze wczoraj napisala jakas dziewczyna, ze jest zainteresowana adopcja ale nie zgadza sie na sterylke bo to bestialstwo, ladnie jej podziekowalam :cool1:
  9. [quote name='DuDziaczek']o to ja nie na czasie :oops::oops: :evil_lol:[/quote] tu u wszystkich taka rotacja, ze ciezko sie polapac:evil_lol:
  10. [quote name='DuDziaczek'] Wiem Wiem GameBoy :razz: Ja nic nie pisze ale wątek Igi czytam :cool3: I mam nadziije ze nasza kluseczka pomoze Wam w socjalizacji :loveu::lol::lol: Piekna jest Igusia ... :loveu: Bedziesz miala 2 słodycze w domu ;)[/quote] ja mam wiecej sztuk :oops:
  11. widzialm, tu na dogo to nie wiadomo w co rece wlozyc, mam wrazenie, ze im wiecej jest tych szczeniat, tym wiecej ich tu jest :shake:
  12. uuuu a Ty z Kielc jesteś .... nie zauwazylam.... straszna bida tam w kieleckim pomyslalam, ze cos przygarne na chwile :oops:
  13. ok gdyby ktorys szczeniak do mnie jechal, napiszcie co ze szczepieniem i czy umowa adopcyjna na mnie czy na Was do odeslania bo to nie jedyny szczeniak u mnie :oops:
  14. powiadomilam juz kogo trzeba,rozpowrzechnianie tresci pornograficznych jest karalne, mam nadzieje, ze szybko bedzie ban :cool1: [B] czy ktos moze zrobic screena?[/B]
  15. w poniedzialek przyjezdza do nas na tymczas szczeniorka z kielc mam nadzieje, ze pomoze Idze w socjalizacji wszystkie jej ataki sa wynikiem strachu przed innymi psami- ze zlosci juz nie atakuje
  16. nie ma sprawy, czy ona bedzie sie nadawala od razu do szczepienia?
  17. dzwonilam do p.Tomka, u Borysa wszystko w porzadku, beda proby rozpoczete oswajania kota z psem, oby sie powiodla :cool1:
  18. fajny jest, Okta gdzie go ciachac? a taka jestem durna, ze zgubilam foty drugiego pekinczyka :oops:
  19. juz odpisalam, niestety moge wziac tylko jednego malucha
  20. Ania ja ją oglosilam na ale gratce i gumtree wczoraj w nocy :evil_lol:
  21. moge wziac ta najmniejsza sunie na DT coby tam nie znikala po kawalku lub ktoregokolwiek malucha - jezeli jestescie zainteresowane
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: była gdzieś z Ozzym :roll:...bo Ozzy zległ pod drzwiami i straszy :evil_lol::evil_lol:markując burzę :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ano moze tak być...:crazyeye:
  23. [quote name='ecci']ja psiara jestem:cool1:[/quote] psa mam swojego, tymczasa i ...... KOTA :cool1: - ale on jest TZta
  24. [quote name='ecci']a mówią, że mężczyźni są jak koty!!![/quote] wiem, ze to nie miejsce na takie wyznania ale nie przepadam za kotami :cool1:
×
×
  • Create New...