Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. Igunia czuje sie dobrze, mam nadzieje, ze juz nic sie nie wydarzy zapomniałam dodać, że Iga waży 9,5 kilo i jest dwa razy większa niż jak do nas przyjechała, naprawdę bardzo urosła dziewczyna:loveu:
  2. ok ja w kazdym razie prosze o przywiezienie do mnie tej najmniejszej suni bo dla niej mam juz dom plus ew drugiego malucha czy wiesz cos o ich stanie zdrowia? czy mozna z nimi od razu pojsc do weta i zaszczepic?
  3. czyli 2 maluchy dla mnie - w tym sunia bezogonkowa i jeden do Marzeny Erka podaj prosze moj numer osobie, ktora bedzie wiozla psy, zeby sie ze mna skontaktowala
  4. moja suka ma 8 mcy niecale i ma siwa brode ale on mi ostatnio poszedl na tyle ustepstw, ze poki co powiedzial, ze nie chyba, ze Gravis do pierszego lipca ( czyli czasu przeprowadzki nie znajdzie domu) to wtedy moge robic co chce
  5. slowo honoru mam rachunek - jak ktos nie wierzy moge zeskanowac sama malo nie padlam
  6. niestety dom u mnie odpada, TZ nie chce az tak starego psa a ja nie chce go na sile przekonywac, bo pewnie jakbym sie uparla wyszloby na moje, ale wiecej moze byc z tego szkody niz pozytku Grav jest caly siwy i jemu sie wydaje, ze nad grobem stoi przykro mi szukamy domu dalej
  7. [quote name='katarzyna kuczewska']Zuza ma dom! bedzie u wspaniałych ludzi ktorzy kochają zwierzeta :loveu::loveu::loveu: Dalenka dzieki za wyjasnienie wszelkich spraw zwiazanych z zachowaniem Zuzy:)[/quote] super info - bardzo sie ciesze i gratuluje udanej adopcji
  8. podziele sie pewna refleksja, bylam dzs z Iga na szczepieniu, szczepilam ją ta szczepionka na wirusowki od 5 chorob.... wiecie ile zaplacilam?? [B][SIZE=4]58 złotych [/SIZE][/B][SIZE=4][SIZE=2]normalnie szczeka mi odpadla... az wzielam rachunek:roll:[/SIZE] [/SIZE]
  9. erka ja nie mam do nikogo zalu ani pretensji, mowie tylko jak wyglada to z mojej strony, jak najbardziej czekam na dwa szczeniaki
  10. [quote name='Katia80']Może i tak. Ja wiem o działaniu kropli Bacha na koty. Ciekawa jestem, czy podobnie jest w psich przypadkach. Ale tak naprawdę to mam nadzieję, że nie będzie trzeba sprawdzać ich działania w przypadku Borysa.[/quote] pies bedac u mnie dostawal te krople, pojechal z nimi pozniej do hotelu - srednio pomagaly
  11. moge wziac ale w czwartek jutro wieczorem Iga jedzie do siebie, a mały drugi bedzie juz odporny
  12. rozmawialam z Patrycja na gg i wiem juz o co chodzi bardzo mi przykro ale jezeli maluchy nie przyjada do czwatku dam to miejsce maluchom z pod Wawy, sa szczenieta dokladnie w tym samym wieku
  13. to bede czekala na jakis znac, dzieki
  14. to ja poczekam jak beda litrowki to daj mi znac, wezme dwa
  15. jezeli w czwartek nie dojada do mnie szczeniaki z kielc moge wziac dwa wasze, czy one sa wszystkie leczone? mnie nie bedzie stac na leczenie maluchow
  16. to samo pisalam na PW do keli ale kawalek drogi jest do Torunia, droga beznadziejna i czasu brak
  17. [quote name='ewelinka_m']piesek był jeden, a on pojechał do sugarr, więc pewnie sunie przyjadą ;)[/quote] tak myslalam, dziewczyny czy cos wiadomo o transporcie? raz, ze ja pozniej moge miec problem z czasem, dwa nie chce sobie na zbyt dlugo blokowac tymczasu
  18. jeden taki pomaranczowy kolor ma jakas tam persifora czy cos tam a drugi to nie wiem byleby nie jablko:eviltong:
  19. [quote name='AniaB']to moze Iga by z Nim popertraktowała w takim razie, co?:evil_lol: Skoro sypiali razem.. To zobowiazuje przecież..:diabloti:[/quote] Iga sama w strachu bo popoludniu idzie na szczepienia swoja droga zeby spac z nieszczepiona ....eh faceci mlodsza - wiadomo :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [quote name='Ania+Milva i Ulver']No to nie pozostaje nic innego jak siła perswazji kobiecego ciała:)[/quote] cos sie wykombinuje, poki co Iga mnie z lozka wygryzla
  21. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Pół litra...będzie łatwiejszy:diabloti:[/quote] moj TZ nie pije alkoholu :roll:, czasem piwo na meczu, lub lampka wina do obiadu - that's all
  22. nie trzeba :evil_lol: TZ jest dobre dziecko ale obiecalam mu, ze przy wyborze nastepnego psa na stale on bedzie wspoldecydowal a jemu sie marzy CAO:roll:
  23. pokazalam TZ Gravisa, teraz trudniejsza czesc operacji prosze o kciuki
  24. tam to ja mam taka dzialke, ze nawet nie zauwaza
×
×
  • Create New...