Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. oczywisie, mozesz korzystac z czego chcesz
  2. [quote name='oktawia6']tak:placz: i wyobraź sobie Game Boy-że samochód z którego go wywalili był na warszawskich rejestracjach..... opowiem Ci taką krótką historię: kiedyś koleżanka jechała poza W-wę-akurat miała auto nie na W-szwskich numerach zauważyła błąkającego się szczeniaka boksera-chciała go uratowac-niestety-gnał przed siebie zniknął jej z pola widzenia-stanęła przy jakimś zadupiu...pyta się faceta obok budki z piwem czy jakimiś trunkami o niego nie widział go ale powiedział to: "pani tyle tych ........z W-wy tu zjeżdża i non stop wywalają im tu psy!" co za kuriozum:angryy:[/quote] mysle, ze nie tylko ludzie z wawy wywalaja psy, ja nie jestem warszawianka, jestem z polnocy Polski i u nas jest dokladnie to samo .... to, ze mieszkamy w stolicy i najwiekszym miescie w kraju, niestety nie generuje ( a szkoda) samych pozytywnych zachowan z drugiej strony, nigdzie nie widzialam tylu "rasowcow" do adopcji co w Wawie....
  3. widzialam tego malucha jednego oka juz nie ma drugie pewnie straci szkoda tych maluchow, to takie delikatne i nie odporne na bol psiaki :shake:
  4. czy do mnie przyjada dwie suczki czy pies i suczka? chce juz zaczac je oglaszac....
  5. śliczniutkie juz nie moge sie doczekac moich !!! czy wiadomo cos o transporcie?
  6. [quote name='andzia69']GB - nie płakaj!!!! będziesz miała 2 scyzoryki, a potem...kiedyś pomysl o bullku w potrzebie;)[/quote] na syzoryki juz czekam, zapomnialam chyba powiedziec TZ, ze przyjezdzaja, jakos teraz mi sie przypomnialo :evil_lol: ciotka poki jestem w bloku - nie ma mowy o takim psie na tymczasie, wywioza mnie jak Jagne tyle, ze za cos innego :evil_lol:
  7. nie bylam tam jeszcze - wyprobuje Marta z avonu chce dwa plyny do kapieli takie te wielkie litrowe
  8. [quote name='jagienka42']rozstania zawsze wyglądają tak:flaming::placz::drinka:tylko kolejność nieco inna[/quote] raczej b i c wchodzi u mnie w rachube :evil_lol:
  9. kurcze ale ja sie nie przyzwyzajam do psow - owszem do Borysa tak, ale on byl wyjatkowy, taki samotny i tak potrzebujacy kontaktu z czlowiekiem, tak pragnal milosci.... Iga to zupelnie inna bajka, kochany maly srajek ale jakos tak mocno, mono chwytajay za serce... i wlosy czasem nad ranem:evil_lol:
  10. tu jest kilku wetow, ktorego polecaly?
  11. jutro idziemy na szczepienie a w srode na ostatnie zajecia :roll: a pozniej :placz:
  12. witamy na forum!!!! tym samym beda informacje z pierwszej reki :p
  13. [quote name='Alicja']:glaszcze: :calus:[/quote] [SIZE=1][COLOR=White]straszne to bedzie, gdyby nie to, ze dom znalazl sie taki fajny i ze kielecczaki juz spadkowane Iga zostala by u nas na stale:oops::oops::oops:[/COLOR][/SIZE]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] czyli małą czeka przeprowadzka :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] chyba tak :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  15. dlatego ja sie autentycznie boje isc z hexa na sterylke :roll: musze - bo to jest warunkiem adopcji przeciez, ale stracha mam
  16. [quote name='_beatka_']wiesz pies nie przeżyje ale on kasę za zabieg weźmie....logika w tym jest...:angryy:[/quote] moja poprzednia suka tez odeszla na stole operacyjnym, lekarz nie mial mi nic do powiedzienia
  17. bylam u tego faceta na kontroli , jest wszystko ok :p
  18. [quote name='malva']to Gravis jako super słodziak wszechczasów pasowałby jak ulał:) i jak ,pokazałs go juz??[/quote] nie ma go jeszcze...zreszta najpierw tylko pokaze, pozniej bede "truła" :evil_lol:
  19. ze sprzetu nie ma to jeszcze, ale zeby chociaz powiedzial, nie bede robil bo nie mam sprzetu, kwalifickacji, bo grozi to tym a tym a tu najczesciej nic...bloga beztroska
  20. [quote name='_beatka_']no wlaśnie! to ważne, ja spotkalam ostatnio na spacerze z moją bulwą babeczkę ktora miala sunie bulwy i powiedziala ze oddala ją na sterylkę, zrobili jej zwyklą narkoże i się nie wybudzila bo za silnie zadzialalo:shake:[/quote] przeciez jak kastrowalam tamtego drugiego pekina to okta doradzila, zeby badac serce i robic wziew, ja nie wiedzialam, ze te rasy maja takie problemy ale zabieg przez to byl prawie dwa razy drozszy
  21. [quote name='AniaB']słodziaki..:loveu: czy to mniejsze to moze ta astunia Iga - złośnica?:roll::evil_lol:[/quote] dokładnie tak, to Igunia ex- złośnica :loveu: gdyby nie to, ze tak szybko znalazl sie taki dobry dom zostalaby u mnie :oops:
  22. tak, ale to sie dopiero od Okty dowiedzialam :eviltong:
  23. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6433/s4022459kw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=84&i=s4022459kw5.jpg][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6433/s4022459kw5.1f4b332fb7.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='Ania+Milva i Ulver']słodziaka obserwują 2 osoby...ale z doświadczebnia wiem,że to nic nie oznacza...gdy ktos jest ok, to dzwoni od razu GB a ty myslisz o słodziaku na stałe czy na dt?:)[/quote] jak juz to na stale przeciez on tymczas ma tylko TZ musze pokazac Gravisa bo on wspoldecyduje
×
×
  • Create New...