Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. wracamy do domu :oops::oops::oops:
  2. rachunki warszawskie - bosko - ja ide jutro :cool1:
  3. Lidka, Marysia przypominam o rozliczeniu, znaczy chodzi mi tylko o stan konta Borka, nie tam dzien po dniu :D
  4. sama nei wiem, jak dziewczyny przyjechaly po psiaka to zwrocilysmy na to uwage jedna tylna nozka w stawie wygina sie tak smiesznie na wszystkie strony psiak nie piszczy jak jej to ruszam ale druga nozka nie jest taka "elastyczna" mam nadzieje, ze to nie jest zrosniete zlamanie
  5. chyba wszystkie sa na tymczasie - ja mam dwie dziewczynki :loveu: jedna mala ma cos z tylna nozka, jakos tak dziwnie ja na bok wygina w stawie - zobaczymy co jutro wet powie
  6. dzieki bo one w nim spia na plecach z brzuchami do gory jak wydam bąki podrzuce go do izy szumielewicz
  7. dziewczyny pisaly, ze maja jakies rozwolnienie i ze to jest jakas wirsowka :roll:
  8. jak bedziemy tak grac z chorwatami to nas rozniosa ide :drinking::drinking::drinking::drinking::drinking::drinking:
  9. mam od dzis dwa dzieciaki z kielc , musze odrobaczyc i odpchlic toto:cool1: czy te malizny juz nie zarazaja?
  10. zrobcie mu prosze lepsze foty - podoba mi sie chlopak
  11. szczeniorki odebralam ok 20 chlopak jest u Marzeny a dwie dziewczynki u mnie jutro idziemy odrobaczyc maluchy i zalozyc ksiazeczki zainteresowanie maluchami bardzo duze czyj jest transporterek w ktorym przyjechaly dzieciaki? TZ izy szumielewicz powiedzial,ze odwiezie go do skarzyska jezeli kogos stamtad bylabym wdzieczna gdybym przez kilka dni mogla go przetrzymac bo maluchy chodza tam spac i czuja sie tambezpiecznie
  12. czy tu sa gdzies jej obecne, ladniejsze niz te a 1 stronie fotki?
  13. Aga jest u dziadka bedzie w wawie za 2 tygodnie
  14. kurcze ida wakacje, czarny okres jezeli chodzi o adopcje
  15. o kurcze, bardzo niedobrze :shake: puszcze ja mailem jeszcze raz po znajomych DT
  16. aha czyli dziewczyny ida dzis cos sprawdzic.... trzymam mocno kciuki
  17. [quote name='AMIGA']Do mebli się jeszcze nie zabrała. Ale najbardziej jej się podobają uzywane skarpetki mojego syna, cała rolka papieru toaletowego zamienia się w milion strzępeczków zmemłanych i rozrzuconych po całym mieszkaniu! Buty tez musiały wylądowac na górnych piętrach:evil_lol:[/quote] to sandardy :evil_lol:
  18. czyli wszystkie juz rozdysponowane?
  19. [quote name='Fenris']Na pierwszym skoczyła na mnie po patyk, a na drugim ziewa :p Dziś pogoda do D :-( i co ja wyszedł z nią na dwór to padać zaczynało :roll: mam nadzieję że jutro będzie ładniej ...[/quote] podobno caly weekend ma padac w calej Polsce
  20. mam fotke Igi z jej panem z nowego domu ale na telefonie moge komus przslac do wrzucenia na strone ?
  21. Pan Igi dzis dzwonil kupil juz wszystko malej laleczce, Iga robi furrore wszedzie tam gdzie sie pojawi, w zoologiku dostala zabawki i gryzaki gratis - wiecie przystojny mlody facet ze szczeniaczkiem ze schroniska na reku:evil_lol: Iga bedzie karmiona Royalem Medium z jamniczka podobno sie tylko wachaja i omijaja szerokim lukiem :cool3: bawic sie poki co nie probuja, jedna jest troche zazdrosna o druga Iga moze zmieni imie na Dori ale nie wiadomo jeszcze fotki beda wieczorem
×
×
  • Create New...