-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
Lili czeka na domek :loveu: domku gdzie jestes? -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
jeszcze jedno, Inka bawi sie tak jak kazdy molos, ulubione rozrywki to; silowanie i ciumkanie wszystkiego w paszczy ( z tak powazna mina, ze mozna pasc ze smiechu). ganianie jest fajne tylko za kotem. niezle jest ciaganie za futro lub ogon - najlepiej rowniez GB :oops::evil_lol: -
Ania dowiedz sie prosze jaki jest koszt operacji, dasz rade finansowo? bazarkow na Gravisa nie zrobimy ale przeciez nikt nam nie zabroni pomoc finansowo, choc sama ledwo dysze jakim malym grosze chetnie Cie wespre:oops:
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='furciaczek']Niestety mam ten sam problem:roll::shake: Jak sie mala dzisiaj czuje?? Co dzisiaj nabroila? hihi[/quote] mala licznie wcina eukanbe, az sie milo parzy :loveu: strasznie szybko rosnie, coraz bardziej kwadratowa sie robi :cool1: ona nie broi ciotka ona sama jest jednym, malym tajfunem :diabloti: -
Sunia i szczeniory już w nowych dobrych domkach!
GameBoy replied to DuDziaczek's topic in Już w nowym domu
a jakze - cala dobe! -
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']:oops: :roll: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] Boze drogi chyba przestane na to dogo wchodzic w ogole bo jedno pisze a drugie robie ;):evil_lol: -
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina'];) :p :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] tak wlasnie myslalam, chyba masz blizej :eviltong: -
Saga - ma super dom u Dzikus. Reszta malców też w domach.
GameBoy replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']i ja zajrzę![/quote] tez w tym samym celu :cool3: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']Śmiałam się bo ja tez tak piszę ,albo przestawiam litery ,albo zjadam , dopiero jak czytam to czasami się ubawię .Mam nadzieję ze się nie gniewasz;) A we dwoje faktycznie raźniej można pobroić i razem spać . Czasami zazdroszczę tymczasowym domkom że mogą choć przez chwilę patrzeć na maluszki jak rosną . Wiem dużo pracy ,pieniążków ale warto. Choć lepiej jak by tych szczeniąt tyle nie było :roll:[/quote] teraz w wakacje najgorszy jest smrod, czasem maluchy musza zostac nawet 7 godzin same, jak 5 dooopinek pokoopka to :grab: a jeszcze nie daj Boze jak ktores ma rozwolnienie :shake: do gniewania sie o cokolwiek na kogokoliwiek jest mi baaaardzo daleko:p -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='ATLANTYDA']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: uparzone tzn dwa :cool3:,czy na parze :cool3:?[/quote] ślepa, stara i zmeczona - dwie sztuki :oops: jeden to bez sensu jak sa dwa to ladnie spia i sie bawia, bo jak sa z roznych miotow to musze izolowac, bo jedne szczepione - drugie nie, itd -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
bardzo prosze o pomoc finansowa - bo juz mam uparzone dwa nastepne szczeniaki :oops: :scared:a za nia mam 250 zl do tylu -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
ze zdjeciami u mnie jest ciezko, nie mam aparatu bo maluchy zjadly, robie foty telefonem - kabel mam nowy bo tymczasy zjadly :shake: niestety przy takiej ilosci maluchow nie jestem w stanie tego upilnowac :oops: jutro jade z mala do weta, dzis badalam jej koo jak nie ma juz tam nic, zostanie zaszczepiona i postaram sie zdac lekka fotorelacje:cool1: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']o matko :mdleje: Taki mądry inaczej to mi się chyba tylko raz trafił.[/quote] to mnie przy molosach i pekinczykach dwoch, ktore mialam zdarzaja sie non stop -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3135/84771584fl2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=228&i=84771584fl2.jpg][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3135/84771584fl2.ef03386260.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6734/48020513hj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=225&i=48020513hj2.jpg][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6734/48020513hj2.3cebb75c62.jpg[/IMG][/URL]
-
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Koperek']A ja się pochwalę, że dostałam kilka mądrych maili!;) A po nich były rozmowy telefoniczne. A po nich psy jechały do swoich nowych domów. Rzadko, bo rzadko, ale zdarzają się wyjątki;)[/quote] to gratuluje i zazdroszcze ale telefony tez kretynskie dostaje dzis zadzwonil facet, ani dzien dobry ani nic - "gdzie mam przyjechac po psa?" rece opadaja......"czy ona jest naprawde za darmo?", " w sterylizacje to ja sie bawic nie bede"... piii piii piiiii . the end -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
chyba nigdy nie dostalam madrego maila w sprawie adopcji :shake: jak komus zalezy dzwoni - bede sie przy tym upierala -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='Folen']Oto treść, w sumie taka nijaka:[/quote] wlasnie kolejna niepowazna, jak ja chcialam Ige to dzwonilam do schronu dwa razy dziennie ciotka odpisz prosze, zeby zadzwonili -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Ja zaglądam non stop i czekam na nowe wieści :lol: Co z domkiem dla suni?? Szykuje się coś konkretnego?[/quote] ciotka dziex za kulki - pisalam wczesniej :loveu: mala je wcina az uszy sie trzesa :evil_lol:\ dzwonia dzwonia ale same mozgotrzepy :shake: -
Młoda astka Nina- cudo sunia znalazła dom:)!!
GameBoy replied to Ania+Milva i Ulver's topic in Już w nowym domu
super, ze jest nowa szansa na dom dla ninki:multi: -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
moglabys tu wkleic jego tresc? wtedy wspolnie pomyslimy, generalnie prosilam o telefony, takie mailowe wymiany uprzemosci niewiele daja -
WAWA -w karton i pod drzwi - Inka aka Bunia juz w nowym domu!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
co sie ciotki obijaja i do maluni nie zagladaja?:mad::mad::mad::mad: -
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
wyglada super, bardzo sie ciesze, ze jest szczesliwy :loveu: -
Owczarki kaukaskie i w typie, mixy, rasy pokrewne. Wątek zbioczy.
GameBoy replied to KWL's topic in Już w nowym domu
KWL dziekuje za link, jutro zadzwonie. Szukam dwoch psow (kastratow) dla siebie, raczej w typie rasy, niz "rasowych" kaukazow, gdyz po pierwsze mam suke dosc dominujaca, po drugie moj TZ nie jest wystarczajaco konsekwentny. Psy musza byc łagodne, maja straszyc wygladem. Beda mieszkaly na podworku ze wstepem do kuchni - jest wydzielona zamykanym barem od salonu i reszty domu. Oferuje dom od 1 września, wiek dowolny. -
śliczny bobek :loveu:, Marzena, Ania gratulacje!:multi:
-
Borys niewidomy cane corso - juz w swoim nowym domu!!!!
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
śliczna moja mordeczka :loveu: