-
Posts
10549 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by GameBoy
-
post nr 52 [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113642&highlight=weronia&page=6[/url]
-
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Kurcze, aż nie wiem co powiedzieć. Ciotka (wiem że już o tym gadałyśmy i znam Twoje zdanie) ale musisz prosić adoptujących o zwrot kosztów szczepień. Ja wszystko wiem, już mi tłumaczyłaś, że adopcja z dogo jest za darmo. Czym innym jest jednak zwrot kosztów leczenia/szczepienia. Adoptujący i tak musieliby to zrobić. Po prostu nie ma innego wyjścia. Powiem więcej, jak ktoś zacznie się krzywić na myśl, że musi zwrócić za szczepienia, to marny z niego przyszły właściciel. :mad:[/quote] ta Pani, ktora odbiera wilczasta nie ma nic przeciwko, zostawi 100 zl -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Ciotka, na następne szczeniaki trzeba zrobić wielką zrzutę. Każdy kto kibicuje i śledzi wątek powinien coś wpłacić. Ja Cię rozumiem - wszystko kosztuje i wet i karma. To są spore wydatki.[/quote] MaJa z nastepnymi szczeniakami to moge isc pod most na chwile obecna -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='vena&vivi']Mam nadzieje, że domki szybko naejda i Cię odciaza. Mysle, że pomożemy wspolnymi siłami spacic te minusy :)[/quote] caly cyrk polega na tym, ze wet jest zaplacony, bo nie moge byc u nich "na kreske" ale z naszej kasy na zycie :oops: i o to sa wojny -
[quote name='Acctiually'][COLOR=Blue]To masz fajnie:D Mnie Bonek budzi jak dochodzi jego godzina:P [/COLOR][/quote] wychodzimy 3 lub 4 razy dziennie na 1,5 godzinne spacery :cool1:
-
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
Mala zaszczepiona, byl wet u nas w domu, jutro pojedzie do siebie pewnie druga ma sie duuuuzo lepiej, jezeli chodzi o zachowanie, to poza "dzikoscia" nie widac roznicy -
[quote name='bila1']to ja należę do szczęśliwcow posiadających psy o łagodnym wyglądzie; niedawno jechałyśmy pociągiem, bez kagańca, konduktorzy nawet nie zająknęli się na ten temat; w autobusie to samo; ale kaganiec w razie czego mam zawsze pod ręką;[/quote] to mnie wlasnie wyprowadza z rowowagi, tam labka podalam jako przyklad zeby nie bylo, ze labkow jakos szczegolnie nie lubie tak mi szkoda suki jak musze ja wladowac w miejsce, gdzie gotuje sie w kagancu
-
Wawa - pekińczyk 2,5 miesiąca - znalazł swój dom
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5619/patiitimonom6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=93&i=patiitimonom6.jpg][IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5619/patiitimonom6.dded1a36a0.jpg[/IMG][/URL] -
jak widze o ktorej rano wstajecie to mi skora na karku cierpnie moja suka rano spi - ja wstaje ok 8.30 a ona chrapie i nie ma opcji, zeby gdziekolwiek poszla:evil_lol:
-
[quote name='Cekinka13*']Asia, super, prób fotki, proszę :multi: Mam nadzieję, że wszystko jest OK![/quote] poczekamy, poczekamy :p
-
strasznie denerwuje mnie takie podejscie " bo Pani pies wyglada na groźnego" wczoraj jechalam z suką metrem, w wagonie jechal facet z labkiem, oczywiscie bez kaganca "bo lagodny" weszla straz na korejs stacji od razu do nas dopadli, chcieli ksiazeczki szczepien :shake: pies mial smycz i kaganiec oczywiscie a do tamtego nic - nie wytrzymalam i zaczelam awanture, facet z labem dostal mandat, wcale nie mam z tego powodu satysfakcji nie myslcie sobie poprostu uwazam, ze przepisy sa dla wszystkich a nie tylko dla mojego psa - bo wyglada groznie (zreszta to bzdura)
-
[quote name='kaja555']tylko ja sobie nie wyobrażam żeby tak bez żadnych nowych zdjęć Bao - zdjęcia musza być! Taka tu teraz pustka bez malucha...[/quote] jak nie ma mozliwosci wstawienia zdjec ale Bao jest kochany to ja przezyje bez fot...ale jak jest mozliwosc to :multi:
-
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoskaGoska']A ile potrzbujesz kasy na zaszczepienie tej suni? Wielka szkoda, ze tak finansowo wyszlas z tym suniami. Mam nadzieję, ze następne 2 szczeniaki nie będą wymagaly takich nakladow finansowych - one chyba mają jakiś wątek - moze napisz, ze potrzbne jest wsparcie finansowe, nawet jak by kazdy wplacic malą sumę, daj znac ile brakuje na te szczepiania. Moze tez jakis bazarek wymyśle na szybko[/quote] kase na szczepienie mam - wlasnie doszla kasa z allegro, sprzedalam gre TZ, ucieszy sie jak wroci z delegacji :roll: tz gre mi sprzedala Ania+Milva i Ulver z dogo, bo ja ze swojego nie mialam jak, dziekuje Ci Anka -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
Ryba ja mam 30 lat i tez nie zaniose Hexy do weta moj TZ pewnie tez nie, ona wazy 43 kilo i nadal rosnie, wcale nie musze miec do tego 70 lat:roll: -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
[quote name='MaJa 75']Ciotka skąd Ty bierzesz te domki?? ;) Tempo ekspresowe. Czyżby nowe tymczasy w przyszłym tygodniu?:evil_lol:[/quote] ja nic wiecej nie biore w srode odbieram dwa szczeniaki i to koniec i tym razem nie rzucam slow na wiatr, jestem 1000 zl do tylu, nie moge sobie pozwolic na takie wydatki i kwasy w małżeństwie -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Trudno Ci nie przyznać racji:lol: Tak czy siak domek sprawdzić trzeba;)[/quote] dokładnie, dom sprawdze, mialam dzis 4 telefoy w ich sprawie moze cos ciekawszego sie wyklaruje -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
zdrowa suka ma dom, sprawdzony juz, bedzie mieszkala w bloku na woli na ta druga tez mam chetnych ale ona ie jest jeszcze zdrowa ostatnio sprzedalam na allegro gre na konsole, dzis mialby byc pieniadze a nadal ich nie ma a za nie chcialam zaszczepic ta wilczasta :shake: zawsze musi byc pod gorke :angryy: -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']60-letni Pan może pożyć jeszcze długo, ewentualnie można sprawdzić, spytać się czy ktoś w opiece mu pomoże[/quote] to tez jest dla mnie czcza gadka ocelot, gdyby nam sie cos stalo wiem, ze moja Mama zajelaby sie Hexa ale moja siostra na bank nie mimo, ze pewnie by powiedziala na odczepnego, ze tak co innego dywagacje a co innego sytuacja zastala -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Bo starszy pan może niestety umrzeć przed psem i co wtedy?[/quote] chyba żartujesz? ja tez moge umrzec przed swoim psem... na to nie ma reguly, moi Rodzice maja tyle lat i zapewniam Cie, ze sie na tamten swiat nie wybieraja... -
[quote name='Ask@']No wiesz moja laleczka waży 42 i jestesmy na ciągłej diecie[/quote] a czym ja karmisz? ja daje jej suche Royala Giant i ona mi od tego tylko w gore rosnie :roll: ma juz 70 w klebie wczesniej dawalam jej 3 raz dziennie, teraz daje 2 razy i o 1/3 mniej a waga ani drgnie :shake:
-
Ask@ ile wazy Twoja suka? bo moja 43 i to chyba za duzo troche :oops:
-
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Też uważam, że domek trzeba sprawdzić. Tylko jakiego psa szuka ten pan? Bo szczeniaka to chyba nie. To śliska sprawa wydawać szczeniaka osobie 60-letniej. Ja bym zaproponowała jakiegoś starszego psiaka.[/quote] jezeli ktos dzwoni w sprawie szczeniaka to zazwyczaj chce szczeniaka śliska sprawa? dlaczego? ___________________________ jezeli szczeiaki maja kleszcze zrobcie im badania krwi -
Wawa- dwie suczki z działek - Tora i Tola juz w nowych domach
GameBoy replied to GameBoy's topic in Już w nowym domu
postaram sie cos cykac z przodu, mala wilczasta jest zdrowa i oswojona ale ta druga, uwaza jeszcze pewnie, ze robie jej krzywde tym leczeniem i nie bardzo chce podchodzic zaczyna juz merdac delikatnie ale zanim podejdzie mija 10 min siedzenia bez ruchu na podlodze -
ONka i siedmioro szczeniąt. WSZYSTKIE W NOWYCH DOMKACH ! HAPPY END !
GameBoy replied to ZUZANNA11's topic in Już w nowym domu
zadzwonil dzis do mnie facet chetny na psiaka w wieku ok 60 zgadza sie na wszystkie warunki umowy, oczywiscie dom do sprawdzenia jeszcze ale koles mowi, ze nie ma opcji ze zdjeciami bo on nie ma aparatu cyfrowego, ogloszenie tez ktos tam mu znalazl nie on - podejrzewam, ze nie ma netu czy odrzucamy takie oferty? mnie facet wydaje sie bardzo sensowy