Jump to content
Dogomania

GameBoy

Members
  • Posts

    10549
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GameBoy

  1. [quote name='Cekinka13*']Sonia już po zabiegu, wszystkio przebiegło szybko i bez komplikacji! :multi:[/quote] ciesze sie bardzo, wlasnie sie zastanawialam co z malutka :loveu:
  2. dzwonilam do niego wczoraj, zgodnie z umowa ale nie odbieral, dzis oddzwonil przestawilam mu sytuacje z kastracja, facet nie bardzo wie jak taki zabieg wyglada, tzn nie chodzi juz nawet o sam zabieg ale o pielegnacje psa po pogada z wetem, pozniej z zona i wieczorem zadzwoni
  3. czy jest szansa na to, ze ktos nas wspomoze finansowo? ja nie podolam sama.... nie umiem patrzec jak maluchy cierpia ale musze tez myslec o swoim prywatnyn zyciu :shake:
  4. moge wziac oba maluchy ale ktos je musi do mnie dostarczyc - niestety dla obu mam domy
  5. An1a dziekuje za przekazanie informacji odcieli mi net bo TZ placil moj dlug u weta kasa na rachunki :shake: moze uda mi sie z pracy na weekend wyniesc bezprzewodowke Zgniłek tak jak napisala Ania, jest w zlym stanie- kwalifikowal sie wlasciwie do przetaczania krwi ale to olbrzyyymie koszta, dostal preparaty zastepcze i oslonowe drugi maluch zostal tylko wzmocniony plus oslona niestety Zgnilkowi za 3 dni trzeba powtorzyc morfologie, jezeli bedzie lepiej maly dostanie tylko kroplowke wzmacniajaca, jezeli nie bedzie lepiej trzeba bedzie przetaczac krew
  6. [quote name='halbina'][URL]http://picasaweb.google.pl/halbina4/GoCie/photo#5224056233172178146[/URL] i filmik z imprezki jeszcze... :p[/quote] niezly , ja tez chce na taka imprezke :eviltong: ciotka halbina jestes w te komputerowe sprawy lepsza niz ja :oops:
  7. będę mogła - tylko w nocy bo w dzień, przepraszam ale nie mam czasu
  8. [quote name='maszkaja']dziekuje za zaufanie:roll:[/quote] maszkaja nie oburzaj sie, jestes nowa, ja Ciebie nie znam, wzielas psa przekazalas go dalej, spojrz na to z boku i przyznaj, ze srednio to wyglada
  9. [quote name='maszkaja']wzielam na siebie odpowiedzialnosc za sunie i dopilnuje czego trzeba.[/quote] ok, bedziemy sie pilnowac nawzajem
  10. [quote name='maszkaja']a co jest dziwne?? ze jest u kogo innego?? no moze faktycznie.. [B]ale u mnie nie byla nawet pol dnia[/B] przez te koty a tam naprawde dobrze jej. poza tym(wstyd sie przyznac)mysle ze ta choroba kotow to troche taki szantaz bo teraz juz zdrowe.ledwo znosza tule a tu kolejny domownik:shake: narazie sie wsztrzymam z nowymi czlonkami rodziny,niestety . :shake:[/quote] tym bardziej to dla mnie dziwne, czy beda jakies informacje z nowego domu malucha? dopilnujesz sterylki?
  11. na monitorze komputera dogomania otwarta :p
  12. [quote name='maszkaja']reke dam sobie za nich uciac a ja mam do nich piec minut:) no moze dziesiec.;)[/quote] czy oni wysterylizuja sukę? podpisalas z nimi umowe adopcyjna?
  13. maszkaja a co z umowa adopcyjna? bedzie na nich? pojdzie ktos do nich na wizyte poadopcyjna? dziwne to jakies...
  14. maszkaja a jak Twoj maluch?? dobrze sie czuje??? Marzena wróciła już Lunka?
  15. [quote name='halbina']Cioteczko, jeszcze kotecki są... :mad: :evil_lol:[/quote] musisz mi wybaczyc ale to moj mankament - kotow nie widze :eviltong::oops:
  16. [quote name='maggie1971']A goście to niby nie?:evil_lol::diabloti:[/quote] tez ale to pisac nie wypada :oops::oops:
  17. ciotka halbina jaka fotorelacja :crazyeye: a psice przepiekne - wszystkie :loveu:
  18. najwazniejsze, ze dziewczyny tak preznie dzialaja ... bo na glupote ludzka to nie ma recepty :shake:
  19. Byłam u weta, pobrana krew, jednemu tylko na morfologie, drugiemu wszystko, rano ok 9 beda wyniki koszt 105 zl jeden maluch wazy 3 kilo, drugi 3,3 - ktos kto twierdzi, ze to beda srednie pieski do 10 kilo zna sie na tym tak jak ja na fizyce kwantowej
  20. [quote name='Dollarek']Witam, to ja zaadoptowałam psa od Zuzi. Spike jest okazem zdrowia, bawi się, biega. Może jutro pójdę do weta i go zaszczepię.:)[/quote] jest za wczesnie!!!!!!!! poczekaj na wyniki badan krwi, ktore robie
  21. [quote name='an1a']Zuzia grzeje doopkę w nowym domu :) Dziewczyna młoda, mieszka niedaleko mnie, rozsądna. W listopadzie straciła swoją suczkę - zagryziona na jej oczach przez mix asta... To była akcja ekspresowa, dopiero dzisiaj udało mi się dać ogłoszenia - 1 telefon i już :)[/quote] gratulacje - ta babka chyba do mnie wczoraj dzwonila, mieszka w bloku dzielnica gdzies daleko odemnie, chciala w sobote przyjechac
  22. [quote name='zulugula']Niestety nie dowiemy się na co chorowały tamte szczeniaki, bo zostały uśpione. Wet ze schronu nawet nie podjęła próby ich ratowania... :angryy::-( O której godzinie będą jutro wyniki krwi??? Muszę dać odp. jednej osobie, która ze szczeniakami ma do mnie jechać. Jeśli to coś zaraźliwego i groźnego, to nie przyjedzie.[/quote] ok 17 najpozniej
  23. [quote name='BIANKA1']Z Wrocka z Dzewieckiego . Miałam tam 2 adopcje , wilczasty od Iwop i podpalany od Visenny . Umowy zostały w domu , więc nie wiem który . TZ powiedzieł , ze to zadna różnica i trza go zabrać , bo powód to wakacje . Zaraz mi przywiezie 2 kociaki ze schronu z kk . Bede miała na wczasach 4 tymczasowiczów . Nastepnym razem wyjade na kanary . Tam mnie nie znajda :eviltong:[/quote] znajda znajda :eviltong: a jak nie to miejscowi Cie wyczuja :eviltong:
  24. [quote name='mm2559']Teraz psina gniecie Luzika (lub odwrotnie) Sprawca poniesie konsekwencje. Bedzie też wniosek o podanie wyroku do publiki. Teraz jedziem odbierać Aniołka.[/quote] jedź, wyściskaj i wycałuj od nas proszę
  25. [quote name='ZUZANNA11']Fajnie jakby się udało. :) GameBoy co Ty na cegiełki ?[/quote] mozna sprobowac, niemniej jednak ja nie umiem takiego allegro zrobic
×
×
  • Create New...